Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Бюджет поклали на плечі звичайних громадян

Бюджет поклали на плечі звичайних громадян

25% українських сімей перебувають за межею бідності. Якщо мінсоцполітики говорить про те, що не повинні отримувати допомогу люди, які отримують більше прожиткового мінімуму, то вибачте — прожитковий мінімум у нас 800 гривень.
[ читати далі... ]
Нові виклики: дискримінація та переслідування християн

Нові виклики: дискримінація та переслідування християн

За особистим запрошенням голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополита Волоколамського Іларіона протоієрей Діонісій Мартишин, завідувач кафедри православної культури та теології, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП відвідав міжнародну конференцію «Свобода віросповідання: проблема дискримінації і переслідування християн», яка минулого тижня проходила у Москві.
[ читати далі... ]

Мультик від податкової

У приміщенні кінотеатру «Кінопалац» відбулась офіційна презентація дитячого мультфільму «Місто мрії», створеного за сприянням ДПС України. Ініціатором творчого проекту виступив Голова ДПС України Олександр Клименко.
[ читати далі... ]
Країна

Кадри — гальмо реформ

Реформи в Україні гальмуються через світову фінансову кризу і брак кадрів, які мають їх проводити.
[ читати далі... ]
Світ

Взяли під контроль

Взяття «Газпромом» під повний контроль білоруської газотранспортної системи безпосередньо не вплине на перебіг газових домовленостей між Україною та Росією. Хіба що стане прикладом, як можна здати стратегічний об’єкт взамін на поступки в ціні і то лише тимчасово.
[ читати далі... ]
Геополітика

Жорсткі сценарії

В експертних колах завжди прогнозують. Це робота експертів — створювати сценарії майбутніх подій, малювати карти майбутніх країн і схеми майбутніх війн. Тридцять років тому такі схеми були розмальовані зловісними грибами ядерних вибухів і стрімкими стрілами танкових атак.
[ читати далі... ]

Бджоли проти меду

90% коштів виводяться на Кіпр, і саме цей офшор не потрапив до списку офшорів, з яких Тігіпко хоче стягувати 12%.
[ читати далі... ]
Розслідування

ЦИВІЛІЗОВАНА ДЕРЖАВА ЧИ КОРСАРСЬКЕ КУБЛО?

(частина 3, початок у №№47-48)
Отже, чому в Україні процвітає інтелектуальне піратство — чи корсарство, як кому більше подобається? В результаті нашого дослідження ми виділили три причини цього злочинного явища.

[ читати далі... ]
Сенсація
Рибалка знайшов меч... Святослава

Рибалка знайшов меч... Святослава

В Національному заповіднику «Хортиця» представили меч X століття, який може належати комусь із дружинників князя Святослава або навіть самому Великому князю. Вчені будуть шукати докази цього, використовуючи найсучасніші методи дослідження, адже на руків’ї або на лезі можуть бути написи, тавра або навіть ім’я власника.
[ читати далі... ]
Загадкова планета
Хто врятував Землю?

Хто врятував Землю?

Російський вчений Юрій Лавбін переконаний, що тунгуський метеорит збили інопланетяни, щоб запобігти загибелі Землі.
[ читати далі... ]
ЯКУТСЬКІ «котли» не можна ушкодити

ЯКУТСЬКІ «котли» не можна ушкодити

У якутській тайзі знайдена база невідомої цивілізації — гігантські металеві «котли», що прикривають входи в підземну базу прибульців.Якути називають це легендарне місце Елюю черкечех, що означає «Долина смерті».
[ читати далі... ]
Український Лідер

Основи педагогіки цивілізованого слов’янства

25 листопада кафедра українознавства Інституту соціальних наук і самоврядування МАУП провела науково-практичну конференцію «Роль українознавства у вихованні національної свідомості та гідності нової генерації українців». Публікуємо пленарну доповідь зав. кафедрою проф. Ю. Шилова.
[ читати далі... ]
Депутат зустрівся зі студентами МАУП

Депутат зустрівся зі студентами МАУП

Нещодавно до Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України, голова Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, професор Олег Зарубінський.
[ читати далі... ]
Людина

Дві чоловічі стратегії

Тема психологічних типів широка і неоднозначна. Яку складну систему не придумай, завжди знайдеться маса контраргументів і виняткових випадків. І тим не менше, певна користь від типізації є — вона дає можливість краще охопити ціле, згрупувавши приватне за кількома ключовими категоріями. Головне, — пам’ятати, що будь-яка подібна схема — це умовність.
[ читати далі... ]

Всі прояви людської суті

Emovere, у перекладі з латини — емоція, це збуджувати, хвилювати. Емоціями називають такий стан, як страх, гнів, нудьга, радість. гордість і т.д.
[ читати далі... ]

Відмова від куріння потрібна еросу і нащадкам

Завзятий курець швидше за все, не читатиме цю статтю. І марно: 99% курців (особливо чоловіків), давно вже звиклися з фразами типу «Мінохоронздоров’я попереджає», навіть приблизно не уявляють міру реальної шкоди, яку кожна викурена цигарка завдає їх здоров’ю. І вже тим більше не здогадуються про те, яку користь може принести відмова від куріння.
[ читати далі... ]

СНІДу пророкують першу поразку

В неурядових організаціях, які борються проти СНІДу, очікують, що темпи поширення інфекції в 2011-му вперше за багато років можуть фактично припинитися.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com