Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Українська книга на п’єдесталі

У столиці завершився уже ІХ Міжнародний фестиваль-ярмарок «Книжковий світ», який виразно засвідчив поступ українських видавців та книгорозповсюджувачів.
[ читати далі... ]
Ложка дьогтю не зіпсувала меду

Ложка дьогтю не зіпсувала меду

Мечислав Гонта Проведення виставки-ярмарку «Книжковий світ-2006» збіглося в часі з днями відзначення української писемності.
[ читати далі... ]
Актуально
Крокодилу Фінкельштейну хочеться плакати

Крокодилу Фінкельштейну хочеться плакати

Ігор Маленький «Друзі, хочеться плакати від розчулення: тільки-но від Дмитра Стуса отримав «Від­критий лист від письменників, науковців, громадських діячів, видавців» — з таким комен­тарем на веб-сайті видав­ництва «Факт» з’явився чолобитний лист до Фін­кельштейна з кількома десятками підпи­сів, на­дісланий Дмитром Стусенком, якого, приміром, Олесь Ульяненко дуже давно і, напевно, небезпідставно, називає не інакше, як Стусманом.
[ читати далі... ]

Дні української писемності у МАУП

Володимир Малінін Минулого тижня в Інституті лінгвістики Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся круглий стіл на тему «Українська мова — державна мова суверенної демократичної України» з нагоди дня Української писемності.
[ читати далі... ]

Не гвалтівник Моше Кацава

Генпрокуратура Ізраїлю, всупереч очікуванням, не висуватиме проти президента країни Моше Кацава звинувачення у згвалтуванні, повідомила у вівторок, 14 листопада, газета «Гаарец».
[ читати далі... ]

Як МАУП до Тація «за розумом» ходила

Один з провідних юристів Міжрегіональної Академії управління персоналом нещодавно по лінії поважної української організації побував на двотижневих курсах у Хар­ківській Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого (ректор В.Тацій).
[ читати далі... ]

Про дипломи і не тільки

Вероніка Собко «Персонал Плюс» та інші ЗМІ порушили гостру тему торгівлі дипломами, до чого, як підозрюють, причетне під­приємство «Освіта» та МОН України.
[ читати далі... ]

Пиякам не зіпсувати українсько-польських відносин

Інцидент навколо облиття фарбою пам’ятника Тарасові Шевченку в містечку Білий Бір у Польщі та підпалу в одній з україномовних шкіл не вплине на стан українсько-польських відносин.
[ читати далі... ]

Медведько радить Гриценку застрелитися

Генпрокуратура заявляє, що міністр оборони Анатолій Гриценко не має права давати поради Олександру Медведьку щодо його відставки.
[ читати далі... ]
На часі
З’їзд минув. Проблеми залишилися

З’їзд минув. Проблеми залишилися

Олесь Вахній Минулої суботи в Україні відбулася геть не історична подія. Штучне (навіть не ситуативне) об’єднання паразитуючих на патріотичних ідеях олігархів і вимушених танцювати під їхню дудку представників кількох політичних партій вкотре зібралися, щоб продовжити власну агонію.
[ читати далі... ]

Позиція Віктора Януковича переконливіша

Ольга Тиха На самому початку спільного шляху президента Ющенка й прем’єра Януковича більшість полі­тологів стверджували, що команда «жовтогарячих» у боротьбі за повноваження дасть фору прямолінійним у своїх діях «регіоналам».
[ читати далі... ]
Афери

Автомобільний Лохотрон

Вероніка Собко (Закінчення. Поч. у №196)
[ читати далі... ]
Трибуна
«Світом править Барух»

«Світом править Барух»

Недавно побачила світ книжка відомого публіциста Едуарда Ходоса «У края могилы, или Дикие хазарские пляски. Открытая книга Президенту Украины». У ній автор викриває таємні механізми поневолення українців, злочинні плани єврейсько-фашистської секти «Хабад», вплив якої поширився на вищі ешелони української влади. Серед іншого, розповідає автор і про тотальне фінансове панування злочинного угруповання. Про це — один з фрагментів книжки у перекладі українською.
[ читати далі... ]
Тема
Символи позбавляються шат, або Руйнування штучних політичних міфів

Символи позбавляються шат, або Руйнування штучних політичних міфів

Зазвичай людина намагається, аби її бачили такою, за яку вона хоче себе видати. Щодо нашого політикума, то це — золоте правило. Ось так і створюються міфи. Міфологеми будує сам політик, його іміджмейкери, найближче оточення, недруги, а ЗМІ лише констатують факт.
[ читати далі... ]

Прогресивно вимираємо

Роман Стяг З 1 серпня до 1 вересня населення України скоротилося на 15,4 тис. осіб.
[ читати далі... ]
Світло і тінь
Душа праведна

Душа праведна

У Національному художньому музеї України — знаменна подія: виставка «Проект «7514» Володимира Наконечного. Цей скульптор родом із Вінниччини, живе й працює у Дніпропетровську, де біля Історичного музею ім. Дмитра Яворницького стоїть пам’ятник його засновникові, створений В.Наконечним. Олена Годенко, куратор виставки, її назву пояснює так: «7514 — це рік, у якому ми живемо, згідно з давнім українським календарем». І справді, саме такий культурно-хронологічний діапазон вітчизняної історії осягає митець.
[ читати далі... ]
«Помаранчевий» міністр — прихильник «голубих»?

«Помаранчевий» міністр — прихильник «голубих»?

Іван Доля Міністерство України в справах сім’ї, молоді та спорту на клопотання «добродійних» організації геїв і лесбіянок ініціює внесення змін до чинного законодавства про легалізацію одностатевих шлюбів. На думку одного з чільників міністерства Тетяни Кондратюк, це необхідно для входження України в європейське співтовариство, понад те — є умовою такого входження.
[ читати далі... ]
Маски
Дежа вю на всіх рівнях

Дежа вю на всіх рівнях

Фелікс Іржавий Тиняючись осіннім Києвом, чомусь постійно потрапляєш у Бермудський трикутник Лютеранська — Грушевського — Інституська. Тут навіть осені не помітно. Кипіння справ і пристрастей, лоск дорогих авт, неспішні й поважні розмови по мобільнику. Життя вирує, незважаючи на сезон. Тим часом місто оточує прекрасна, пронизливо-золота осінь, що співає бронзою мертвого листя і кришиться людськими депресіями та сумними віршами Бодлера...
[ читати далі... ]
На світло
P.S.

Країна «касти жерців»

Тарас Гук Кояться дивні речі на цьому світі. Зовнішня полі­тика третього президента Третьої української республіки така слабка, така невизначена й млява, що порівняно з нею зовнішня політика кульгавої та ганебної доби кучмозою здається ледь не золотим віком української експансії.
[ читати далі... ]

Зимовий похід безсмертних

Тарас Махно Століття безперервних поразок у незліченних визвольних війнах виплекали щиру українську танатофілію — себто своє­рід­ний потяг до смерті. У чужинців та вітчизняних недоброзичливців складається враження, що ми вдаємося до зброї лише задля загибелі, а не задля перемоги.
[ читати далі... ]
Дослівно

Відомості визнано недостовірними

У номері 41 (192) нашої газети ми опублікували передрук матеріалу з кіровоградської газети «Відомості плюс» «Нічний бомбардувальник, або Як «погуляв» депутат Садовий». Як встановив Кіровський районний суд Кіровограда, оприлюднені місцевими журналістами факти неправдиві. Про що свідчить судове рішення, яке народний депутат Микола Садовий представив нашій редакції.
[ читати далі... ]
Диктатори
Коба, він же — Сталін

Коба, він же — Сталін

Олексій Жупанський ХХ століття виявилося своєрідним полігоном для втілення в життя всіх мислимих теорій, задумів та ідей — від остаточного підкорення підводного та повітряного просторів до випробовування атомної бомби на японських містах, від створення першої у світі комуністичної держави до створення також перших у світі концентраційних таборів.
[ читати далі... ]
Доля
Камінь відкинутий — камінь наріжний

Камінь відкинутий — камінь наріжний

Наталя Околітенко Початок 70-х років. Група людей віком від 20 до 56 років учепилася в борти старенької колгосп­ної вантажівки, бо на вибоях під­кидає так, що злітаєш вище кабіни. Руки для аплодисментів не вивільнити, зате «браво!» кричимо від душі, бо попереду якийсь місцевий оригінал, їдучи на мотоциклі, влаштував безплатний спектакль: то правою ногою намагається дістати носа, то лівою, а найкраще йому вдається «ластівка»... Зре­штою, захур­чав у якийсь яр і, успішно виринувши по той бік, махнув нам на прощання рукою.
[ читати далі... ]

Гороховий блазень, горохове опудало

Ніна Остерка Ну хто б подумав, що така прозаїчна сільськогосподарська культура — одна з дванадцяти магічних рослин у списку ордена розенкрейцерів — і всі пов’язані з нею ритуали є відголоском прадавніх чаклунських діянь!
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com