Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

УЖЕ ВИПУСКНИКИ...

Днями в Академії відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів випускникам  Дарницького економіко-правового технікуму при МАУП. Перепустки у самостійне життя одержали студенти, які завершили навчання за напрямами «Організація виробництва» та «Організація обслуговування в готельних та туристичних комплексах».  

Свято традиційно розпочалося під звуки студентського гімну — Гаудеамусу. До складу почесної президії увійшли: директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон; заступник директора Економіко-правового технікуму Людмила Кривонос; заступник директора Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу, доцент кафедри адміністративного менеджменту Тетяна Самойленко; завідувач відділенням «Організація виробництва» Чумак Тетяна; завідувач відділенням «Туризм і комп’ютерні науки» Ірина Олійник.

Урочисті збори привітальним словом відкрив Анатолій Гомон,  закликавши випускників продовжувати навчання як у вищих навчальних закладах, так і самостійно працювати над собою: «За час вашого навчання  були моменти печалі і радості. Але сьогодні самий радісний день, коли ви отримуєте ваш перший у житті диплом. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте вчитися. В сучасному світі настільки стрімко змінюється життя, що за ним треба слідкувати та йти в ногу з сучасністю».

Найурочистіший момент зборів, вручення  дипломів, пройшов у два етапи. Спершу були вручені червоні дипломи. Їх отримали троє випускників Економіко-правового технікуму: Світлана Жованік, Марина Затоковенко та Анна Бойко. Усі винуватці свята отримали дипломи молодших спеціалістів під музичний супровід та оплески гостей.

Тетяна Журкович
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com