Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Особливості опалення пелетним котлом і його характеристики

Багато хто хоче побудувати заміський будинок, але на практиці це дуже трудомісткий і вимогливий у фінансовому плані процес, який виконується на основі попередньо складеного плану. Рано чи пізно доведеться провести всі необхідні комунікації, а також створити бажаний затишок усередині. Щоб в зимову пору або в прохолодні вечора року ви відчували себе в теплі, слід встановити відповідну систему для нагріву всіх приміщень. На сьогоднішній день є найбільш затребувані види таких конструкцій, які продовжують удосконалюватися.

Сучасні технологічні розробки постійно надають нові можливості використання відомих видів палива. Наприклад, деревину можуть пресувати, а далі виробляти спеціальні гранули, які використовують для опалення пелетними котлами в заміських будинках з великою житловою площею. Це один з найновіших способів реалізації опалення в холодну погоду для вашого житла. Є різні відгуки про пелетні котли, такі, наприклад, як твердотопливные котлы вихлач, тому потрібно в індивідуальному порядку розглянути їх характеристики, а також врахувати можливі мінуси.

Ось їх відомі переваги:

 •     Вся система має властивість підлаштовуватися під спеціальне паливо у вигляді гранул за допомогою подачі ресурсів через встановлену спіраль.
 •     Ефективність роботи, яка грунтується на високому показнику ККД - 92%.
 •     Автоматична працездатність, яка включає самостійний розпал та подачу палива.
 •     Гарантована безпека від вибуху або пожежі.
 •     Сучасні моделі мають мінімальні габаритні розміри, що зручно вписується в індивідуальні особливості інтер'єру.
 •     За рахунок широкого діапазону потужності вважається придатним для більшості кліматичних умов.
 •     Більш економний варіант в порівнянні з іншими альтернативними видами обігріву.

Дуже актуально врахувати всі сторони сучасних систем і конструкцій, тому необхідно буде взяти до уваги думку користувачів і неупереджених консультантів. Звичайно ж, є негативні відгуки про пелетні котли, які не завжди сподобаються власникам цього пристрою, але всьому є аргументоване обгрунтування. Сумісність з різними видами палива буває не самого бажаного рівня, тому потрібно намагатися підбирати всі складові елементи в повній гармонії.

Вибрані мінуси опалення пеллетними котлами в житловому будинку:

 • Може бути непрогнозована витрата гранул під час проведення ремонту. Велика частина енергії може йти убік, наприклад, сушіння пофарбованих стін або приклеєних шпалер.
 • Внаслідок не підтримання чистоти зольників в регулярному порядку, можуть вилітати з димової труби іскри. Система потребує постійного догляду і обслуговування.
 • Спеціальний триходовий кран потрібно правильно встановити і регулювати в процесі експлуатації, так як періодично температура в приміщенні може значно підвищуватися або знижуватися.
 • Якщо для приміщення підібраний неправильний по потужності котел, то навіть найвищі показники температур не допоможуть вам реалізувати повноцінний обігрів.
 • З часом з нього можуть капати масляні потоки, які мають неприємний їдкий запах. Такі наслідки виникають через забруднення димоходу або поломки вентилятора подачі повітря.

На основі наявних відгуків про пелетні котли можна сказати, що будь-який з мінусів пов'язаний з неправильною експлуатацією пристрою. Підтримувати чистоту і порядок системи не так просто і приємно, як хотілося б.

Використання унікальних видів палива для обігріву власного будинку стало дуже актуальним з появою на ринку пресованої деревини. Вона в мінімальні терміни зайняла передові у своєму роді позиції і практично не має подібних по ефективності аналогів. На основі вищевказаної інформації не важко зробити правильні висновки в питанні вибору підходящої опалювальної системи, де використовуються саме такі сучасні види палива. Будь-які сумніви зможуть розсіяти поради фахівців або думка справжніх користувачів, які на особистому прикладі змогли випробувати їх повною мірою.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com