Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
В МАУП пройшов день відкритих дверей

В МАУП пройшов день відкритих дверей

19 лютого у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов черговий День відкритих дверей.Сьогодні Академія впевнено крокує вперед і, як завжди, пропонує всім охочим достойну освіту за сучасними управлінськими спеціальностями, які мають найбільший попит на ринку праці.
[ читати далі... ]
МВА — інвестуй у власний успіх!

МВА — інвестуй у власний успіх!

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди на крок попереду на освітянському просторі України. Академія постійно поліпшує рівень якості освіти. Одним з таких шляхів розвитку є програма МВА (Master of Business Administration) — програма професійної вищої освіти, спрямована на формування навичок висококваліфікованого менеджера, який володіє широкими та універсальними знаннями в управлінні бізнесом, що дозволяє одержати ступінь Магістра Ділового Адміністрування.
[ читати далі... ]
Плин

Явище не подолано

В Україні продовжує функціонувати система фіктивного повернення ПДВ.
[ читати далі... ]

І одяг дорожчатиме!?

Різке підвищення цін на бавовну спровокує подорожчання одягу в півтора рази.
[ читати далі... ]

Полюбили за покірність?

72% росіян у січні 2011 р. заявили, що ставляться до України добре (рік тому так вважали 52%), повідомляє з посиланням на власне соціологічне опитування Левада-центр.
[ читати далі... ]
Що буде?

Виклики пенсійної реформи

Перманентні провали наповнення Пенсійного фонду поставили руба питання про пенсійну реформу. Відповідний урядовий законопроект найбільше уваги приділяє проблемам солідарної системи, з якої громадянам виплачують державні пенсії. Натомість запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного страхування відсувається до моменту, коли бюджет Пенсійного фонду стане бездефіцитним.
[ читати далі... ]
Економіка

Слабохарактерний гравець

Єврокомісія, що постійно заявляла про бажання інвестувати в модернізацію української ГТС, нещодавно визнала українську трубу безперспективною в плані інвестицій. І послала український уряд в Москву: відмовляти Газпром від ідеї будівництва газопроводу «Південний потік». І на це у неї були досить вагомі причини — Газпром викупив увесь азербайджанський газ, залишивши без альтернативних джерел блакитного палива не лише Україну, але і увесь Євросоюз.
[ читати далі... ]

Нафтове протистояння з Європою

РФ, Білорусь і Україна уперше у своїй історії виступили єдиним «енергетичним фронтом» проти інтересів європейських компаній. Напередодні схвалення ЄС санкцій відносно Білорусі Україна зробила несподіваний крок назустріч Мінську.
[ читати далі... ]
Альтернатива
Як прожити без грошей? або на порозі Нового суспільства

Як прожити без грошей? або на порозі Нового суспільства

Олександр Дігтяр Людство поступово ввійшло у ІІІ тисячоліття — по зорям це епоха Водолія, яка характеризується розвитком інформаційної економіки, на відміну від індустріальної економіки, розвиток якої відбівся у ХХ ст.
[ читати далі... ]
Аналітика
Церква і релігія

Динаміка духовного життя

Християнське богослов’я розглядає не лише метафізичні питання, але і проблеми соціального буття віруючої людини. Життя християнина повинне бути наповненим богословським пошуком змісту і сенсу людського життя й творчості.
[ читати далі... ]

Що буде після Патріарха Любомира?

Різні Церкви в Україні та Білоруську Православну Церкву сьогодні очолюють досить досвідчені осіби. Первоєрархи Українських Православних Церков Київського та Московського патріархатів — Філарет і Володимир, Митрополит Мінський та всієї Білорусі Філарет, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир — усі вони у віці близько 80 років.
[ читати далі... ]
Інформаційний простір
Нова медіа-реальність

Нова медіа-реальність

Система влади Віктора Януковича в планах її творців передбачала декілька ключових елементів: повернення більшості владних повноважень до рук президента, контроль над парламентом, вплив на судову систему та контроль над інформаційною сферою.
[ читати далі... ]

Українці проти телевізора

Причина перша: онлайн перемагає. Подивитися кіно або увесь серіал без реклами в будь-який слушний час — перевага безперечна. Чи не кожен український юзер може сьогодні дозволити собі захитати чималий відеофайл. Але справа не лише в техніці.
[ читати далі... ]
Свята

Російська Масляна чи український Колодій?

Ну, по-перше: в українських селах до тисяча дев’ятсот п’ятдесят якогось там року «Маслєніцу», вона ж Масляна, грали тільки в прикордонній з Росією смузі — Північній Сумщині. Та ще по містах із переважно приїжджим російським населенням. А по-друге: навіть чистопородне російське свято, котре гуляють теж тиждень, перетинається з нашим тільки в один день. Та й то по формі. А сенс інший.
[ читати далі... ]

Ходовий товар

Ринок зброї продемонстрував упевнене зростання навіть у кризу. У 2009 році продажі озброєння у всьому світі зросли на 8% в порівнянні з попереднім роком, а загальний обсяг продажів становив 14,8 млрд. долара.
[ читати далі... ]
Урок історії

Вкрадене свято

Україна цьогоріч святкуватиме 20-річчя своєї незалежності. Але автори IV Універсалу та всі борці за незалежність України у національно-визвольній війні українського народу проти московського, польського, німецького та румунського окупантів дуже здивувались би, почувши, що замість 94-річниці святкується лише… двадцятиріччя. Невже хтось скасував IV Універсал?
[ читати далі... ]
Презентація
Епілог до сміху

Епілог до сміху

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового. Продовження. Початок в №№4-6
[ читати далі... ]
Український лідер
Інтерактивна лекція посла ірану в МАУП

Інтерактивна лекція посла ірану в МАУП

Напередодні визначної дати для іранського народу — річниці перемоги Ісламської Революції в Ірані — до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні пан Акбар Гасемі-Аліабаді.
[ читати далі... ]

Нарада директорів

Днями в Академії відбулась нарада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Києва в Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого в читальній залі гуманітарної літератури.
[ читати далі... ]
Постаті
Українська Сафо

Українська Сафо

Василь Слободяник Є прадавні скарби, що намертво лежать у землі, і є живі скарби, що йдуть по землі, ідуть від покоління до покоління, огортаючи глибинним чаром людську душу. До таких національних скарбів належить і наша лірична пісня.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Пиво змінює стать людини

Роман Темчук У наш час пиво вже стало на стільки буденним і нормальним, що люди просто перестали звертати увагу на молодь, що йде з пляшкою пива по вулиці. Я розумію, що нового нічого не відкрию, але якщо хоч одна людина зробить висновки, то я думатиму, що усі мої зусилля були не марними.
[ читати далі... ]
Життя післязавтра

Життя післязавтра

Кліматичні зміни на Землі можуть мати не лише поступовий характер. Можлива і катастрофічна зміна клімату, яке спонукатиме до надзвичайних, у тому числі військових, заходів реагування.
[ читати далі... ]
Різне

І один в полі воїн

Василь Слободяник Росія 1825-го року, останні місяці правління імператора Олександра І, старшого сина Павла І. За часи правління Олександра І, починаючи з 1801 року, до Росії були приєднані Східна Грузія (1812), Фінляндія (1809), Бессарабія (1812), Азербайджан (1813), велике герцогство Варшавське (1815).
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com