Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДОРОГУ У МАЙБУТТЯ НЕХАЙ ОСЯЄ ЯСКРАВА РІЗДВЯНА ЗІРКА

Шановні колеги, дорогі студенти!

Ще один рік добігає кінця. Складним і важким він був для усіх нас. Сподівання та надії на те, що нова влада принесе свіжий подих змін у соціально-економічне та політичне життя Українського суспільства, на жаль, не виправдалися. Адже влада в нашій країні і дотепер залишається переважно в неукраїнських руках. Проте нам варто боротися за наше майбутнє, майбутнє Української держави, з тим, аби змінити наше життя на краще.

Маупівці показали всій Україні приклад чесного, відповідального та мужнього ставлення до власної долі, свою відважну готовність до боротьби за свободу та справедливість. МАУП — це справжній оплот духовності й українства, могутній осередок високого патріотизму та україн­ської культури, справжня школа майбутньої української еліти!

Нехай наступного року кожен з Вас буде успішним у свої справах, бо саме ці успіхи визначатимуть нашу спіль­ну подальшу долю. І перемога буде тільки за тими, хто стоїть на боці правди, світла та любові! Бажаю Вам, щоб життєві труднощі та негаразди не збили Вас із обраного шляху і Ви зуміли протистояти всім перешкодам. І нехай щаслива доля супроводжує всі миті Вашого життя і допомагає у здійсненні найнеймовірніших задумів.

Щиро зичу Вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна Різдвяна Зоря об’єднає усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.

Від душі бажаю, щоб наступний рік приніс із собою у подарунок Вам і Вашим родинам тепло, спокій та любов. Щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії і добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяє яскрава Різдвяна Зірка! У добру путь — у Новий рік!

Щиро Ваш
Георгій Щокін

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com