Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ДВА УРЯДИ. А РЕАЛЬНІСТЬ ОДНА?

ДВА УРЯДИ. А РЕАЛЬНІСТЬ ОДНА?

За період з 2008 по сьогодні Україна мала змогу оцінити ефективність двох урядів — прем’єра Ю.Тимошенко (грудень 2007 — березень 2010 р.) та прем’єра М. Азарова (з березня 2010 року донині). Станом на сьогодні екс-прем’єра Ю.Тимошенко після гучного і тривалого судового процесу засуджено до ув’язнення на 7 років, а чинний прем’єр не втомлюється рапортувати про успіхи влади та економічний поступ.
[ читати далі... ]
СТУДЕНТ МАУП – ЧЕМПІОН СВІТУ

СТУДЕНТ МАУП – ЧЕМПІОН СВІТУ

Пройшовши довгий шлях і здолавши всі перешкоди, Дмитро Безверхий – студент Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Міжрегіональної Академії управління персоналом, виборов титул Чемпіона світу з кікбоксінгу.
[ читати далі... ]
АКТУАЛЬНО
Суспільство
Вибір
Аналітика
Інакша історія
Постаті
Доля солдата і доля спортсмена

Доля солдата і доля спортсмена

Віктор Чукарін (9 листопада 1921 — 25 серпня 1984) був видатним спортсменом. Гімнаст, якого неможливо було перемогти, двічі ставав абсолютним чемпіоном Олімпійських ігор (1952, 1956), володарем 11 олімпійських нагород (з них — 7 золотих), був чемпіоном світу (1954).
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
«Студентська осінь» в МАУП

«Студентська осінь» в МАУП

Днями в МАУП пройшов традиційний щорічний конкурс студентської пісні «Студентська осінь». Представники навчальних підрозділів Академії змагалися у кількох музичних номінаціях і представили на розсуд суворого журі свої виступи. Цього року вибір був досить складним, оскільки учасники були різнопланові і оригінальні.
[ читати далі... ]
Історія техніки
«Титанік» & близнюки

«Титанік» & близнюки

Вже давно відомі всі подробиці життя і загибелі найбільшого у свій час пасажирського лайнера «Титанік», який міг вміщати до 2500 пасажирів і сягав у довжину 270 метрів. Але мало хто знає, що крім нього на воду було спущено ще два лайнера, які були близнюками свого широковідомого «брата». Яка ж доля спіткала близнюків «Титаніка»?
[ читати далі... ]
Люди і мова
Майстриня і слово

Майстриня і слово

Українська мова — мелодійна, різнобарвна, динамічна, надихає на творчість не лише великих поетів, але й простих людей, що живуть серед нас. Майстриня Лідія Андріївна Подбєрьозкіна — оптимістка, мудра жінка веселої вдачі, вишивальниця і поетеса.
[ читати далі... ]
НАМ ПИШУТЬ
Візне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com