Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ліцензії регіональних підрозділів МАУП не анульовано!

Судовою ухвалою зупинено дію наказу Міністерства освіти і науки України від 3 травня 2006 року щодо анулювання ліцензій для регіональних підрозділів МАУП.
[ читати далі... ]
Актуально

За святу справу!

Вітальне слово до учасників наукової конференції «Становлення та розвиток української державності»
[ читати далі... ]
Чиновник відповість за наклеп

Чиновник відповість за наклеп

Начальник управління ліцензування і акредитації Міністерства освіти і науки України В.Шинкарук у газеті «Урядовий кур’єр» опублікував статтю з претензійною назвою «МОН і надалі буде рішуче боротися з псевдоосвітою». Ця стаття є явно замовною, а замовник — не хто інший, як міністр-соціаліст С.Ніколаєнко, якому В.Шинкарук намагається вірно служити.
[ читати далі... ]
Ніколаєнка у відставку!

МАУП — БАСТІОН БОРОТЬБИ

Вероніка Собко Триває боротьба МАУП з чиновниками Міністерства освіти і науки України. На захист Академії встають всі, кому не байдужа її доля.
[ читати далі... ]
На часі
Дослівно
Коріння
Наголос
Принцеса на бобах Юля

Принцеса на бобах Юля

Гнат Жига Два роки тому почався відлік розділення нашого суспільства на прихильників і критиків так званої «помаранчевої революції». Одні стояли за правду, інші — за гроші; хтось був «польовим командиром», хтось — «ді-джеєм», а хтось просто підгодовував змерзлих людей. Невідомо, чи на користь пішло країні шоу тривалістю в два місяці. Наразі, через кілька років, можемо бачити результат: «ді-джеї» пересварилися, «польові командири» займають хлібні посади, а «принцеса» — на бобах.
[ читати далі... ]
Світ
Що крає серце Бушу?

Що крає серце Бушу?

Фелікс Іржавий Напередодні призначених на 7 листопада виборів до Сенату Джордж Буш відкрив завісу таємниці над власним баченням війни в Іраку. До цього часу його думка являла собою головне коліщатко американської машини пропаганди. Машина ця, утім, видається набагато менш ефективною, ніж колишня радянська, адже якщо в пропагандистську маячню ідеологічного від­ділу КПРС вірять і досі, то в те, що каже Буш, не вірить ніхто, навіть неодноразово висміяні Задорновим американці.
[ читати далі... ]

ООН НАЗВАЛА ІЗРАЇЛЬ В’ЯЗНИЦЕЮ НАРОДІВ

Ізраїль перетворив Се­ктор Гази у в’язницю для палестинців з «нестерпними умовами життя і ви­кинув від неї ключ». Так висловився посланець ООН з питань прав людини на окупованій палестинській території Джон Дагард.
[ читати далі... ]

А тепер — Ольмерт!

Генеральна прокуратура рекомендує терміново розпочати кримінальне переслідування глави уряду Ехуда Ольмерта у справі про продаж контрольного пакета акцій банку «Леумі». Рішення, схоже, буде прийнято в най­ближчі кілька днів, пише 25 жовтня сайт газети «Гаарец».
[ читати далі... ]

Репатріанти розчаровані

Про це пише одне з найбільших ізраїльських видань «Jerusalem Post». «Причиною від’їзду зазвичай стає розчарування репатріантів, які приїхали до Ізраїлю з певними сподіваннями.
[ читати далі... ]
Суспільство

ЧФ у Криму назавжди?

У понеділок, 30 жовтня, на прес-конференції в Києві прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що допускає можливість продовження термінів дислокації Чорноморського флоту Росії в Криму після 2017 року.
[ читати далі... ]
P.S.

Листопадові медитації

Тарас Махно До річниці антигетьманського повстання 1918 року
[ читати далі... ]
Манускрипт

Протоколи іспанських мудреців

«Біжіть звідси, і біжіть негайно, юдеї».
[ читати далі... ]
Нота
Андрій СЕРЕДА: «Нас не сприймають як екзотику. зустрічають як рівноправних»

Андрій СЕРЕДА: «Нас не сприймають як екзотику. зустрічають як рівноправних»

Олесь Вахній Знайомити наших читачів із солістом і керівником легендарного гурту «Кому Вниз» Андрієм Середою — зайве. Слава йде попереду. Попри зайнятість (окрім репетицій і виступів, Андрій озвучує українською мовою мультфільми й займається активною громадською діяльністю) він знайшов час і погодився відповісти на кілька запитань.
[ читати далі... ]
Код
Перехрестя ирію

Перехрестя ирію

Наталя Околітенко У вісімдесятих роках минулого століття в селі Лютіж, що під Києвом, берегом водосховища розгулював лелека, якого місцеві жителі називали Льончиком. Його крила нагадували закладені за спину руки, а в косих позирках, якими він змірював людей, проступав скепсис. Чому Льончик живе самітником — то була тема нескінченних дискусій. Романтики запевняли, що він зберігає вірність убитій подрузі, тверезіші обстоювали інший варіант.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com