Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Апокаліпсис наших днів?

Апокаліпсис наших днів?

Землетрус магнітудою 8,9 в Японії 11 березня 2011 року стало сьомим по силі землетрусом у світі. Епіцентр землетрусу, що потряс Японію, знаходилося на глибині 23 км під дном Тихого океану у префектурі Міягі на північному сході головного японського острова Хонсю.
[ читати далі... ]
ПЛИН
Делегація МАУП на освітній конференції у Японії

Делегація МАУП на освітній конференції у Японії

6 — 8 березня у столиці Японії Токіо відбулася Міжнародна конференція з питань освітніх послуг, на якій були представлені близько 50 агентських компаній Японії та 39 навчальних закладів з різних регіонів світу. У складі делегації від МАУП у конференції взяли участь Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін та проректор з міжнародних зв’язків — генеральний директор МВУ Академії Ігор Піляєв.
[ читати далі... ]
РЕЗОНАНС
Економіка
РЕЗОНАНС
СОЦІУМ
Світоч
СЛОВО
На розмову до студентів

На розмову до студентів

Днями Дискусійний клуб МАУП відвідав народний депутат України, член фракції Блоку “Наша Україна - Народна самооборона”, член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин кандидат економічних наук Михайло Полянчич.
[ читати далі... ]
ЖИВЕ СЛОВО ПОЕТА

ЖИВЕ СЛОВО ПОЕТА

Кожному вчителеві української мови та літератури прагнеться чути від своїх учнів вишукане слово, вимовлене вправно та милозвучно. Практика свідчить - навіть найскептичніші сучасні школярі здатні позитивно сприймати слово, вжите грамотно і мовлене з дотримання основних орфоепічних норм.
[ читати далі... ]
Урок історії

Українці не мовчали

Повстання селян на Дніпропетровщині напередодні голодомору
[ читати далі... ]
Презентація

Епілог до сміху

(Продовження. Початок в №№4-9)
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
КОЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ В ДУШІ

КОЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ В ДУШІ

Ще одна проблема — ніхто нікого не вчить, як керувати структурним підрозділом, органом, установою, хоча в Україні є ВНЗ управлінського профілю. Ця проблема має системний характер. Мова йде не про загальні принципи управління тощо, а про основи, без яких принципи, загальні положення «не працюють».
[ читати далі... ]

УЖЕ ВИПУСКНИКИ...

Тетяна Журкович [ читати далі... ]
Екологія і економіка
ЗДОРОВ’Я
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com