Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Майбутня еліта має знати правду

Вийшов з друку черговий, жовтневий, номер журналу інтелектуальної еліти «Персонал».

На шпальтах журналу читачі можуть знайти різноманітну інформацію, що висвітлює політичні та економічні процеси, історичні дослідження та ознайомитися з досвідом в освітній галузі та менеджменті.

Велику статтю присвячено Дню знань. «Сімнадцятий рік Міжрегіональна Академія управління персоналом приймає у свою родину нових студентів. За цей час ми стали найбільшим недержавним вищим навчальним закладом, однак і надалі розвиваємося. Адже головне — виховувати справжніх громадян України. Студенти — ви наша майбутня еліта. Ви здобуваєте не просто знання — ви стаєте справжніми українцями. Вам належить розбудовувати Україну суверенною, демократичною та соборною країною — такою, про яку мріяли тисячі поколінь». Це слова зі звернення ректора МАУП Миколи Головатого на святкуванні Дня знань.

У рубриці «Економіка та політика» читач дізна­ється про макроекономічні проблеми виробництва валового внутрішнього продукту України, сучасні пріоритетні напрями співробітництва України та Угорщини, а також про удосконалення системи обліку і розподілу витрат на промислових підприєм­ствах. Особливу увагу у цій рубриці привертає матеріал Валентина Лисенка «Керований натовп чи у полоні свободи не вибору».

Не менш цікаві матеріали читач знайде у рубриці «Пізнавальні бесіди», а зі статті Юрія Данильця «Причини відродження православного руху на Закарпатті на початку ХХ століття» дізнається про православний рух на Закарпатті у зазначений час.

Про загрозу всьому людству — сіонізм — та вчинені ним злочини розповідається у статті Юрія Козенкова «Голгофа народів. Коротка хроніка злочинів світового сіонізму, масонства і Заходу».

Тему сіонізму продовжено у досліджені Іржі Богатка «У поплічниках нацистських душогубів. Коли заговорив щоденник сіоніста», розміщеному у рубриці «Дискусійна трибуна».

У рубриці «Менеджмент та бізнес» читач може дізнатися про менеджмент у просвітянській сфері та бізнес-планування як чинник успішної підприємницької діяльності.

І вже традиційно читачі журналу «Персонал» ознайомляться з новинами Міжрегіональної Академії управління персоналом.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com