Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Футбольна команда «МАУП-Єдність» здобула «золото» чемпіонату!

Футбольна команда «МАУП-Єдність» здобула «золото» чемпіонату!

Днями у МАУП відбулося вшанування студентської футбольної команди Міжрегіональної Академії управління персоналом. Як відомо, нещодавно у місті Тернопіль відбулися фі­нальні матчі X Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2010/2011 рр.
[ читати далі... ]
Події
СВЯТА
«Ріки води живої»

«Ріки води живої»

12 червня Православна Церква відзначила радісне свято — День Святої Трійці (П’ятидесятниця). Пропонуємо до вашої уваги духовну бесіду протоієрея Діонісія Мартишина, настоятеля академічного храму Собору Дванадцяти Апостолів, директора Духовно-просвіт­ницького Центру імені Святих Апостолів, завідувача кафедри православної культури та теології МАУП.
[ читати далі... ]
Подорожі
Кам’яна гордість країни

Кам’яна гордість країни

Чимало українців прагне побувати за кордоном, відвідати всесвітньо відомі пам’ятки та красиву природу. Однак багато хто з нас не знає, скільки чудових творінь людських рук і розуму розкидано по рідній країні. Величні замки України своєю монументальністю і довершеною фортифікаційною архітектурою не залишать байдужим жодного мандрівника.
[ читати далі... ]
Аналітика
Навіщо нам суд присяжних?

Навіщо нам суд присяжних?

Незабаром ми, українці, будемо відзначати ювілей. П’ятнадцять років тому Верховна Рада закріпила в Конституції України основоположний принцип справедливого судочинства — суди присяжних. І незабаром має виповнитися п’ятнадцять років від невиконання владою України цієї вимоги Основного Закону.
[ читати далі... ]
Суспільство
Презентація

Епілог до сміху

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового
[ читати далі... ]
Урок історії
ЗДОРОВ’Я
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com