Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Які меблі вибрати для передпокою

Вибір меблів для передпокою - не легке завдання, де потрібно враховувати розміри приміщення, загальний стиль інтер'єру, побажання та можливості господарів квартири. Слід об'єднати ці вимоги й успішно придбати корпусні меблі виготовлені на замовлення, про правильний вибір яку далі піде мова.

Існує різноманітність моделей прихожих, їх конструкцій і стилів. При купівлі повного комплекту для передпокою краще буде мебель под заказ киев, вам не потрібно буде зайвий раз замислюватися про те, що ви могли забути. Виробник продумають передпокій до дрібниць враховуючи характеристики і дизайн інтер'єру.

Наприклад, для зовсім маленького передпокою доцільніше придбати невеликий меблевий набір, який може складатися з невеликої шафи для одягу, вішалки, тумби для взуття.

Якщо приміщення середніх розмірів і його планування дозволяє поекспериментувати з розміщенням меблів, в таку приходжу можна розмістити кутовий шафа або кутову прихожу. Така конструкція дозволить скрасити кут, а в шафі поміститься чимало потрібних речей.

Якщо немає можливості розмістити кутову шафу, можна придбати корпусні меблі, що складається з декількох секцій і скомпонувати шафи в необхідному вам порядку, при цьому шафи можна вибрати неглибокі і різнорівневі по висоті - таким чином, при гарній функціональності вони будуть виглядати дуже гармонійно в невеликому приміщенні.

Відкритий простір між закритими шафами допоможе полегшити конструкцію і додасть їй легкість. Наприклад, після платтяної шафи можна встановити відкриту панель, а під нею тумбу для взуття, після чого знову закриту шафу або ж відкритий стелаж.

Для великої передпокою і передпокої середніх розмірів відмінно підійде корпусні меблі стандартних розмірів з повним набором елементів або меблі, зроблені на замовлення. Хорошим варіантом так само стане вбудовані меблі і шафа-купе.

Така шафа гармонійно впишеться в простору прихожу будь-якого стилю, а функціональність стане прекрасним доповненням його лаконічних форм.

Що стосується стилю меблів для передпокою - це, звичайно ж, питання смаку кожного. Але звичайно, інтер'єр всієї квартири буде більш гармонійним, якщо передпокій, і зокрема меблі в ній, буде поєднуватися за стилем з дизайном всієї квартири.

В даний час існує безліч способів оформлення квартири як в єдиній стильової концепції з розподілом колірних акцентів в кожному окремому приміщенні квартири, так і використання контрастних стильових прийомів, об'єднаних якоюсь спільною темою. Головне, щоб стилі гармонійно поєднувалися між собою.

Слід так само при оформленні інтер'єру передпокою враховувати особливості кольорової гами меблів. Світлі тони здатні візуально збільшити приміщення, а темні навпаки, зменшити.

Що стосується матеріалу меблів для передпокою, найчастіше її виготовляють з ДСП і МДФ панелей. Більш дорогі варіанти меблів, як правило, виготовляють з масиву дерева.

Критерії вибору якості такі ж, як і будь-який інший меблів: якісні матеріали, якісна фурнітура, хороше і правильне функціонування всіх складових і елементів конструкції і т.д.

Ціна, звичайно ж, буде залежати від усіх складових: якості матеріалу, розміру конструкції, стилю, додаткових елементів і матеріалів (скло, пластик, фурнітура).

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com