Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Прозора україна?

Прозора україна?

Поляки роками проводять системний проект, що має назву «Прозора Польща».
[ читати далі... ]
Події

Суд ускладнив переговори

Суд над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко ускладнює процес переговорів про асоціацію України з Європейським Союзом.
[ читати далі... ]

Слід Ющенка і вина ЮЛІ

Екс-перший віце-прем’єр Олександр Турчинов наполягає на причетності екс-президента Віктора Ющенка до зриву газових переговорів між Україною та Росією. Про це він заявив, даючи свідчення у справі Тимошенко.
[ читати далі... ]

На україну тиснуть

Країни, які Україна розглядала як основних покупців її цукру, більше не потребують імпортного продукту.
[ читати далі... ]

Вугільна «мафія»

Союз об’єднання громадян «Трудовий Рух «Солідарність» та Всеукраїнська партія «Нова Сила» » заявляють, що в Україні діє вугільна мафія.
[ читати далі... ]
Світ

Невдале випробування

У США закінчилися невдачею чергові випробування надзвукового військового безпілотного літака.
[ читати далі... ]

Китай — шанс для нашої економіки

Китай зміцнює військову могутність на морі. У липні 2011 року американські супутники зафіксували, що в бухті міста Далян почалося переобладнання авіаносця-крейсера «Ши ланг».
[ читати далі... ]
Виклики

Росія стимулює приплив мігрантів

Глобалізація і демографічні проблеми примушують багато країн міняти міграційну політику. Російська ФМС пропонує відмінити квоти на трудових мігрантів, а в США, навпаки, хочуть розпрощатися з легендарною лотереєю Green Card.
[ читати далі... ]

Данія вирішила будувати свою стіну

Данія вирішила захиститися від іммігрантів стіною.
[ читати далі... ]

Британія стає жорсткою

Погроми магазинів і масові заворушення, спровоковані іммігрантами у великих містах Великої Британії не на жарт налякали корінних Європейців. Дедалі частіше вони запитують у своїх керманичів: кого вин нам привезли?
[ читати далі... ]
Владу - громаді!

Боргова криза — це серйозно

Повноцінна боргова криза ще не настала, але передумови для її експансії вже досить стійкі.
[ читати далі... ]

Європа має реформуватися, або загинути

Фінансове становище Заходу досить нестабільне, але навіть тепер деякі економісти вважають фінансове стимулювання позитивним. Інші вважають, що замість цього західні лідери повинні зосередитися на латанні дірок у державних бюджетах, аби врятувати те, що ще можна врятувати.
[ читати далі... ]
Світло і тінь

Приречений на успіх?

Коротко необхідно розповісти нашим читачам про український літак, який у закордонних джерелах названий як Antonov 148/158. Наведене в міжнародній енциклопедії позначення говорить про те, що українські літакобудівники із середини 1990-х років створили не два літаки, Ан-148 та Ан-158, а один Aн-148/158.
[ читати далі... ]

Реальність газової «війни»

Чергове рандеву президентів України і Росії знову закінчилося великим пшиком. В Сочі не відбулося прориву і відносинах двох сусідів. Кожен стояв на своєму. Москва відверто запропонувала Україні йти білоруським шляхом, тобто поступово передати «Газпрому» газотранспортну систему України.
[ читати далі... ]
Паралелі

Українці не поспішають на барикади

В останні місяці соціологи фіксують парадоксальні тенденції, притаманні громадським настроям.
[ читати далі... ]

Історія дає шанс

Багато було гетьманів в Україні і не кожен з них ще і досі займає своє належне місце в історії нашої держави, історії, яку досіль пишуть і переписують, історії українського народу, де особливе місце посідає козацтво — його гордість, його сила і протягом багатьох століть — єдина його опора.
[ читати далі... ]
Альтернатива

Сонячні колектори: прорив у енергетиці

Широке використання регенеративних носіїв енергії та використання безпечних для довкілля енергетичних технологій є суттєвим внеском до стабільного розвитку як держави в цілому, так і благополуччя окремих її громадян.
[ читати далі... ]
Український лідер
МОВА — КЛЮЧ ДО РОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦІ

МОВА — КЛЮЧ ДО РОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦІ

Як відомо, Міжрегіональна Академія управління персоналом не лише надає якісну всебічну освіту за найпопулярнішими спеціальностями, але й дбає про розширення знань своїх студентів і не тільки.
[ читати далі... ]

Літня сесія в школі МВА

В Міжрегіональній Академії управління персоналом в школі МВА (Master of Business Administration) розпочалася літня сесія. З цього приводу ми поспілкувалися з директором Вищої школи управління Міжрегіональної Академії управління персоналом Тетяною Ревуцькою.
[ читати далі... ]
Урок історії

Біженці з Галичини

Михайло Косачевич Першу світову війну 1914-1918 pp. роспочали два воєнно-політичні блоки європейських країн — Антанта (Росія, Франція, Великобританія), з одного боку, і Троїстий союз (Німеччина, Австро-Угорщина, Італія) — з іншого. Війна велася за перерозподіл світу, за розширення економічних і політичних впливів, за нові ринки збуту.
[ читати далі... ]
Древо

Українські прізвища

Сучасне прізвище, як і повне офіційне найменування людини, що складається з імені, імені по батькові та прізвища,- явище нового часу. У минулі віки єдиних, введених державою норм ідентифікації особи не існувало і в адміністративно-юридичній практиці для позначення людини використовували різноманітні мовні засоби.
[ читати далі... ]
Різне

Остання справжня одеська оповідка

Ця історія трапилася давно. Добряче давно. У червні 1984-го року. В силу певних зрозумілих причин розповісти її широкому загалу тоді було неможливо. А тепер от — пригадалося. По асоціації з певними найсвіжішими подіями в Одесі.
[ читати далі... ]

І як вони там живуть?

Найглибші западини океану залишаються практично нерозвіданими. Науковці дослідили лише 5% Світового Океану, в той час як він займає понад 70% площі нашої планети.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com