Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
Благословення Предстоятеля УПЦ

Благословення Предстоятеля УПЦ

Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський та всієї України Блаженнійший Володимир прийняв директора Хмельницького інституту МАУП Білого Леоніда Григоровича та директора духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувача кафедри православної культури та теології МАУП протоієрея Діонісія Мартишина.
[ читати далі... ]

«Радійте завжди в Господі»

Днями ми урочисто святкували одне з радісних церковних свят — Вхід Господній до Єрусалима. Це — історична подія з життя Христа Спасителя, яка відкриває нам історію явлення у світ Істинного Царя, Владики, Месії, Іскупителя усього світу.
[ читати далі... ]

Ініціюють референдум

БЮТ ініціює проведення референдуму щодо продовження мораторію на продаж земель сільгосп призначення. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.
[ читати далі... ]

3+1 — Не формат

Від України чекають рішення щодо вступу до Митного союзу РФ, Білорусі і Казахстану. Про це в інтерв’ю «Коммерсант Украина» розповів відповідальний секретар комісії Митного союзу Сергій Глазьєв.
[ читати далі... ]
Плин

Горохом об стінку

Звісно, у Страсний тиждень, за кілька днів до Великодня годилося б написати щось таке — смиренно-одвічне і традиційно-стримане. Не той час аби чубитися. Однак!..
[ читати далі... ]

Йде нова криза

Президент Всесвітнього банку Роберт Зеллик попереджає, що світ знаходиться на порозі широкомасштабної економічної кризи через зростаючі ціни на нафту, безробіття і нестійку ситуацію на Близькому Сході.
[ читати далі... ]

Нова зброя

Вирішальна перевірка «Морського лазера-демонстратора», створеного компанією Northrop Grumman, пройшла 6 квітня поблизу берегів Каліфорнії на борту корабля ВМС США.
[ читати далі... ]

Шлях президента

Колись спокійна Білорусь, буквально, на очах закипає. Події останніх місяців правління незмінного Лукашенка у черговий раз переконують, що будь-які авторитарні системи рано чи пізно закінчуються тяжкими, хворобливими виплатами «по векселях». Незважаючи на переконаність інших товаришів в тому, що в Білорусі побудована ефективна система управління, насправді усе виглядає абсолютно інакше. Лукашенко завжди жив у борг. І тільки. Усі його «інновації» зводилися виключно до безвідплатних запозичень у сусіда.
[ читати далі... ]
Вектори

Кому заважає наш президент?

Спецслужби Росії розробляють сценарій зміни влади в Україні. Про це у своєму відеоблозі заявив колишній глава секретаріату президента України Олег Рибачук, посилаючись на інформацію власних джерел, передає ТСН.
[ читати далі... ]

МВФ і два полісмена

Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує від України підвищення цін на газ чи інших компенсаційних заходів для продовження співробітництва за програмою stand by.
[ читати далі... ]

Амбітні плани боксера

Чемпіон світу з боксу Віталій Кличко хоче стати президентом України, сподіваючись при цьому на допомогу ХДС.
[ читати далі... ]

Поки без вибору...

Саме тому українське суспільство не відчуває довіри до нинішньої опозиції, якою себе вважають партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко, «Фронт змін» Арсенія Яценюка, ВО «Свобода» та низка менших партій та об’єднань.
[ читати далі... ]

Ще одна реформа

Українська влада розпочала підготовку до проведення адміністративно-територіальної реформи. Враховуючи проблеми в економіці та соціальній сфері, такий крок потребує особливо виваженого підходу.
[ читати далі... ]
Економіка

Влада виявила характер?

Головна інтрига тижня виявилася недовговічною. Відреагувавши на ультимативне «запрошення» Володимира Путіна до Митного союзу, влада України швидко розставила пріоритети у зовнішньоекономічних відносинах — Зона вільної торгівлі ЄС виявилася для них привабливішою за східне формування.
[ читати далі... ]

А що за кулісами?

Для того, щоби створити класичний митний союз, треба прийняти мінімум 18 загальних і секторальних угод, які підлягають окремій ратифікації, бо вони зачіпають економічний суверенітет держави. А також з чотири десятки міжурядових договорів і регламентів.
[ читати далі... ]
Сир у мишоловці — не для нас

Сир у мишоловці — не для нас

Хоч би як там було, але головною новиною останніх днів для українців став візит Прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна, який впевнено розповідав нашому керівництво про вигоди вступу України до Митного Союзу Росії, Казахстану і Білорусі.
[ читати далі... ]
Культура
…І лине світом баритон

…І лине світом баритон

Провідний соліст Національної філармонії України, професор Національної музичної академії, академік Міжнародної академії єднання світу, лауреат премії імені Івана Нечуя-Левицького, кавалер ордена «За заслуги”…
[ читати далі... ]

Падіння ідолів

Олександр НАКАЗНЕНКО [ читати далі... ]

Земля як зброя

Номінальне зростання зарплат і пенсій (до 10%) у декілька разів відстає від зростання цін на реальний споживчий кошик українців.
[ читати далі... ]
Урок історії

Винахідники концтаборів

Перша світова війна, що розпочалася як збройний конфлікт між Антантою та Троїстим союзом, поставила Україну в епіцентр військово-політичних подій. Українську «карту» в ті роки прагнули розіграти Німеччина, Австро-Угорщина, Росія, свої інтереси у цьому регіоні намагалися відстояти Велика Британія та Франція. Контроль над українською територією з її величезними багатствами мав надзвичайне значення для вирішення конфлікту у Центральній та Східній Європі.
[ читати далі... ]
Презентація
Епілог до сміху

Епілог до сміху

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового (Продовження. Початок в №№4-15) Продовжуємо публікацію фрагментів біографічної художньо-документальної повісті Геннадія Кужільного «Епілог до сміху».
[ читати далі... ]
Український лідер
Гість МАУП — Василь Хара

Гість МАУП — Василь Хара

Нещодавно гостем Дискусійного клубу МАУП став народний депутат України Василь Георгійович Хара. Голова Федерації професійних спілок України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, член фракції Партії регіонів Василь Хара не вперше в Академії, тож аудиторія студентства МАУП йому знайома.
[ читати далі... ]
Золота рибка Академії

Золота рибка Академії

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди підтримує своїх талановитих студентів, яким вдається поєднувати навчання з активним спортивними життям, здобуваючи чисельні перемоги у різних турнірах.
[ читати далі... ]
Світло і тінь
МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ

Нинішні збройні конфлікти в нафтових країнах арабського світу, наслідком яких є нестабільність цін на нафту і газ — вже вкотре спонукають замислитися про альтернативні джерела енергії.
[ читати далі... ]
Здоров’я
Різне
Казку — геть!

Казку — геть!

Сьогодні вже мало хто, крім, хіба що, особливо зацікавлених, знає, що славетного українського радянського педагога і письменника Антона Макаренка з його легендарної Курязької трудової комуни імені Горького… вигнали! І не просто так, а постановою секції комуністичного виховання Інституту педагогіки при Наркоматі освіти УРСР.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com