Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Чорна аура Чорнобиля

Чорна аура Чорнобиля

Про прийняту практику відзначення «круглих» дат можна сказати те саме, що й про демократію, — вона не досконала, але щось краще людство не вигадало. 25 років тому на Чорнобильській АЕС сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства.
[ читати далі... ]

Уже є аналог ЧАЕС

Японське агентство з атомної та промислової безпеки прийняв рішення підняло рівень небезпеки аварії на АЕС «Фукусіма-1» з п’ятого до сьомого за оцінками міжнародної шкали ядерних подій (INES).
[ читати далі... ]
МАУП відзначила 22 роки плідної роботи на освітянському просторі

МАУП відзначила 22 роки плідної роботи на освітянському просторі

Двадцять друга річниця святкування МАУП — це своєрідне повноліття, до якого Академія пройшла всі перешкоди, здолала негаразди і зараз «міцно стоїть на ногах» — розвивається, міцніє та набуває широкої популярності як в Україні, так і за кордоном. Про це свідчить багатотисячна аудиторія студентів, яка поповнюється із року в рік.
[ читати далі... ]
Актуально

Нова справа

Генпрокуратура України оголосила про порушення ще однієї кримінальної справи у відношенні екс-прем’єра Юлії Тимошенко за фактом перевищення влади та службових повноважень при укладанні газових контрактів із Росією в 2009 році.
[ читати далі... ]

Україні загрожують безробітні бунти

Проблема «тіньової заробітної плати» дуже болюча для України. В умовах, коли більше половини ВВП виробляється в «тіні», виплата заробітної плати «в конвертах» вже стала усталеною традицією. При цьому будь-які гасла і заклики змінити цю грішну практику не приносять бажаних результатів.
[ читати далі... ]
Освіта без кордонів

Освіта без кордонів

Днями делегація Міжрегіональної Академії управління персоналом у складі Голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна та проректора з міжнародних зв’язків Ігоря Піляєва взяла участь у представницькій Міжнародній конференції з питань освітніх послуг, що відбулася у Москві.
[ читати далі... ]

Траншу не буде?

Україна не виконала умови Міжнародного валютного фонду, а тому найближчими місяцями черговий транш кредиту не надійде, заявляють закордонні і українські експерти.
[ читати далі... ]
Плин

«Мужицька арифметика»

Нашого «соціального» віце-прем’єра раптом пробило на відвертість. Перед журналістами. Щоправда, не українськими, а поль­ськими. І не тому, що у Варшаві повітря інакше, а тому, що тамтешні представники ЗМІ не завжди знають тонкощі наших реалій і не будуть ставити зайвих запитань.
[ читати далі... ]

Лівійські уроки

Чому Каддафі так довго тримається при владі? Бо у Каддафі є величезні кошти і численна, розгалужена по всьому світу, пряма агентура. Його людьми напхані Італія і Франція; я майже впевнений, що вони є у Сполучених Штатах і Великобританії, оскільки свого часу Каддафі фінансував багатьох високопоставлених політичних осіб, в оточенні яких «заховані» агенти, контрольовані ним.
[ читати далі... ]
Вектори

Чи встоїмо на цей раз?

Наслідком візиту до Києва прем’єра Росії Володимира Путіна може стати зміна геополітичного курсу України, пише «Сегодня».
[ читати далі... ]

Зміни в підручнику

Новий підручник з історії для 11 класу повинні надрукувати лише влітку, проте вже зараз став відомий зміст одного із них під авторством Станіслава Кульчицького та Юлії Лебедєвої. Там немає розділу «Русифікація», а також скорочено до мінімуму опис боїв УПА.
[ читати далі... ]
Суспільство

Відкрили двері для мігрантів

Міграційна політика Росії змінюється. На засіданні урядової комісії, очолюваної першим віце-прем’єром Ігорем Шуваловим, розглянуто проект нової Концепції міграційної політики.
[ читати далі... ]

«Цей божевільний, божевільний, божевільний світ»

У заголовок нашого есе ми винесли назву комедії американського кінорежисера Стенлі Крамера, відзнятої у 1963-му році.
[ читати далі... ]

G20 примирили війни та Фукусіма

Перед розвиненими країнами постала реальна проблема, коли нафта за два місяці подорожчала на 20 доларів до 116 доларів за барель. Якщо зростання цін не зупиниться, то світовий ВВП не досягне запланованих 4% зростання 2011 року.
[ читати далі... ]
Отак живемо...

Влада як шлях до особистого збагачення

Згідно із рейтингом найбагатших людей України за 2011 рік, укладеним тижневиком «Фокус», політики-бізнесмени, які при Президентові Януковичі обійняли важливі урядові і державні пости, суттєво збільшили свої особисті статки.
[ читати далі... ]

Небезпеки Нової системи обрання Парламенту

Внесення змін до виборчого законодавства, що передбачають повернення до мажоритарної або змішаної моделі, означатимуть встановлення монопольного контролю влади над Верховною Радою.
[ читати далі... ]

Гра «Зірниця» тепер буде щорічною

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту дало роз’яснення щодо проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».
[ читати далі... ]
Сам сказав

Будемо у ЄС за 10 років?

Прем’єр-міністр Микола Азаров продовжує вселяти оптимізм в українців. Нещодавно він заявив про те, що українська економіка до середини 2012 року має вийти на докризовий рівень.
[ читати далі... ]

А громадянин ще не народився

Загальновідомою аксіомою є те, що в нашій країні дотримання, виконання та гарантування законів є вельми проблематичними.
[ читати далі... ]
Релігія

«Люди, благовістіть оновлення світу»

Благовіщеня Пресвятої Богородиці — це свято християнського благовіствування, початок, фундамент нашого спасіння та справжнього буття у Бозі.
[ читати далі... ]
Модернізація як виклик українському православ’ю?

Модернізація як виклик українському православ’ю?

Був на інтронізації (введенні на престол) нового отця та глави Української Греко-Католицької церкви верховного архієпископа Святослава (Шевчука).
[ читати далі... ]

Шлях до єдності чи до «єдінства»?

Глава Української Православної Церкви Київського патріархату владика Філарет заявляє, що знищення УПЦ КП реалізовується як сценарій «подолання розколу» між УПЦ МП та УПЦ КП і відбувається за допомогою влади. Про це Владика Філарет повідомив в інтерв’ю ZAXID.NET.
[ читати далі... ]
Знахідки

Земля загадок

Величезний таємничий басейн, розташований біля берегів сучасної Індії, може являти собою найбільший в історії нашої планети кратер, що утворився в результаті зіткнення великого астероїда з нашою Землею.
[ читати далі... ]
Презентація
Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

(Продовження. Початок в №№4-13) Продовжуємо публікацію фрагментів біографічної художньо-документальної повісті Геннадія Кужільного «Епілог до сміху».
[ читати далі... ]
Суспільство
Народні депутати йдуть на розмову в МАУП

Народні депутати йдуть на розмову в МАУП

Днями, в рамках роботи Дискусійного клубу МАУП, відбулася зустріч студентів Академії з народним депутатом України Володимиром Каплієнком.
[ читати далі... ]
«Освіта та кар’єра 2011»

«Освіта та кар’єра 2011»

7 — 9 квітня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася традиційна щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра — 2011» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Виставка проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та Товариства «Знання» України.
[ читати далі... ]
Закуліса
Таємниця проекту «Blue Beam»

Таємниця проекту «Blue Beam»

Проект NASA Blue Beam створений для управління свідомістю мас в планетарних масштабах. Його призначення може бути локальне — для створення масових безладів в певних регіонах, впливу на війська супротивника з метою викликати у них неконтрольовану паніку або навпаки — викликати у людей, що масово зібралися з якогось приводу в одному місці, почуття радості, що граничить з ейфорією.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Десять речей, які вбивають наше серце

Серцево-судинні захворювання залишаються на першому місці серед основних причин смертності в усьому світі. Медики розповіли про головні чинники для нашого серця.
[ читати далі... ]

Бляшки були завжди

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті сучасних людей в більшості країн, особливо, з розвиненою економікою.
[ читати далі... ]
Різне

«Жив і не працював…»

Незадовго до власної смерті він уклав проект тексту на майбутній меморіальній дошці: «У цьому будинку жив і НЕ працював поет Михайло Свєтлов».
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com