Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В МАУП пройшов день відкритих дверей

19 лютого у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов черговий День відкритих дверей.Сьогодні Академія впевнено крокує вперед і, як завжди, пропонує всім охочим достойну освіту за сучасними управлінськими спеціальностями, які мають найбільший попит на ринку праці.

Академія гостинно приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом. Абітурієнти особисто розпитали про всі аспекти, вимоги та умови для вступу та навчання. Познайомитися з Президентським університетом МАУП прийшли цього дня 185 абітурієнтів і 37 — поцікавилися навчанням в Економіко-правовому технікумі при МАУП.

Традиційно популярним був Інститут менеджменту та бізнесу. Цього року з’явились нові спеціалізації на цьому факультеті: «Транспортний менеджмент і логістика» та «Економіка і управління організаціями».  Багато бажаючих прийшли отримати додаткову інформацію до факультету міжнародних відносин і лінгвістики. Вступників цікавили найпопулярніші спеціалізації: «Міжнародні відносини», «Політологія», «Менеджмент зовнішньоекономічних відносин».  Не оминули абітурієнти Інститут права, Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій, Інститут соціальних наук і самоврядування та Телеуніверситет. Найчастіші запитання, які ставила молодь, були: «Який термін навчання?», «Які умови та вимоги до вступу?», «Яка перспектива подальшого працевлаштування» та багато іншого. Професорсько-викладацький  колектив, методисти та керівництво Академії охоче спілкувалися з абітурієнтами. 

Академія зустрілась з випускниками ліцеїв, технікумів та шкіл — для того, щоб максимально точно їх зорієнтувати в подальшому здобутті освіти.

Прийшовши до МАУП у День відкритих дверей, усі абітурієнти отримали знижку в оплаті навчання 15%.А ті, хто не встигли завітати цього разу, матимуть таку нагоду у наступний день відкритих дверей, який відбудеться
12  березня.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com