Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Суд ускладнив переговори

Суд над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко ускладнює процес переговорів про асоціацію України з Європейським Союзом.

Про це заявив директор Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин.

«Ми робимо усе можливе для того, щоб забезпечити підписання договору про асоціацію України з Європейським Союзом. Ми бачимо і стривожені спробами створити перешкоди в процесі європейської інтеграції», — відмітив Волошин.

«Ми, безумовно, знаємо, що у деяких представників опозиції є впливові і активні прибічники в західних країнах. Ми розуміємо значущість фігури, яка зараз знаходиться під судом і інтерес наших іноземних партнерів, тому ми так активно роз’яснюємо нашу позицію. Ми дуже серйозно до цього відносимося, тому що якщо це навіть окремі політики, які мають симпатії або антипатії, але все одно процес розглядатиметься в Європейському парламенті, національному парламенті — ми це чітко розуміємо, але річ у тому, що МЗС України не може впливати на суд, ми не ініціювали цей процес, ми не визначаємо його хід і не впливаємо на його кінцевий результат», — зазначив представник МЗС. В той же час Волошин підкреслив, що МЗС робить усе, для того, щоб цей судовий процес не зірвав підписання договору про асоціацію з ЄС. За його словами, суд над Тимошенко не погіршив взаємовідношення з іноземними державами, але вніс на порядок денний питання, яке «МЗС не хотів би бачити».

РБК-Україна

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com