Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Де логіка, шановні?

Де логіка, шановні?

Відповімо одразу: її присутність не фіксується у висловлюваннях та вчинках певних — і то досить високих — чиновників нинішньої виконавчої та законодавчої гілок влади.
[ читати далі... ]

Об’єднання українців владі не до вподоби

Міністерство юстиції РФ на 31 січня запланувало процедуру закриття Об’єднання українців Росії (ОУР) за тією ж схемою, як перед тим закривали Федеральну національно-культурну автономію українців (ФНКА), повідомив головний редактор інформаційного порталу ОУР Віктор Гіржов: «Преси української в Москві немає. Це при тому, що і вірмени, й азербайджанці, і навіть лезгини мають свої друковані органи. У нас — лише електронні засоби. Нам ніхто не допомагає, давлять навіть те, що є», — розповів Гіржов.
[ читати далі... ]

Перевірка на майданах

Ірина Погорєлова, УП Днями політична еліта «тестувала» український народ на його здатність чинити спротив діяльності правлячого режиму.
[ читати далі... ]
Плин

Шукай вітра в полі

Служба безпеки України не виявляє особливої активності в розшуку зловмисників, які здійснили теракти у Макіївці 20 січня. На донецькі вокзали і в аеропорт досі не розіслані орієнтування з фотороботами і прикметами підозрюваних, повідомляє DT.UA.
[ читати далі... ]

Хто не платить за газ?

З метою покращення дисципліни газоспоживання і розрахунків за природний газ, спожитий з початку опалювального сезону 2010-2011 рр., ДК «Газ України» доручила підприємствам із газопостачання та газифікації «Волиньгаз», «Донецькоблгаз», «Дніпрогаз», «Запоріжгаз», «Кримгаз», «Кіровоградгаз», «Луганськгаз», «Львівгаз» і «Харківміськгаз» попередити й відключити від газоспоживання 12 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) через значну заборгованість перед компанією.
[ читати далі... ]

Об’єднали береги

Державним святом День Соборності України було встановлене Указом Президента від 21 січня 1999 року.
[ читати далі... ]

«Час збирати каміння»

Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що у політиків, які закликають людей йти «на барикади», нічого не вийде.
[ читати далі... ]
Світ

Чому відбуваються революції?

Петро Масляк, УП То чому відбуваються революції? Чому вони проходили в минулому, відбуваються нині і відбуватимуться в майбутньому?
[ читати далі... ]

Росію потряс вибух смертника

У «Домодєдово» спрацював вибуховий пристрій, споряджений обрізками арматури і металевими кульками.
[ читати далі... ]
Суспільство

Чеченізація чи націоналізм?

Ігор Дебенко, політолог, Івано-Франківськ, УП Практично одразу після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах 2010 року в інформаційній сфері почали мусуватися різного роду версії блискавичної перемоги лідера Партії регіонів і на наступних виборах.
[ читати далі... ]

Ми маємо право впливати на світ

Станіслав Стельмах Ситуація в країні така, що з кожним днем лише загострюється питання «що треба робити, аби покращити рівень життя 95% населення?».
[ читати далі... ]
Постаті
Де паріє жайворонок біля водоспаду. Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

Де паріє жайворонок біля водоспаду. Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

Видавничий дім «Персонал» готує до друку повне зібрання творів у 5-ти томах видатного українського гумориста, Маестро сміху — Павла Прокоповича Глазового. Літературний спадок поета розподілений по томах у логічному та хронологічному порядку та у повній відповідності з прижиттєвим їх баченням самим автором.
[ читати далі... ]
Нам пишуть

КОЗАЦЬКА ПУСТИНЬ

Ростислав Солопенко Тюркське за походженням слово «козак» означало вільну, незалежну від пана людину, яка не мала чіткого визначення в суспільстві й населяла безлюдні, труднодоступні місця.
[ читати далі... ]
Український лідер
Людмила Біжик: «Головною нашою гордістю є досягнення тих, кого ми готуємо до життя»

Людмила Біжик: «Головною нашою гордістю є досягнення тих, кого ми готуємо до життя»

День студентства — особливий день для кожного, не лише для молоді і колишніх студентів, а й для людей, що пов’язані зі студентством професійно. Своїми переживаннями та вітаннями ділиться проректор з виховної роботи та до вузівської підготовки Людмила Біжик:
[ читати далі... ]

Психолог потрібен кожному, як лікар

Міжрегіональна Академія управління персоналом пишається тим, що виховує в своїх стінах майбутніх психологів.Людей, які допомагають пізнавати себе, цей світ, любити його та позитивно дивитися на всі реалії життя.
[ читати далі... ]
Планета

Глобальні загрози людству

Аналітики вважають, що сьогодні найнебезпечнішими для людства є політичні проблеми: а) війни і миру та гонки озброєнь в глобальному масштабі; б) економічного і політичного протистояння Сходу і Заходу, Півночі та Півдня; в) регіональні релігійні і військово-політичні конфлікти в Європі, Азії та Африці.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Сало — ідеальний жир

Протягом століть без свинячого сала не обходилися ні росіяни, ні поляки, ні англосакси, а жителі Україні до цих пір асоціюються виключно з цим продуктом.
[ читати далі... ]

Взимку корисна хурма

До зимових холодів дозрівають справжні вітамінні бомби, які при правильному вживанні допомагають організму пережити зиму без втрат, — розповідає Ігор Сокольський, кандидат фармацевтичних наук, спеціаліст з фітохімії.
[ читати далі... ]
Різне

Інакша історія. Забутий фронт

Чергова спроба одного з нинішніх лідерів Росії піддати ревізії внесок українського народу в перемогу над гітлерівським фашизмом має чітке історичне коріння. Ще в січні 1944-го року політбюро ЦК ВКП(б) терміново зібралося на спеціальне засідання, скликане Сталіним, аби «засудити і викрити націоналістичні спроби О.Довженка» применшити роль комуністичної партії і російського народу у війні з фашизмом.
[ читати далі... ]

Довга дорога на схід

Василь Сердюк Археологічні знахідки на Японських островах засвідчують, що приблизно з V (за деякими джерелами, з XI) ст. до н, е. ці острови кількома хвилями заселили індоєвропейські племена, які прийшли туди з корейського півострова.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com