Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
Ющенко взяв участь у святкуванні  Хануки

Ющенко взяв участь у святкуванні Хануки

Президент України Вік­тор Ющенко відвідав Центральну синагогу в Києві, де євреї відзначають своє релігійне свято Ханука.
[ читати далі... ]
Тацій як «незалежний» адвокат Ніколаєнка

Тацій як «незалежний» адвокат Ніколаєнка

У Господарському суді Києва продовжується слухання справи за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом до Міністерства освіти і науки України про спонукання МОН виконати зобо­в’язання з видачі дипломів випускникам МАУП.
[ читати далі... ]

«Засіданти» добалакалися...

Минулого тижня в Києві відбувся круглий стіл за участі представників Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки, Академії наук, педагогічних ВНЗ та шкіл України.
[ читати далі... ]
Бідні студенти багатих батьків

Бідні студенти багатих батьків

Минулого тижня відбулася нарада з питань розвитку науки вищих навчальних закладів. На ній віце-прем’єр Дмитро Табачник поділився своїм баченням проблем та перспектив вищої освіти в Україні. Зокрема він заявив, що вартість навчання в українських університетах невдовзі зрівняється з європейською, що є наслідком «зростання благополуччя людей».
[ читати далі... ]

ФБР розслідує зв’язок Могилевича і РосУкрЕнерго

Американський Мін’юст і ФБР активізували розслідування щодо швейцарської фірми Ros­ukrenergo.
[ читати далі... ]
Спортсменів МАУП Відзначено нагородами

Спортсменів МАУП Відзначено нагородами

25 грудня в президії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулося урочисте нагородження спортсменів та педагогів за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти та спорту.
[ читати далі... ]
Той, хто пробудив кам’яну державу

Той, хто пробудив кам’яну державу

21 грудня у президії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся показ повнометражного художньо-документального фільму «Той, хто пробудив кам’яну державу», присвяченого життю та політичній діяльності видатного державного та громадського діяча, фундатора Народного Руху України Вячеслава Чорновола.
[ читати далі... ]

З нагоди річниці ЄДЕН

ЄДЕН — це Європейська Мережа Дистанційного та Електронного Навчання. Всього в ЄДЕН об’єднано понад 160 членів із 41 країни. З України лише МАУП.
[ читати далі... ]

Особливості захворювань наших високопосадовців

Марко ДУКА Що візьмеш з хворого міністра. Особливо зі «світоча» освіти та науки Станіслава Ніколаєнка. Власне, це стандартний прийом багатьох наших високопосадовців раптово йти на лікарняний, коли хитається нагріте крісло.
[ читати далі... ]
Поіменно

Біографічні відомості про Євреїв — співробітників ЧК

У попередніх номерах газети опубліковано передмову упорядника книжки «ТАК ХТО Ж ЗДІЙСНЮВАВ ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ?» професора Василя Яременка. Сьогодні ми продовжуємо публікацію матеріалів зі збірника.
[ читати далі... ]
P.S.

Передноворічне гарчання сатаністів

Василь Боровик Підбивати підсумки під Новий Рік вже стало доброю традицією. Отже, і в Україні всі підбивають підсумки — і українофіли, і українофоби. Треба зазначити, що підсумки наших ворогів за 2006 рік навряд чи можна назвати втішними.
[ читати далі... ]

Криголам на імення «Тарасюк»

Тарас ГУК Україна — це земля чудес. Дива постійно оточують нас. Ми майже звикли до цих див. Ми звикли до того, що норма вважається збоченням, а збочення — нормою. Лицарі дискриміновані, а дракони — в пошані. Тому такі дрібниці, як скандали довкола призначень або відставок міністрів у ни­ніш­ньому уряді взагалі могли б і не привернути нашої уваги, якби не одна цікава дрібниця.
[ читати далі... ]
Цинічне лицемірство

Цинічне лицемірство

Олесь Вахній Цілковитий тріумф біло-синіх в уряді через відставку «нашоукраїнських» міністрів, неабиякий їхній успіх на ниві підкилимового інтриганства, помножившись на недолуге пашталакання президента, схоже, стало сигналом до подальшої атаки на ненависне сіоністським колам українське середовище.
[ читати далі... ]
День Академії
ВИЩА ОСВІТА І ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ

ВИЩА ОСВІТА І ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ

Роль і значення освіти, науки, духовності у створенні незалежної, національної Української держави добре відомі, хоча питання державної політики в освітянській галузі не перестає бути актуальним і нині, на шістнадцятому році державотворення.
[ читати далі... ]
Ракурс

БАЛТІЙСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ

Ігор Маленький Наприкінці цього року, з призначенням директором професора В.І.Павленка, новий поштовх до розвитку отримало Балтійське представництво МАУП, в якому матимуть змогу вчитися не лише етнічні українці, але й латиші, литовці та представники інших національностей, оскільки навчання вестиметься, на бажання студентів, латиською, англійською, українською та іншими мовами. Тож пропонуємо вашій увазі сьогоднішні вузли балтійських перипетій та нерозв’язаних проблем, які з’ясовував заступник генерального директора Міжнародного відкритого університету МАУП Ігор Маленький.
[ читати далі... ]
Розвінчання
Рецидиви геноциду тривають

Рецидиви геноциду тривають

Вороги українського народу, юдо-комуністи, емісари від буржуазно-бандитських кланів, які за рознарядкою бізнесових партій за викрадені у нас гроші купили посади в парламенті та уряді, цинічно заперечують факт геноциду українства. За їхньою логікою, у 1932—1933 та 1946—1947 роках був неврожай через засуху, а що ж до геноциду, то це «выдумки украинских буржуазных националистов».
[ читати далі... ]
Дискусії
Коли бити на сполох буде запізно

Коли бити на сполох буде запізно

Наявність недержавних громадських організацій, метою діяльності яких є контроль владних структур, так само, як і їхня активна участь у суспільних процесах, — свідчення демократичності та прозорості держави. Цивілізована конкуренція між державними виконавчими органами влади та громадськими об’єднаннями сприяє удосконаленню законодавства й дає можливість громадянам відчувати себе причетними до державотворчих процесів. На жаль, у нашому напівтоталітарному, постколоніальному суспільстві колишня компартійна номенклатура та вихована нею когорта безпринципних «молодих політиків» продовжують послуговуватися традиційною для російського імперіалізму тезою — «я начальник — ти дурень, ти начальник — я дурень». Саме це й стає причиною частих конфліктів між міністерськими та нижчого рангу челядниками, з одного боку, й небайдужими до долі Батьківщини громадянами — з другого. Висвітлити одну з багатьох актуальних проблем погодився голова Руху проти нелегальної міграції Ярослав Дунаєв.
[ читати далі... ]
Дослівно

ТАЙНА ТАНЬИ

Кирилл Гиляров (Закінчення. Початок у №48,49,50,51,52 газети)
[ читати далі... ]
Антигерої
Захисник чи підривник?

Захисник чи підривник?

У «Записних книжках» радянського письменника Іллі Ільфа є такий дотепний жарт: «Іванов надумався нанести візит імператору. Імператор дізнався про це і зрікся престолу». Щось схоже загрожувало й президенту Ющенку. Головний редактор журналу «Фокус» Вахтанг Кіпіані виступив на сайті «Українська правда» (04.12.2006 р.) зі статтею на захист гаранта Конституції. Віктор Андрійович, щоправда, ще не зрікся престолу. Але, здається, тільки тому, що не читав згаданої публікації. Таке враження, що він взагалі нічого не читає, а лише озвучує те, що йому готують «любі друзі». Звідси самі проблеми: у президента з його народом, у народу — з його президентом.
[ читати далі... ]
Диктатори
«Культурний» революціонер

«Культурний» революціонер

Олексій Жупанський Мао Цзедун, творець «культурної революції», чи не найкривавіший тиран ХХ століття, разом з класичною трійкою — Маркс, Енгельс, Ленін, вважався одним зі стовпів марксистської політичної думки. Один із засновників Комуністичної партії Китаю і творець Китайської народної республіки був безпощадним, цілеспрямованим і впертим.
[ читати далі... ]
Постаті
Степан Бандера: міф і реальність

Степан Бандера: міф і реальність

Уперше в житті червоно-чорний прапор бандерівської ОУН мені довелося побачити в Києві під час перепоховання Василя Стуса та його побратимів. Ще за УРСР. Сльотавим і хмарним днем грізні барви цього прапору нагадували про щось величне і грізне. Невеличкий гурт молодих патріотів підняв понад юрмою той прапор з неквапливою шляхетною приреченістю. Був, звичайно, і певний переляк тих, кого тепер називають націонал-лібералами. Вони вимагали негайно прибрати «екстремістський» стяг. Був і своєрідний психологічний ступор серед міліціонерів та чекістів у цивільному. На відміну від націонал-лібералів ці люди просто не очікували такої блискавичної реінкарнації ворога. Ворога, якого, здавалося, перемогли раз і назавжди.
[ читати далі... ]
Світло і тінь

За власним календарем

Тетяна Олійник Був час, і зовсім недавно, коли люди в Україні перестали ходити одне до одного в гості. І трапилося це на початку 90-х, коли Україна стогнала від економічних катаклізмів. Коробка сірників тоді коштувала тисячу, простенька кофтина — півмільйона… Принижені скрутою люди соромилися в гості ходити, так само соромилися й запрошувати до себе. Хтось скаже, що в Україні були й гірші часи, коли шматочка хліба не було, але тоді люди не цуралися одне одного і, ні на що незважаючи, влаштовували свята.
[ читати далі... ]
Інформаційна отрута задля прибутку

Інформаційна отрута задля прибутку

Віталій Коломієць Чи бажаєте, шановні, гострих відчуттів? Скажімо, побачити, як люди ефектно гинуть на болідах, літаках та іншій техніці, як їх розчавлюють вантажі, а чи вражає електричний струм? І не просто побачити ці документальні кадри, що холодять душу, а й почути безпристрасний коментар до них? Тоді вмикайте свій телевізор — і видовище вам гарантовано. Тим більше, що час для перегляду вибрано найзручніший — близько дев’ятої вечора, коли більшість з нас відпочиває-розслаблюється вдома після напруженого робочого дня, коли душа просить чогось такого, аби хоч трохи забутися.
[ читати далі... ]
Світогляд
Зрозумій у живому себе

Зрозумій у живому себе

Слово «Будда» означає «Просвітлений». А звали цю людину, що народилася дві з половиною тисячі років тому, Сарвастидхартха («Успіх у всьому»), скорочено — Сіддхартха з роду Гаутами. Належав він до племені шакьї, що займало частину території нинішнього Непалу, — звідси ще одне ім’я: Шакьямуні.
[ читати далі... ]

Видиво дивне нової пори

Ніна Остерка З підготовки до Нового року починається низка чарівних зимових свят, ко-ли можна відпустити туго нап’яту струну повсякденних клопотів. У святки — від Різдва до Водохрещів — належить ходити в гості або ж приймати гостей, веселитися, насолоджуватися любов’ю до всього сущого і, звісно, робити одне одному дарунки. У святки щасливий дитячий сміх лине над цілою планетою, стаючи камертоном, на який налаштовуються дорослі.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com