Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Шанс на повільне відновлення

Шанс на повільне відновлення

Перші місяці 2011 року дають підстави для стриманого оптимізму щодо перспектив поступового відновлення української економіки. Показники промислового виробництва у лютому 2011 року зросли на 10,5% порівняно з аналогічним періодом 2010 року. Є прогнози щодо збільшення обсягу врожаю восени цього року до 42 млн тонн зернових.
[ читати далі... ]
«Я з вами по всі дні до кінця віку»

«Я з вами по всі дні до кінця віку»

2 червня у Свято Вознесіння Господнього у Міжрегіональній Академії управління персоналом традиційно була відслужена Божественна Літургія. Наприкінці служби протоієрей Діонісій Мартишин, настоятеля академічного храму Собору Дванадцяти Апостолів, директор духовно-просвітницького центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП звернувся до студентів, викладачів та працівників Академії з проповіддю.
[ читати далі... ]
Події
Економіка
Аналітика
Урок історії
Той самий Медведєв...

Той самий Медведєв...

Зараз, після опублікування твору Шкляра «Чорний ворон» нарешті здіймається хвиля інтересу до українських повстанців проти радянської влади в центральних і східних регіонах України.
[ читати далі... ]
Презентація
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Відкрито і освячено бібліотеку в Києві

Відкрито і освячено бібліотеку в Києві

За благословенням Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви преосвященніший єпископ Макарівський Іла­рій, вікарій Київської Митрополії (один із засновників кафедри теології у МАУП) та протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП, член Синодного відділу релігійної освіти та катехізації Україн­ської Православної Церкви узяли участь у відкритті та освяченні публічної бібліотеки сімейного читання № 160 Дарницького району міста Києва.
[ читати далі... ]
Цікава планета
Екологія
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com