Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Цензура по-новому

У Харкові вимагають від влади припинити тиск на вільних журналістів.

23 вересня на майдані Свободи у Харкові відбувалась акція на підтримку незаконно позбавлених ефіру каналів АТВК, ФОРА та телекомпанії АТН.

 Активісти громадської ініціативи «Оновлення країни» разом із іншими громадськими організаціями Харківщини провели перфоманс, де були задіяні три групи людей: представники ЗМІ, глядачі та влада.

 Під час дійства молодь, що отримала роль теперішньої влади, зав`язувала «представникам ЗМІ» губи, штовхала в імпровізований «колючий дріт» та закривала очі «глядачам». Наприкінці акції всі учасники проскандували: «Хочемо бачити правду!».

 «Харків’яни позбавлені можливості об`єктивно оцінювати ситуацію в країні та місті, адже окрім провладних телеканалів, які подають новини, схвалені міською владою, глядачі нічого більше не можуть побачити», — прокоментувала ситуацію координатор громадської ініціативи «Оновлення країни» у Харкові Олена Дюженко.

 Також вона закликала мера Харкова відмовитися від антиконституційних дій і припинити тиск на вільних журналістів Харкова.

 «Наша акція є безстроковою, якщо нічого не зміниться, то 27 вересня, ми знову виступимо єдиним об`єднаним громадським фронтом на захист свободи слова», — заявила Олена Дюженко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com