Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Пристрасті за  бюджетом

Пристрасті за бюджетом

У будь-якій країні розробка та виконання після затвердження у парламенті державного бюджету є головною функцією уряду.
[ читати далі... ]
Студент МАУП Ібрагім Алдатов — срібний призер Чемпіонату світу з вільної боротьби!

Студент МАУП Ібрагім Алдатов — срібний призер Чемпіонату світу з вільної боротьби!

Нещодавно завершився Чемпіонат світу з вільної боротьби, що пройшов у Стамбулі (Туреччина). Збірна України виборола в ході чемпіонату три нагороди.
[ читати далі... ]
Події

Досягли домовленості в умовах суворої реальності

«Нарешті досягнута домовленість з Російською Федерацією про перегляд газових контрактів. У рамках перегляду контрактів відбудеться реструктуризація НАК Нафтогаз України», — заявив М.Азаров під час зустрічі з депутатами ПАРЕ від Іспанії, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.
[ читати далі... ]

Відмінять конституційне право на мирні збори?

20 вересня 2011 року на сайті веб-порталу Київської міської влади був оприлюднений текст неконституційного документу, а саме — проект «Положення про порядок організації і проведення недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовища і іншого характеру, кино-и телезйомок в Києві», повідомляє «Спротив».
[ читати далі... ]
Мова

Учітеся, брати мої, думайте, читайте...

Василь Слободяник Українська мова являє собою колективну творчість всього народу, а не окремого регіону, а тим паче не особисте мислення однієї людини, в тому числі і політика.
[ читати далі... ]
Сповідь

Помилки обернулися безвихіддю...

Пограбування народу олігархами і корупціонерами під виглядом імітації так званих глибоких ринкових економічних реформ — загроза незалежності України.
[ читати далі... ]
Враження

Прогулянка києвом

Євген Фалендиш, Київ Стильно одягнута гамірлива молодь обліпила кіоски з пивом і морозивом, юрба молодих людей слухає децибальні ритми біля вже змонтованої традиційно до урочистих дат концертної сцени на Майдані Незалежности. Сучасні молоді люди розкуті, експансивні і самовпевнені, а загалом красиві, як і належить бути молодим.
[ читати далі... ]
Постаті

Загадка Ломоносова

Василь Слободяник Нині, коли мова заходить про поезію Ломоносова,частіше згадують «власних Платонів і швидких розумом Невтонів».
[ читати далі... ]
Український лідер
«Дебют першокурсника»

«Дебют першокурсника»

— свято молоді в Міжрегіональній Академії управління персоналом
[ читати далі... ]
У МАУП відбувся випуск спеціалістів Інституту права

У МАУП відбувся випуск спеціалістів Інституту права

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» Інституту права.
[ читати далі... ]
Історія техніки
Рожевий бойовий слон  Гітлера

Рожевий бойовий слон Гітлера

Володимир РЕПАЛО У передвоєнні роки на наших парадах показували величезні танки Т-28 і Т-35, які не відіграли жодної значної ролі у війнах.. На початку війни важкі КВ-1 та КВ-2 сповна показали свої великі можливості, і подібних танків у німців не було. Середній Т-34 виявився найкращим танком світу. Німці розуміли, що їм потрібні важкі танки прориву, і приступили до їх створення.
[ читати далі... ]
Релігія

«Нездоланна перемога і оборона Церкви»

Напередодні церковного свята Воздвиження Чесного й Животворящого Хреста Господнього (27 вересня) у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася святкова служба з виносом Святого Хреста.
[ читати далі... ]
Дозвілля
Чи можлива Гармонія буття серед мегаполіса?

Чи можлива Гармонія буття серед мегаполіса?

Люди мого покоління 50-річних завжди уявляли директора школи якоюсь відстороненою від повсякденної метушні особою, що сидить за щільно прикритими дверима свого кабінету і утаємничено керує суто навчальним процесом.
[ читати далі... ]
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com