Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Майдан: від надій — до зради

Майдан: від надій — до зради

Роман Стяг Другу річницю дійства, яке нарекли Помаранчевою революцією, керівництво «помаранчевих» постановило відзначити без зайвої помпезності. Вітаю панове. Певно, ще не все людське у вас атрофовано.
[ читати далі... ]
Міністр освіти звинувачує Президента Ющенка у брехні

Міністр освіти звинувачує Президента Ющенка у брехні

Вероніка Собко Минулого тижня відбулася пряма телефонна лінія міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка. Серед порушених питань — повернення боргів за статтею 57 «Гарантії педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників вищих навчальних закладів» Закону України «Про вищу освіту».
[ читати далі... ]
Актуально

Покер у закулісній грі

Іван Доля Два роки тому у видавництві МАУП побачила світ збірка «Протистояння», де розповідалося про участь студентів та викладачів у поваленні кучмівського режиму. Говорячи про перемогу, учасники подій застерігали від ейфорії. Вона, стверджували вони, зворотна, якщо не подолати владно-кримінальний бандитизм, чужинську зверхність, не усунути від владних повноважень тих, для кого Україна не Батьківщина, а зона кланових інтересів.
[ читати далі... ]

Цуркан не визнає України

13 листопада активіс­ти громадського руху «Донецька республіка» в Донецьку на площі ім. Леніна збирали підписи за відокремлення Донбасу від України.
[ читати далі... ]
Дмитро Табачник — протеже президента

Дмитро Табачник — протеже президента

На минулому тижні в одній із передач телеканалу УТ-1 прозвучала інформація про те, що відомого кучміста Дмитра Табачника, який після відставки з посади глави Адміністрації Президента Кучми проходив двохмісячне «стажування» в Ізраїлі, призначено на посаду віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Кабінету Міністрів України за квотою Президента України В.Ющенка.
[ читати далі... ]
Офіційно
Кафедра
День академії
На часі
Від слів до дій

Від слів до дій

Олесь Вахній Спримітизоване сприйняття подій і явищ суттєво гальмує людський поступ. Нерозуміння (або незнання) суті явища сприяє формальному узаконенню суспільних аномалій. Негативні наслідки ніколи не змусять себе довго очікувати.
[ читати далі... ]
За лаштунками
Шпигуни і доля країни

Шпигуни і доля країни

Восени, коли Київ заполонили демонстрації протесту проти сфальсифікованих президентських виборів, 28 листопада о 22 годині на заміських базах Міністерства внутрішніх справ прозвучав сигнал тривоги.
[ читати далі... ]
Тема
«ДЕЛО ДЁМОЧКО»

«ДЕЛО ДЁМОЧКО»

Про ритуальні вбивства не прийнято говорити вголос. У більшості випадків ця тема відкрита лише для письменників детективів та кінематографістів. У реальному ж житті все крутиться лише на рівні чуток та домислів. Та й під час розслідувань кримінальних справ правоохоронці намагаються обійти ці версії.
[ читати далі... ]
Це не самогубство

Це не самогубство

8 вересня у Києві на березі Дніпра недалеко від станції метро «Дніпро» знайдено тіло молодого чоловіка. Поряд з ним лежала сумка з посвідченням працівника газети «Православний погляд» на ім’я Кирила Бережного. Саме за цим документом священик, який випадково виявився біля того місця, впізнав Кирила, точніше — за його посвідченням. Адже до самого тіла священика так і не допустили. Як і батьків...
[ читати далі... ]
Розвінчання
ДЕНЬ СКОРБОТИ — У ЖНИВА

ДЕНЬ СКОРБОТИ — У ЖНИВА

Усі річниці Голодомору, а не лише круглі дати, мають відзначатися всенародно і на державному рівні. Комуністична система залишила по собі безліч злочинів проти людства і проти української нації зокрема. Та найстрашнішим серед них є Голодомор 1933 року. Під «мудрим» керівництвом КПРС — «розуму, честі і совісті» та «батька всіх народів» — Сталіна — московські сіячі смерті встелили Україну незліченними трупами. Голодомор 1933 року став черговою чорною невдячністю Росії за українські харчі — за хліб і сіль, за сало й ковбасу, за мед і молоко...
[ читати далі... ]
Світ
США встановлюють свою систему і знатимуть про наших контрактників

США встановлюють свою систему і знатимуть про наших контрактників

Делегація військового відомства США привезе до Києва чергову партію матеріально-технічної допомоги в рамках проекту автоматизації системи призову за контрактом у Військових Силах України, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.
[ читати далі... ]
Експертиза

Конституція вимираючої нації

Колектив наукових експертів під керівництвом наукового експерта з політико-правових питань, кандидата юридичних наук Василя Івановича Перця, у період з 1 жовтня по 9 листопада 2006 р., провів наукову політико-правову експертизу для визначення причин перманентного протистояння гілок влади, що має наслідком руйнацію економіки, зубожіння та вимирання нації.
[ читати далі... ]
Світло і тінь
Двадцять років слухаємо «Воплі»

Двадцять років слухаємо «Воплі»

Олександр НАКАЗНЕНКО Знаєте, коли в довірливих, але критично налаштованих людей після помаранчевої ейфорії за­крався перший сумнів щодо виконання обіцянок Майдану та реальності очікуваних змін в усіх напрямах і сферах людської діяльності? Ще після концерту з приводу інавгурації Віктора Ющенка, під час якого ми побачили давно відомий набір стилів і виконавців (можна сказати, совково-кучмівський стандарт). Здавалося б, чому не запросити на цю визначну і справді, вірилося, доленосну подію гурт «В. В.» — всі, навіть далекі від захоплення музикою люди, одразу б зрозуміли, що зміни насправді настали. А оскільки цього не сталося, то повіяло неприємною прохолодою усвідомлення, що нічого не зміниться.
[ читати далі... ]
Через дві зими…

Через дві зими…

Як стверджують соціологи, суспільство за два роки після подій 2004-го відчуває розчарування. Сподівання, сформульовані в гаслах Майдану, вихолостили, замінивши їх на «універсальну доціль­ність».
[ читати далі... ]
Диктатори
Шлях Фюрера

Шлях Фюрера

Олексій Жупанський Майбутній фюрер народився 20 квітня 1889 року. З 1933 року цей день став національним святом нацистської Німеччини.
[ читати далі... ]
Футболітика
Відставка Суркіса по-донецькому

Відставка Суркіса по-донецькому

Громадському Руху «Футбол без Суркісів» неод­норазово доводилося чути запитання, які почастішали останнім часом. Їхню загальну суть можна сформулювати так: «Чому «Футбол без Суркісів» не блокується з, так би мовити, природними ворогами згаданих діячів? Передусім футбольними регіоналами та такими, як вони». На ці запитання відповідаю таким чином.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com