Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МАУП відзначила 22 роки плідної роботи на освітянському просторі

Двадцять друга річниця святкування МАУП — це своєрідне повноліття, до якого Академія пройшла всі перешкоди, здолала негаразди і зараз «міцно стоїть на ногах» — розвивається, міцніє та набуває широкої популярності як в Україні, так і за кордоном. Про це свідчить багатотисячна аудиторія студентів, яка поповнюється із року в рік.

Традиційно свято розпочалося молебнем перед каплицею святого Георгія Побідоносця, який провів завідувач кафедри православної культури та теології МАУП протоієрей Діонісй Мартишин.

Під звуки державного гімну було відкрито урочисту лінійку, на якій була присутня шанована президія, до складу якої увійшли: в.о. ректора Міжрегіональної Академії управління персоналом доктор юридичних наук Анатолій Подоляка, проректор з наукової роботи Микола Головатий, проректор з міжнародних зв’язків — генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП Ігор Піляєв, проректор з виховної роботи та довузівської підготовки Людмила Біжик, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Вікторія Галайдюк, голова студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації Сергій Пятенко та інші.

 Вітаючи зібрання, ректор МАУП Анатолій Подоляка наголосив на численних заслугах навчального закладу та перевагах навчання в Академії: «Для нашої Академії 22 роки — це період молодості, ранньої зрілості, стабільності, період становлення як професіонала на освітянській ниві.

МАУП — це заклад, який активно розвивається завдяки рішучим крокам і наполегливості керівництва та професорсько-викладацького складу. Ми з гордістю можемо пишатися нашими здобутками, адже сьогодні Академія — це найбільший недержавний вищий навчальний заклад країни IVрівня акредитації».

«22 роки — нібито невеликий період, але разом з тим є чим пишатися, — підкреслив проректор з наукової роботи Микола Головатий. — Як правило, коли людина йде навчатися, вона обирає відповідний спосіб життя, культуру, духовний зріст. Якщо цього немає, тоді людина втрачає інтерес до знань. А усі можливості для навчання, професійного зростання та творчої реалізації, у вигляді інноваційних проектів, Академія може запропонувати кожному студенту у великому обсязі». На думку Миколи Федоровича, МАУП — це український Гарвард, на навчання у якому заслуговує кожен українець.

Вікторія Галайдюк від імені відділу справ сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації привітала всіх, хто зібрався на святковій лінійці теплими словами: «Саме навесні, коли все починає рости і розвиватися, саме в цей період була створена Міжрегіональна Академія управління персоналом. За період 22 років вдалося створити один з найпотужніших недержавних вищих навчальних закладів в Україні. Коли приходиш на територію Академії, — потрапляєш в особливу атмосферу. З одного боку — це академічна аура, а з іншого — атмосфера домашнього тепла та затишку. Усім студентам Академії надзвичайно пощастило навчатися у такому навчальному закладі. Тому що МАУП виховує лідерів, які вже сьогодні здатні приймати важливі рішення».

Володарка титулу «віце-Міс МАУП-2011», студентка Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Лариса Підопригора висловила захоплення своїм навчальним закладом: «Я побачила рекламу МАУП у метро і вирішила прийти подивитися на цей навчальний заклад. Академія мені надзвичайно сподобалася, після чого я зрозуміла, що звідси вже нікуди не піду. Це було кохання з першого погляду. Я вітаю Академію і бажаю довголіття та процвітання».

Також в цей чудовий день привітала всіх студентів заступник голови студентської ради та володарка титулу «Міс МАУП-2009», студентка третього курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Анастасія Іванцова: «Третій рік поспіль я переконуюсь в тому, що мій вибір навчального закладу був правильний. Я дуже щаслива, що навчаюся в Академії. Хочу побажати, щоб Міжрегіональна Академія управління персоналом росла, розвивалася і щоб ми відзначали її 122-річчя. Бо я вважаю, що такі вузи мають існувати і давати освіту усім дітям».

Після урочистої лінійки свято продовжилося на спортивних майданчиках Академії. В ході інтелектуальної вікторини «Універсальний студент«студенти продемонстрували інтелектуальні знання і те, наскільки їм відоме студентське життя в МАУП. Відбулися також спортивні змагання між інститутами МАУП з футболу, армреслінгу, естафета «Козацькі забави», перетягування канату, які зацікавили спортивних студентів і зібрали багато охочих випробувати свої сили. В МАУП навчається не тільки інтелектуальна, але активна молодь, яка підтримує здоровий спосіб життя.

Беручи до уваги, що значну кількість студентів МАУП складають іноземні представники з 25 країн світу, з нагоди 22-ї річниці була організована виставкова експозиція «День народів Академії». Виставку готували іноземні студенти, які навчаються у Міжнародному підготовчому інституті МАУП та у всіх інститутах Академії. Всі бажаючі мали можливість переглянути експозиції з різних країн, з яких можна судити про національні особливості певного народу, його культуру і колорит. На виставці були представлені експозиції Палестини, Сирії, Єгипту, Лівану, Йорданії, Марокко, Алжиру, Еквадору, Ірану, Азербайджану, України та інших країн.

Також слова привітання висловив випускник МАУП, аспірант з Палестини Муаз Башарат: «Я вирішив здобувати вищу освіту саме в цьому навчальному закладі, тому що тут дуже професійний професорсько-викладацький склад, який допомагає здобувати хороші знання, які допоможуть у майбутньому. Я хотів би побажати Академії багато років процвітання, хороших студентів, професійних викладачів».

Учасники виставки охоче демонстрували свої костюми, грали на національних музичних інструментах, розповідали про історію своїх країн. Презентація виробів декоративно-прикладного мистецтва, предметів побутового вжитку, фотографій, художніх картин — яскраво показала особливості кожного з народів, відтворила культурні та духовні здобутки. Найбільш широко була представлена експозиція країн арабського світу, яка була організована за сприяння Арабського дому, музею арабської культури МАУП та за активної участі студентів МАУП з країн арабського світу.

Учасники української експозиції, а саме студенти Економіко-правового технікуму при МАУП, гостинно пригощали всіх охочих українськими стравами: пиріжками, варениками та млинцями, запрошуючи також іноземних представників. Студент Інституту соціальних наук Хосейн Мірзаголі з Ірану, якого також щедро частували українські друзі, зізнався, що любить українську кухню, особливо червоний борщ, який вміє готувати: «Для мене Україна — це моя друга домівка, де багато хороших людей, з якими приємно спілкуватися і починати ранок, особливо такий святковий, як сьогодні».

22 роки Академія працює для молоді, для всіх, хто прагне розвитку і вдосконалення. Академія любить своїх студентів! А студенти люблять її, пишаються нею, бо вона — справжня альма-матер, яка навчає, виховує і дбає про них кожного дня. Саме ця молодь усміхнена, розвинена й щаслива і є головним досягненням Академії і майбутнім нашої держави.

Тетяна Журкович,
фото Олександра Кавуна

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com