Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Немає з чим звітувати

Основні недоліки роботи уряду Миколи Азарова — у соціальній сфері, вважає директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. «Недоліки, насамперед, полягають у соціальній сфері», — сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві. В.Кулик наголосив, що про це свідчить зростання інфляції, «стрибкове» зростання комунальних тарифів.

«Соціальна температура в суспільстві зросла так, що зросла загроза соціального тероризму», — заявив експерт, зазначивши, що збільшилася кількість випадків, коли правоохоронці вилучали вибухівку в українців. Позитивом роботи Кабміну, вважає В.Кулик, є «зрушення» за рахунок проведення податкової реформи, початок адміністративної та пенсійної реформи. При цьому він наголосив, що уряд не проводить роз’яснювальної роботи щодо цих реформ. Експерт також зазначає, що уряд М.Азарова не працював протягом року як одна команда. «Звітувати Азарову було складно, оскільки всі реформи... перебувають на етапі реалізації. Немає якоїсь точки, з якої можна звітувати, немає якогось завершеного проекту», — підсумував В.Кулик. Він припустив, що найближчим часом в уряді можливі кадрові рішення президента і не виключив відставки прем’єр-міністра. У свою чергу, заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький зазначив, що в питаннях реформування в Кабміні «не мають стратегії, як саме це робити і немає розуміння того, чим це може закінчитися». Він переконаний, що в уряді усвідомили, що «імітація реформ, чим на певному етапі займалися і намагаються займатися, не проходить».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com