Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Руки геть від МАУП!

24 жовтня студенти, викладачі та співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом розпочали страйк під Кабінетом Міністрів України, виступаючи проти тотального переслідування Академії Міністерством освіти і науки України та безпідставного закриття її філій по всій Україні.
[ читати далі... ]

Від погроз до злочину

Своїми неодноразовими погрозами «знайти управу на МАУП» міністр освіти Ніколаєнко нарешті переступив межу закону. Не спромігшись знайти будь-які порушення в діяльності найбільшого недержавного навчального за­кладу, але прагнучи будь-що позбавити його ліцензії на освітню діяльність, міністр вдався до дій, які в цивілізованому суспільстві прийнято вважати злочинними.
[ читати далі... ]
Ніколаєнка у відставку!

МАУП до боротьби готова!

60-титисячний колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) нині потребує захисту від упереджених дій та прямого переслідування міні-с-тра освіти С.Ніколаєнка та його підлеглих. Їхні дії, з огляду на все, мають характер класичного рейдерства, тобто новітньої форми піратства, мета якого — протиправне заволодіння чужою власністю.
[ читати далі... ]

Чиї плани реалізовує в Україні «міністр руйнації освіти»?

«Персонал Плюс» (№39) надрукував лист хабадського рабина Менахема Менделя Шнеєрсона, який потрапив до газети «Славянин» (№4 (32), 2001). У ньому, зокрема, йшлося про таке (далі мовою оригіналу): «Многочисленную популяцию сла­вян мы лишим национальной элиты, которая и определяет развитие событий, прогресса страны, и в конечном счете, весь ход истории.
[ читати далі... ]

Соціалістам не потрібна освічена держава

На адресу МАУП продовжують надходити листи від небайдужих до долі Академії громадян України.
[ читати далі... ]

Ніколаєнко і Садовий: підступна змова проти МАУП

Обласним радам Обласним державним адміністраціям Обласним прокуратурам Обласним управлінням внутрішніх справ
[ читати далі... ]

Скопенко – фальшивий ректор

Голові Секретаріату Президента України В.Балозі
[ читати далі... ]

Ніколаєнко — ворог преси №1

Голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова А.Шевченку
[ читати далі... ]

Станіслав Ніколаєнко — підлий негідник

Як уже не раз повідомлялося, випадковий міністр освіти і науки Ніколаєнко, якого винахідливі студенти зображують в образі свині, організував тривале переслідування МАУП. Зробив він це на догоду своїм сіоністським зверхникам і, кажуть, за величезний хабар. Діє Ніколаєнко як справжній сіоніст.
[ читати далі... ]

Заява про порушення Декларації прав людини ООН

У попередньому номері «Персонал Плюс» вміщено звернення «Світ має знати правду про терор проти МАУП» до дипломатичних представництв в Україні. Пропонуємо вашій увазі «Заяву про порушення декларації прав людини ООН, яка була додана до згаданого документа
[ читати далі... ]

Міністр йде в атаку

Кризовий стан, який виник через некомпетентність міністра освіти С.Ніколаєнка в очолюваній ним галузі, викликав адекватну реакцію в студентських колах. Недавно кілька студентських профспілок та ініціативних груп висунули пакет вимог міністрові й оголосили про готовність провести всеукраїнський страйк.
[ читати далі... ]

Ще раз про проблему корупції в освіті

Сподівання чесних освітян на ліквідацію або хоча б деяке зниження рівня корумпованості у вищих навчальних закладах України виявилися марними. Цей монстр за 15 років незалежності нашої держави не лише не втратив сили, а навпаки — зміцнів і дедалі ширше простягає свої ненажерливі щупальця.
[ читати далі... ]

У центрі Києва студенти «розстріляли» карикатуру на міністра

У середу в Києві у будинку Кабінету Міністрів України під час студентського мітингу на захист прав студентів з автоматичної зброї було розстріляно політичну карикатуру на міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка. Про це повідомив лідер Всеукраїнської молодіжної організації (ВМО) «Молодь — надія України» Вадим Гладчук.
[ читати далі... ]
Трибуна

ЕТНІЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ УКРАЇНСТВА: навіщо вона?

Етнічна ідентифікація — це ототожнення себе з групою осіб певної національності. І якщо хтось не хоче, боїться або соромиться цього ототожнення — то це зовсім не означає, що велика етнічна громада не може поставити питання прямо: хто в домі господар?
[ читати далі... ]
Світло і тінь

До історії вітчизняного

Мережу ці рядки посеред сірого осіннього безгоміння — десь між Днем УПА та Днем визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, коли панцерні паркани та спецназ МВС отримують не­дов­гий перепочинок, коли бійці українського спротиву ладнають пошкоджені в бійках ковані армійські чоботи та виснажують себе у тренуваннях з «бойового гопака» чи то пак «Спасу», коли московські єв­разійці та злостиві щенята-зомбі конотопської ві­дь­ми рахують зламані ребра та зализують рани.
[ читати далі... ]

Ще один єврейський проект на українській землі

І ось «великий» режисер, американський єврей Стівен Спілберг завітав до України. Для людей не­обізнаних зазначимо: цей митець є автором кепського фільму «Перелік Шінд­лера» про німецького під­приємця, який у роки Другої світової війни рятував євреїв під час так званого голокосту.
[ читати далі... ]

«Кацаву нині ліпше не заздрити»

Російська та іноземна преса коментує недавню зустріч президента Росії Володимира Путіна з прем’єр-міністром Ізраїлю Ехудом Ольмертом.
[ читати далі... ]
Перехрестя

Найбільша вада «Динамо» — президентство Суркіса

Є таке прислів’я: молодець проти овець, а проти молодця — і сам як вівця. Воно напрочуд вдало характеризує двох українських представників у Лізі чемпіонів — «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк). У чемпіонаті України ці команди — незаперечні лідери.
[ читати далі... ]

В Австрії судять свободу слова

Верховний суд Австрії на закритому судовому засіданні прийняв постанову про правомірність винесення вироку відомому англійському історику, авторові більш як 30 на­укових праць, перекладених майже на всі основні мови світу, 68-річному Девіду Ірвінгу.
[ читати далі... ]

Майбутня еліта має знати правду

Вийшов з друку черговий, жовтневий, номер журналу інтелектуальної еліти «Персонал».
[ читати далі... ]
Дослівно

Американці: штрихи до народного портрету

Відомо, що 69% жителів США не переймаються насильством на телеекрані й у кіно. Це їх розважає! 74% вважають, що світова війна, яка не заділа б території Америки, була б найкращим вирішенням питання перенаселення світу.
[ читати далі... ]
Суспільство

Справжній американець

В уяві більшості Америка асоціюється із запіненою кока-колою, вседозволеністю, поголовним блудом, Голлівудом і можливістю, не докладаючи жодних зусиль, казково розбагатіти.
[ читати далі... ]

У МАУП — за досвідом

20 жовтня в приміщенні Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру імені Ярослава Мудрого відбулася зустріч керівників та співробітників Центру із завідувачами бібліотек наукових установ Національної академії наук України задля обміну досвідом ведення справ.
[ читати далі... ]
Розвінчання

ПАРТІЯ-ДЕРЖАВА: комуністичний Лаос

1975 року комуністи захопили владу в трьох країнах Південно-Східної Азії: В’єтнамі, Камбоджі і Лаосі. Увесь світ зміг вкотре переконатися в цинізмі, брехливості та жорстокості комуністів.
[ читати далі... ]
Екологія

Порубане коріння

Сучасна людина, мов той злочинець, не визнає своєї вини й тієї шкоди, якої завдає довкіллю. Тому нема нам спокою. Те, що вчора нас тішило, — нині жахає. Природні руйнації, ніби пазурі на шиї, стискають дедалі дужче, нагадуючи наближення апокаліпсиса. Ми постійно відчуваємо його подих і ходу. Бачили і його чорнобильське обличчя.
[ читати далі... ]

Заява про наміри щодо екологічних наслідків діяльності та застосуванню передових технологій джерела опалення

Міжрегіональною Академією управління персоналом (МАУП) проведено реконструкцію будівлі технологічного цеху, яка знаходиться за адресою пр-т Червонозоряний, 119 в промисловій зоні м. Києва, для Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру МАУП ім. Ярослава Мудрого.
[ читати далі... ]
код

Шлях до священного грааля

Cупербестселером названо детектив американця Дена Брауна «Код да Вінчі»: тільки в США за рік прода­но вісім мільйонів примірників цієї книжки. Можна скільки завгодно говорити про «розкрученість» твору на чиєсь замовлення, але, погодьтеся, розкрутці піддається лиш те, що поцілить у пекучі точки суспільних процесів, і жодна платна рек­лама не змусить купувати й передавати з рук до рук вторинний твір. Тим більше в наш час, коли технічні засоби не тільки беруть на себе рутинні інтелектуальні операції, а й забезпечують приємне дозвілля.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com