Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Ой ти, дівчино, з горіха зерня

Ой ти, дівчино, з горіха зерня

Нарешті до МАУП прийшла весна! Фінал конкурсу краси «Студентська красуня МАУП 2011» приносить неабияку порцію весняного настрою. Цей чарівний конкурсний день подарував море позитивних емоцій та вражень. Дівчата гідно виступили на сцені та продемонстрували всю свою красу, чарівність та таланти.
[ читати далі... ]
ВІДОМИЙ ПОЛІТИК ВІДВІДАВ МАУП

ВІДОМИЙ ПОЛІТИК ВІДВІДАВ МАУП

Нещодавно гостем Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом став народний депутат України, член фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.
[ читати далі... ]
Плин
Світ
Подія

Народ скаже свою думку

Венеціанська комісія (ВК) винесла висновок щодо законопроекту «Про мови в Україні», який передбачає розширення сфери функціонування російської мови в країні. На думку ВК, у разі його прийняття російська мова буде прирівняна до державної. Автори законопроекту не згодні з цим і готові винести мовне питання на референдум.
[ читати далі... ]

УГКЦ з очільником

В Києві відбулася церемонія сходження на престол глави Української греко-католицької церкви владики Святослава (Шевчука). Минулого тижня нового керівника обрав Синод єпископів УГКЦ, згодом його кандидатуру затвердив Ватикан.
[ читати далі... ]
Економіка

Землю треба чистити

Україна вже кілька років не проводить дезактивацію земель, забруднених радіацією після Чорнобильської катастрофи. З ґрунту радіоактивний цезій потрапляє в рослини, молоко, м’ясо й організм людини. Про це пише Німецька хвиля.
[ читати далі... ]

Козирі триматимуть у кишенях

Після модернізації української газотранспортної системи вона залишиться у власності України.
[ читати далі... ]
Виклики і перспективи для української ГТС

Виклики і перспективи для української ГТС

Росія може відмовитися від Південного потоку. Нібито Туреччина не дала дозволу на прокладку труби в своїй ексклюзивній економічній зоні. Тож тепер росіяни збираються транспортувати свій газ до Європи не трубопроводом, а у вигляді скрапленого природного газу (СПГ). На що може перетворитися Пів­денний потік і як це позначиться на українській ГТС, ми запитали в експертів.
[ читати далі... ]
Резонанс

Нічого українського

Заступник глави Верховної Ради України Микола Томенко (на фото) переконаний, що власники телеканалу «Інтер» реалізовують концепцію інформаційного «російського світу». Про це повідомили у прес-службі віце-спікера.
[ читати далі... ]

Журнал з подвійним дном

У рекомендованому Міносвіти до передплати для всіх українських навчальних закладів І-ІІІ ступеня дитячому журналі «Щедрику-Ведрику» галичани подаються як селяни, які мислять за принципом «на хлопський розум».
[ читати далі... ]
Суспільство

Не робити дурниць

Станіслав Стельмах В тому, що після здобуття незалежності в Україні не здійснилися в цілому сподівання народу на швидке покращення рівня житя, не останню (якщо не визначальну) роль зіграло те, що за роки існування більшовицького режиму управлінці різного рангу не набули вміння і звички самостійного прийняття рішень з грунтовним і всебічним їх обгрунтуванням.
[ читати далі... ]
Трибуна
У пошуках Святої Русі

У пошуках Святої Русі

Феномен християнської політичної культури сьогодні масово вивчають представники соціологічної й політологічної думки. Озброївшись статистикою, соціологічними дослідженнями та опитуваннями суспільної думки, вони створюють певну картинку, у якій дійсно є цифри, на їх основі зроблені певні висновки і констатації, алечастонемаєголовного— духовного та метафізичного стрижня сучасної політики, бездетермінаціїякоїнемаєідостатньочіткоїуявипрохристиянськуполітичнукультуру.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Урок історії

Навіщо більшовикам універсальний солдат?

В СРСР проводилися досліди з метою створення надлюдини?
[ читати далі... ]
Постаті
БОРИС ГМИРЯ: геній серед тернів

БОРИС ГМИРЯ: геній серед тернів

Борис Гмиря за всі 20 років творчої діяльності, більшу частину яких було потрачено на боротьбу із заздрісниками, майже безголосими співаками, чиновниками від культури, примудрився, попри все, наспівати 1200 творів української, російської та світової класики.
[ читати далі... ]
Презентація
Епілог до сміху

Епілог до сміху

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового (Продовження. Початок в №№4-11)
[ читати далі... ]
Український лідер
Висока відзнака

Висока відзнака

В штаб-квартирі Міжнародної громадської організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА) відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний професор» члену Української нотаріальної палати Олександру Красногору
[ читати далі... ]
Переможцям — дипломи

Переможцям — дипломи

Днями відбулося вручення дипломів переможцям І етапу Всеукраїнської олімпіади. Процедура нагородження проходила в урочистій атмосфері під звуки Гаудеамусу.
[ читати далі... ]
ЮРИДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ

ЖЕРТВИ ДОЛАРОВИХ КРЕДИТІВ

Таких жертв багато, тисячі і тисячі. Зараз вони об’єдналися організаційно. Для України обіг іноземних валют — це руйнація економіки, корупція, збільшення бідності і злиденності. Як це зло накрило Україну та як з ним боротися читайте у Висновку наукових експертів, очолюваних професором МАУП Василем Перцем
[ читати далі... ]
Різне

Чому німецькі водії бояться біопального?

Німецькі політики, представники нафтопереробних концернів та спілки споживачів вирішили залишити в продажу біопальне. Зламати опір водіїв проти так званого «Super E10» планується за допомогою інформаційного наступу.
[ читати далі... ]

Льодовитий океан пріснішає

Вчені заявили, що склад прісної води в Північному Льодовитому океані збільшився на одну п’яту починаючи з 1990-х років.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com