Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Рушив локомотив цін

Коли у кінці минулого року експерти лякали бензином по 9-10 гривен за літр, далеко не усі сприймали їх серйозно. Тепер, після того, як прогнози збулися, до пророцтва про те, що ця ціна далеко не кінцева цього року, прислухається все більше людей.       

Чи реально, що ціна бензину до літа перевищить відмітку 12 гривен за 1 літр 95 бензину? Вірогідність дуже велика. Лівійський кон­флікт може загрожувати політичній стабільності в Африці і на Близькому Сході і призвести до проблем з поставками нафти на світовий ринок. Робота найбільшого нафтопереробного заводу в Лівії Ras Lanuf була зупинена через бої збройних сил уряду і повстанців, що відбуваються поблизу. НПЗ потрапив під повітряне і артилерійське бомбардування після того, як був захоплений минулого тижня повстанцями. Другий за величиною лівійський НПЗ також закритий через бої, що відбуваються, —  оголосила Arabian Gulf Oil Co. На ці два заводи припадає близько 88% нафтопереробних потужностей Лівії, яка є найбільшим експортером нафти у світі. Проблеми з постачаннями нафтопродуктів з Лівії вже починають відбиватися на ціні нафти. Проте, хвиля протестів у мусульманському світі в щільне кільце оточила Саудівську Аравію — щонайпотужнішого постачальника нафти. Якщо проблеми почнуться і там, ціни на «чорне золото» можуть пуститися в неконтрольований танок. 

По-друге, на ціну палива можуть і вже скоро вплинуть вже і місцеві нюанси. Йдеться про підвищення акцизу, яке набуло чинності 1 січня. Підвищення акцизу склало 40%, що теж додає зайвий полтинничек до вартості літра. Третій нюанс, який гаряче обговорюється в новинах, має вже не стільки економічний, скільки політичний підтекст. 

Для того, щоб отримати черговий кредит від цивілізованого світу і намагатися якось фліртувати з міжнародними організаціями, українському уряду доводиться робити досить багато непопулярних заходів, одна з яких — введення ввізного мита на імпортні нафтопродукти — може привести до скандалу з СОТ. Ідея вступу цього збору виникла внаслідок того, що Україна вже дуже залежна від імпорту нафтопродуктів. 

Якщо мито буде введено (і чимала — 180 євро на бензин і 90 на дизпаливо), все одно в програші залишиться український водій. Мало того, що ціни все одно підвищаться, так і якість бензину українського виробництва (який продаватиметься за ціною ненабагато нижче імпортного) за якістю аналогів, що значно гірше ввозяться. 

Але, знову ж таки, знаючи нашу країну, різке подорожчання бензину означає революцію на ринках і в супермаркетах. Бо як тільки дорожчає бензин, дорожчає усе. Випуски новин по телебаченню вже і так щодня повні інформації про те, що ціни на продукти в Україні перевищили європейські, а якщо бензин подорожчає ще на пару гривен, Україна ризикує стати однією з найдорожчих країн Європи, при тому, що зарплати зберігатимуться на африканському рівні.    

Експертно-аналітична груп з питань стабільного функціонування ринку нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості встановила верхню межу цінового коридору на бензин А-95 у розмірі (.5 Грн за літр і ( Грн з літр на ДП. Таке рішення було ухвалено днями на нараді групи, яка проводидася за доручення М.Азарова. Чи допоможе це зупинити ціни покаже час. Міністр Ю.Бойко, до речі, зауважив, що монополісти нафторинку намагаються скористатися ситуацією, щоб зірваитти куш, але влада не дозволить їм це зробити...

***

За прогнозами аналітиків Merrill Lynch, нафта марки Brent може подорожчати на торгах у Лондоні до $140 за барель наступних 3 місяці.

Аналітики Bank of America Merrill Lynch переглянули прогноз світового ВВП в бік зниження. А від заворушень в Лівії виграє... російський «Газпром».

За матеріалами інтернету

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com