Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Все вирішиться у грудні

Президент Віктор Янукович розраховує на те, що саміт «Україна — Європейський Союз», проведення якого заплановане на 19 грудня в Києві, засвідчить успішне завершення переговорів стосовно угоди про асоціацію України і ЄС.

 Про це говориться в привітанні Януковича Президентові Європейського Союзу Герману ван Ромпею з нагоди 64-річчя. «Сподіваюся, що результати саміту «Україна — Європейський союз», запланованого на 19 грудня 2011 року в Києві, засвідчать успішне завершення переговорів стосовно стосовно угоди про асоціацію», — сказано в привітанні. Янукович також розраховує, що позиція ван Ромпея сприятиме євроінтеграції України. «Вірю, що завдяки вашій активній і конструктивній позиції, а також умінню знаходити компроміси, ми зможемо забезпечити подальший прогрес у відносинах між Україною і Європейським Союзом», — говориться в поздоровленні.

 Президент України підкреслює, що високо цінує діалог з Президентом ЄС.

 Янукович бажає ван Ромпею успіхів, сімейного благополуччя, міцного здоров’я і невичерпної енергії.

 Нагадаємо, 17 жовтня Янукович заявив, що Україна готова відкласти підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, якщо в нім буде відсутня перспектива членства України в ЄС.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com