Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дешевого газу ніколи не буде

Прем`єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що підвищення тарифів на газ для населення на 30% в поточному році буде останнім в рамках виконання програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр заявив в ефірі програми «Велика політика» на телеканалі «Інтер».

“Це останнє підвищення. З МВФ ми вели тривалі переговори», — сказав М.АЗАРОВ,

При цьому він підкреслив, що раніше за умовами співпраці з МВФ тарифи на газ для населення необхідно було підвищити навесні 2011 року на 50%.

М.АЗАРОВ зазначив, що в тому числі в результаті підвищення тарифів, в поточному році дефіцит НАК «Нафтогаз Україна» буде скорочено до 8,5 млрд. грн., А в 2012 році «Нафтогаз» буде бездефіцитною компанією.

Нагадаємо, що за попередньою домовленістю з МВФ тарифи на газ для населення в поточному році планується підвищити в квітні і липні загалом на 30%.

Разом з тим, за даними голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна, Національна комісія регулювання електроенергетики планує в кінці опалювального сезону підвищити тарифи на газ для під­приємств теплокомуненерго (ТКЕ) на 26%.

Затвердження Радою директорів МВФ Меморандуму про отримання Україною чергового траншу кредиту МВФ очікується в березні ц.р. після прийняття закону про Пенсійну реформу.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com