Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ДЕНЬ ЗНАНЬ У МАУП

ДЕНЬ ЗНАНЬ У МАУП

У переддень осені МАУП як завжди зустріла своїх студентів святково і урочисто.
[ читати далі... ]
Миттєвості свята
Газова криза

Знову у лещатах сусідів

Президент В.Янукович незадоволений рівнем економічної інтеграції України в рамках співдружності. Очевидно, Україна не зможе підписати договір про створення зони вільної торгівлі із країнами СНД у жовтні.
[ читати далі... ]
Аналітика

Національна ідея приходу до влади

Будь-яка національна ідея успішна тільки тоді, коли суспільство розуміє, які вигоди воно від неї отримає. Поліпшення соціального та економічного становища в національній ідеології має не менше значення, ніж «перемога над ворогами», національна незалежність і розвиток національної культури.
[ читати далі... ]

Україну треба підтримати

Колишній президент Чеської республіки Вацлав Гавел, письменник, драматург, у минулому дисидент, написав велику статтю в англомовному російському виданні Moscow Times з аналізом внутрішньополітичної ситуації в Україні за президентства Віктора Януковича.
[ читати далі... ]
Економіка

Загроза імпорту

За прогнозами світових аналітиків при ООН, невдовзі світ почне відчувати проблеми з функціоннуванням нафтопереробної галузі в регіонах, які раніше були основними в цьому процесі. Світова економічна криза змусила розвинені країни боротися за збереження цієї галузі, яка почала прогинатися під напором великої кількості імпортного палива з Азії.
[ читати далі... ]
Геополітика

Великий план заходу

Події в Лівії прикували увагу всього світу. На даний момент вже закінчена ліквідація колишньої державної системи, під керівництвом Кадаффі. Що буде після сказати складно. Усі експерти, журналісти, політики і аналітики намагаються дати свій прогноз з цього питання. І уже проглядаються обриси великого плану переформатування регіону. Хто його автори лишається лише здогадуватися.
[ читати далі... ]
Техніка

Крила БРАЗИЛІЇ

Бразилія входить в число країн, що розвиваються. Україна все ще вважається начебто розвинутою промислово-аграрною країною. Українцям буде цікаво познайомитися з положенням справ в авіабудівній промисловості далекої Бразилії, щоб самостійно зробити правильні висновки.
[ читати далі... ]
Український лідер
Визнання внеску Академії в розвиток українсько-японського співробітництва

Визнання внеску Академії в розвиток українсько-японського співробітництва

26 серпня Академію відвідала делегація благодійного фонду «Український Орден Морський Хрест» у складі голови Фонду, першого Командувача Військово-Морських Сил України адмірала Бориса Кожина та уповноваженого Фонду в Японії п. Йошихіко Окабе, професора Університету Кобе Гакуін.
[ читати далі... ]
Традиції 1-ого вересня

Традиції 1-ого вересня

Освітнє середовище навчальних закладів системи МАУП формує значна кількість відомих особистостей України: від науковців з міжнародним визнанням до спортсменів зі світовими іменами.
[ читати далі... ]
Випуск слухачів школи МВА SIC Academy

Випуск слухачів школи МВА SIC Academy

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся захист бізнес-проектів слухачів програми МВАSICAcademy.
[ читати далі... ]
Церква та наука на ниві видавничої діяльності

Церква та наука на ниві видавничої діяльності

Духовно-просвітницький Центр імені Святих Апостолів МАУП, створений за благословенням Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви та Видавничій дім «Персонал» до нового навчального року випустили короткий конспект лекцій «Релігійна етика».
[ читати далі... ]
Вчена рада в МАУП

Вчена рада в МАУП

Традиційно напередодні нового навчального року у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося чергове засідання Вченої ради.
[ читати далі... ]
Урок історії
Могила під хрестом та червоною зіркою

Могила під хрестом та червоною зіркою

Лідерів соціалістичних країн сьогодні заповзятливо очорнюють. Чому і для чого? Може, перемога дикого капіталу не остаточна, і є що приховувати від знедолених людей?
[ читати далі... ]
Здоров’я

Кава, кавонька, кавуся...

Зображення гілочки кавового дерева прикрашає державні герби десяти країн світу. І це не данина класичній геральдиці. Це констатація факту, що життя і добробут принаймні десяти держав значною, а то й визначальною мірою залежить від щорічного врожаю кави.
[ читати далі... ]

Які соки пити?

Томатний сік надзвичайно корисний. Адже при своїй низькокалорійності він практично не має протипоказань. Хіба що при панкреатиті і холециститі.
[ читати далі... ]
Різне

Правдива козацька Січ

Історію заселення та освоєння луганських земель неможливо відірвати від історії Українського козацтва. Про це свідчить передусім топоніміка краю: Гетьманський шлях, Черкаський Брід, Великий Луг, села Байдівка, Гармашівка тощо. Розташовані по битому татарському шляху, так званій Кальмуській сакмі, землі нинішньої Луганщини понад два сторіччя були полем бою запорозьких, пізніше також слобідських козаків із татарськими ордами.
[ читати далі... ]

Історія обручок

Мало хто замислювався, чи взагалі думав про те, де з'явилися перші обручки, хто є його винахідником, і чому кільце одягається на той чи інший палець.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com