Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Volkswagen приготував гарячу новинку до літа

Окрім Renault, про яке ми недавно повідомляли, весна подіяла «вибухово» і на Volkswagen. Правда, німецький виробник вирішив продемонструвати не новий кабріолет, а спеціальну версію вже відомого нам Eos’а.

Новинка отримала назву GT Sport. Від звичайної модифікації вона відрізняється фарами головного світла, іншою решіткою радіатора, чорним (акцент робиться саме на кольорі) дахом, що складається, затемненим заднім склом, 18-дюймовими колісними дисками і заниженим на 15 міліметрів кліренсом. Салон спортивної версії також різниться з інтер’єром стандартного Eos. Усередині автомобіля з’явилися алюмінієві накладки на педалі і нове  кермо з  трьох спиць, обшите шкірою. На жаль, Volkswagen Eos GT Sport можна буде купити тільки в Європі. Отже всі вищеперелічені зміни, вкупі з мотором (гамма двигунів починається 122-сильним 1,4-літровим агрегатом і закінчується 3,2-літровим з потенціалом в 260 сил), що додається на вибір, зможуть оцінити тільки європейські автомобілісти.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com