Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СВЯТО ПОКРОВИ В МАУП

Одним з найбільших пристольних празників українського церковного календаря завжди була та залишається Покрова Пресвятої Богородиці. Культ Божої Матері як Покровительки нашого народу тягнеться золотою ниткою від княжих часів і донині.
[ читати далі... ]
АКТУАЛЬНО

Чи вибачиться Ізраїль перед Україною?

Звернення до президентського секретаріату з приводу проведеного в Києві міжнародного форуму «Життя народу моєму»
[ читати далі... ]

Хто підтримує агресора?

Заява Президії Національної ради Української Консервативної партії щодо антисемітської діяльності МЗС України
[ читати далі... ]

Київські гулянки

Здавалося, давно вже відмерли ті не найкращі часи в історії нашого народу, коли окупаційний режим милостиво дозволяв народу відсвяткувати (точніше масово відгуляти) якесь календарне або історичне свято. Суцільна пиятика, виступи псевдомистецьких колективів, репертуар яких обов’язково пройнятий уславленням комуністичного устрою (певно, вже призабулися слова геть не оригінальної пісеньки «А мій милий у колгоспі трактористом робить»), покладання квітів ідолам, заяложені виступи можновладців та визначених ними «народних улюбленців». Прикро визнавати, але архаїчно-атавістичні традиції, попри півторадесятирічну незалежність, продовжують труїти душі й збивати наманівці шукачів правди.
[ читати далі... ]

Депутатське звернення

Президенту України В.Ющенку
[ читати далі... ]

Депутатське звернення

Прем’єр-міністру України В.Януковичу
[ читати далі... ]
СВІТЛО І ТІНЬ

Ніколаєнко не видає дипломів, бо торгує ними?

«Персонал Плюс» не раз писав про те, як деякі пройдисвіти відкрито торгують дипломами про вищу освіту, використовуючи сучасні технології. Та попри всі наші зауваження, чиновники з Міністерства освіти і науки не звертали на це уваги. Зокрема, міністр Ніколаєнко заявляв, що «такого не може бути, оскільки не може бути взагалі».
[ читати далі... ]

Захистимо альма-матер

У минулому номері газета вже друкувала фрагменти зі звернень до Прем’єр-міністра України Віктора Януковича з проханням захистити МАУП від незаконних дії Міністерства освіти і науки України. У цьому номері наведемо ще кілька звернень до Президента, Прем’єр-міністра та міністра освіти і науки.
[ читати далі... ]
Засторога

ПРАВДА КРИВДУ ПОБОРОЛА

Жидівський експеримент у самому осерді України не вдався. Півтора роки тому надумали були рабиновичі позбиткуватися з учителя (завважте) української мови і літератури Несватківської середньої школи Миколи Якимчука. Чорну ватру розпалили в Олександрівському районі Кіровоградської області, та полум’я не спалахнуло, лише тліло, доки не загасло.
[ читати далі... ]

У Росії відстрілюють єврейських журналістів? Чи не свої?

7 жовтня ц. р. у Москві в під’їзді будинку застрелено журналістку «Нової газети» Ганну Політковську. Мешкала вона в цьому будинку одна в трикімнатній квартирі. Її в певних колах, відомих своїми антиросійськими поглядами, називали «духовним лідером демократичної опозиції».
[ читати далі... ]

Президент Ізраїлю — гвалтівник?

Поліція Ізраїлю стверджує, що має в своєму розпорядженні докази для висунення звинувачень проти президента країни Моше Кацава за кількома пунктами, включаючи згвалтування, сексуальні домагання, шахрайство.
[ читати далі... ]
СВОБОДА СЛОВА

Гешефтоманія і привид юдофобії

Сонячного жовтневого ранку мені спробував зіпсувати настрій Ярослав Орос, пові­до­мив­ши про черговий недолугий випад проти журналу «Книж­ко­вий клуб плюс» й особисто проти ме­не прославленого своїми анти­се­мі­т­сь­ки­ми ви­ступами і «щиро­сердою боротьбою» за укра­їнську літе­ра­туру Л.Фінкель­штей­на, цього разу на сайті «Літ­форум».
[ читати далі... ]

Юдеї, тримайтеся подалі від влади і грошей!

На початку цього року в Дніпродзержинську Дніпропетровської області відновлено випуск раніше популярної місцевої газети «Дзержинець». За цю нелегку справу взялася Маргарита Закора. Вона як приватний під­при­ємець оформила сві­доцтво і налагодила випуск відродженого видання. Звісно, самотужки таку справу осилити нелегко.
[ читати далі... ]

Біля розбитого корита

6 жовтня у Києві відбулися звітно-виборчі збори (конференція) столичної письменницької організації. Дійство відбувалося в приміщенні Спілки художників України, оскільки в письменників придатного для таких зборів приміщення нема.
[ читати далі... ]
РОЗВІНЧАННЯ

ПАРТІЯ-ДЕРЖАВА: Комунізм по-корейськи

Північна Корея (Корейська Народно-Демократична Республіка) — одна з найзакритіших країн світу. Самостійна подорож будь-якого іноземця країною неможлива. КНДР — один з найостанніших заповідників похмурого комуністичного мракобісся. Культ особи обох Кімів (покійного Кім Ір Сена і його сина Кім Чен Іра) набагато масштабніший та абсурдніший за сталінський аналог, державна ідеологія корейського комунізму — чучхе — набула ознак справжньої релігії, об’єкт поклоніння якої, зрозуміло, — сам вождь.
[ читати далі... ]
СВАВІЛЛЯ

Такого страшного життя ще не було

«Хочу розповісти, як я ховаю хліб від самої себе. Колись моя мати ховала хліб від нас — спече хліб і дає по шматочку на сніданок, решту сховає високо на поличку, так само на обід та на вечерю, щоб на довше вистачило. Зараз вже я ховаю хліб. Адже хліб подорожчав, візьмеш буханочку і дивишся, як би це на три дня вистачило.
[ читати далі... ]
НА СВІТЛО

Баба Параска таки мала рацію

Уважно дослідивши зміст висловлювань героя Майдану Параски Королюк, форму, в якій їх викладено, (певно, і причини, які на те спонукали), Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі дійшла висновку, що Закон України «Про захист сус­пільної моралі» не було порушено. Нагадаю, про що йдеться.
[ читати далі... ]

РЕЗЕРВАЦІЇ «РОЗВИНЕНОГО» ЗАХОДУ

Розчарування, обман, лють — саме так реагує батьківщина дикої Рози та просто Марії на рішення американського президента Джорджа Буша звести стіну на кордоні між двома країнами. Адже з 1994 року обмін людськими ресурсами між США і Мексикою регулюється Північноамериканською угодою про вільний обмін («Алена»); відтак Америка вважає себе перевантаженою іммігрантами. Але хто вважає? Америка чи Держ­секретар пані Райз?
[ читати далі... ]
ПОСТАТІ

МАГІЧНИЙ СВІТ ГЕРОЇВ

«Магічний світ героїв» — так називався філософський трактат іта­лійського філософа Чезаре делла Рівери, виданий 1605 року, майже за півстоліття до початку тієї події, яку можна потрактовувати і як першу українську консервативну революцію, і як велике козацьке повстання. Для означення згаданої події українці вигадали вкрай зручний та місткий термін. Майже символ. Одне слово, колюче із залізним присмаком крові — Хмельниччина.
[ читати далі... ]
ІСТОРІЯ

ЛИЦАРІ ДРУГОГО СОРТУ

Цікаво, хто ж стоїть за цією провокативною назвою? «Найманці», «заброди, «сердюки» — такими лайливими словами нагороджували вояків, які служили державі за гроші, а не за велінням серця. І ось таке усталене поняття розвінчує кандидат історичних наук, доцент Київського національного уні­верситету імені Т.Шевченка Олексій Сокирко у своїй книжці «Лицарі другого сорту». Наймане військо Лівобережної Гетьманщини 1669—1726 рр. є першим дослідженням про так звані охотницькі полки.
[ читати далі... ]
ПЕРЕХРЕСТЯ

Язик Кремля — мов та змія

Наприкінці вересня МЗС Росії виступив із заявою про утиски в Україні російської мови. Однією з причин виступу стала Концепція державної мовної політики в Україні.
[ читати далі... ]

З доказами сутужно

Американські полі­цейські, обізнані з діяльністю їхніх лондонських колег, повідомили, що під час обшуків на квартирах 23 мусульман, які «хотіли зірвати 10 літаків над містами США», було знайдено й вилучено лише такі «підозрілі предмети», з яких поліцейські спробують скомпонувати для «справи» бомби: лампи-мигалки, батарейки АА (для плеєрів, радіоприймачів, дитячих іграшок кишенькових ліхтариків та ін.), косметичний засіб перекис водню для висвітлення волосся, баночки для розведення перекису водню з фарбою для волосся, фотоапарати разового використання, поліетиленові пляшки з кетчупом виробництва Голландії.
[ читати далі... ]

«Єврейський слід»

Як повідомляють інтернет-видання (зокрема «Главред»), «джерела, причетні до розслідування справи Гонгадзе, схиляються до того, що саме Фере і Дагаєв, а не міністр Кравченко, були організаторами вбивства засновника «Української правди». Фере Едуард Вадимович — генерал-полковник міліції, колишній керівник апарату МВС, за походженням єврей (зараз перебуває в комі в центральному шпиталі МВС).
[ читати далі... ]
СУСПІЛЬСТВО

Дівчата шукають спонсорів

Жіночий футзал розвивається в Україні з 1995 року, коли було проведено перший чемпіонат України. 1996 року проведено перші змагання серед дівчат. Відтоді постійно бере участь у цих змаганнях ФК «Біличанка», що базується у селищі Коцюбинське під Києвом. Про перспективи та проб-леми цього поки що незвичного виду спорту нині розмова з директором місцевої дитячо-юнацької спортивної школи Олександром Червоним.
[ читати далі... ]

Сім «Я» і три «Я»

Чому парубка, який сватається до дівчини, в народній традиції названо князем? Бо сім’я — то окреме князівство-королівство, яке він збирається заснувати.
[ читати далі... ]
СВІТОГЛЯД

КОМАРИКИ-ДЗЮБРИКИ…

«…кров дзюрчить із ран по краплі,
біль витягся в одну високу ноту.»
Юрій Яновський, «Вершники»

[ читати далі... ]

… Ловкі дати, гарні дати: То чудні, то дурнуваті…

Майже ніхто з нас і думки не йме, що вже з цьоготижневої середи — 18 жовтня — життя наше стане пречудове. — З якого це доброго дива? — вже чути недовірливе запитання.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com