Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Китай озброюється

Нещодавно китайський винищувач нового покоління J — 20 зробив перший політ, повідомляє Associated Press. Імовірно J — 20 в ході свого першого польоту пробув в повітрі 10-15 хвилин і зробив благополучну посадку. Випробування винищувача проводяться в Ченду, де розташоване одне з підприємств розробника — Chengdu Aircraft Industry.

По своїх розмірах, згідно з опублікованими фотографіями, китайський «стелс» перевершує і F — 22, і російський прототип винищувача п’ятого покоління Т- 50 ОКБ Сухого, перший політ якого відбувся рік тому.

Нещодавно США визнали, що американська розвідка недооцінила темпи і ступінь розвитку китайського оборонного комплексу. За словами міністра оборони США, особливе занепокоєння викликає створення в Китаї протикорабельних балістичних ракет DF — 21D і винищувача J — 20.

Технічні характеристики нового китайського літака не розкриваються. Також невідомо, яка авіоніка використовується на J — 20, і якими силовими установками оснащений винищувач. Імовірно, літак створюється із застосуванням технології малопомітності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com