Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БУТИ ПАМ'ЯТНИКУ ГЕРОЯМ КОЛІЇВЩИНИ

Директор Національного дендропарку «Софіївка» Іван Косенко та голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін обговорюють спорудження пам’ятника чоловим Коліївщини Іванові Ґонті та Максиму Залізняку
[ читати далі... ]

НЕВИДИМА ВІЙНА СВІТОВИХ ПРАВИТЕЛІВ

Недавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася V Всесвітня конференція «Діалог цивілізацій, чи Четверта світова війна».
[ читати далі... ]
АКТУАЛЬНО

В АНТИУКРАЇНСЬКИХ ПОЗОВАХ КИЧИГІНУ ВІДМОВЛЕНО

Відомий і затятий кучміст, антиукраїнську газетку якого «2000», за його словами, читають 76 зі 100 тих, які приймають рішення, Сергій Кичигін подав чотири позови до МАУП та її керівників про захист честі, гідності та ділової репутації.
[ читати далі... ]
Офіційно

НІ - МОВНОМУ СЕПАРАТИЗМУ!

Заява Української Консервативної партії щодо сепаратистської мовної політики місцевих влад південно-східних регіонів України
[ читати далі... ]

Б’ЮТЬ НЕ ЗА МОВУ, Б’ЮТЬ ЗА ЯЗИК. ОСОБЛИВО - ЗА ДОВГИЙ

Вероніка СОБКО Парламентські перегони завершилися перемогою Партії регіонів, але через об’єднання політичних сил іншого табору вони залишилися у меншості.
[ читати далі... ]
ЗАСТОРОГА
ДЕНЬ АКАДЕМІЇ

КОЗАЦЬКІ ТРАДИЦІЇ - В СУЧАСНУ ОСВІТУ

Лише в столиці нашої держави підготовку кадрів здійснюють 112 вищих навчальних закладів, зокрема 29 університетів. Однак і на цьому тлі поява та бурхливий розвиток Міжрегіональної Академії управління персоналом є достатньо показовими.
[ читати далі... ]

ДЕРЖАВНА ТА ПРИВАТНА ФОРМИ НАВЧАННЯ: ПЛЮСИ ТА МІНУСИ

І.ЮРТИН Нині не вщухають дискусії навколо того, якою має бути форма навчання в Україні. Противники приватної форми на повен голос волають про право на існування виключно державної форми навчання.
[ читати далі... ]

МОЖЛИВІСТЬ БЕЗПЕРЕРВНОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ - запорука життєздатості та успішного розвитку української діаспори в Латвії

Культурно-просвітницькі традиції, зокрема освіта, були в усі часи тією живильною силою, що забезпечувала національну ідентичність людей, які мешкали за межами своєї етнічної батьківщини.
[ читати далі... ]
ВИКРИТТЯ

ВІДСТАВКИ... КОАЛІЦІЇ... ГАЗОВА ВІЙНА

Вероніка СОБКО Не встигла Україна оговтатися від наслідків першої газової війни, як у двері стукається друга. Уже лунають різні погрози і від України, і від Росії. Вони можуть стосуватися Чорноморського флоту, СНД... Однак насправді все це має один підтекст — газ.
[ читати далі... ]
СУСПІЛЬСТВО

ПРОВАЛ НЕОЛІБЕРАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Ігор СКРИПНИК УКРАЇНСЬКИЙ ВАРІАНТ
[ читати далі... ]
НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ

УАМ: ДЕМАРШ НЕЗАДОВОЛЕНИХ

Валерій ГРІНЧЕНКО Розмірковуючи про аморфність СНД і зазираючи в перспективи альтернативного ГУАМ, на помпезному саміті цієї організації, який щойно відбувся в Києві, кожен виходив зі своїх негараздів.
[ читати далі... ]
P.S.

ЛИК МОНСТРА -ЛИК ЄВРОПИ?

Іван РЯБЧИЙ «Авжеж, Євробачення!» — казали ми рік тому. «Отже, Євробачення...» — кажемо цього року. «Аякже, Євробачення!» — певно, скажемо наступного.
[ читати далі... ]

НАША ВІДПОВІДЬ ЄВРОБАЧЕННЮ: ФЕСТИВАЛЬ «СЕРГІЇВСЬКІ ЗОРІ»

Іван РЯБЧИЙ Протягом XX століття Європа, вочевидь, втрачала позиції культурного лідера. їй не стало снаги змагатися з Америкою на полі останньої — у царині масової культури.
[ читати далі... ]
ПРИПУЩЕННЯ

ТЕКТОНІЧНО-РАСОВИЙ РОЗЛАМ УКРАЇНИ: ДОБРЕ ЦЕ ЧИ ПОГАНО?

Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО Отже, вибори відгуготіли, і українці, як у нас в таких випадках кажуть, визначилися. Один з наслідків цього визначення вельми стурбував багатьох аналітиків. Стався, кажуть вони, розкол України на дві протиборні частини, а це погано.
[ читати далі... ]
ІСТОРІЯ

КОНСТИТУЦІЙНІ ЕПІЗОДИ СВІТОВОГО БЛОКБАСТЕРА

Інна ФІЛІППОВА Початок у попередньому номері
[ читати далі... ]

ОРГАНІЗАТОРИ БИКІВНЯНСЬКОІ ТРАГЕДІЇ

21 травня цього року в Биківнянському лісі відбувся мітинг-реквієм за жертвами більшовицьких репресій, у ре-зультаті яких в 1936-1937 роках було знищено понад 150 тисяч українських людей.
[ читати далі... ]
НАУКА

ТАЄМНИЦІ ПОХОДЖЕННЯ МОВИ

Наталя ОКОЛІТЕНКО Напишіть яке-небудь слово, наприклад — «абетка». Що ви зробили? Перекодували інформацію — зі звукового її вираження у графічне. Чи є відповідність між першим і другим?
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com