Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Заява про наміри щодо екологічних наслідків діяльності та застосуванню передових технологій джерела опалення

Міжрегіональною Академією управління персоналом (МАУП) проведено реконструкцію будівлі технологічного цеху, яка знаходиться за адресою пр-т Червонозоряний, 119 в промисловій зоні м. Києва, для Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру МАУП ім. Ярослава Мудрого.

Для забезпечення резервного джерела опалення приміщень бібліотечно-інформа­ційного центру Академії передбачено будівництво дахової модульної котельні системи «Укрінтерм» з проектною потужністю 580 кВт, яка буде відповідати сучасним технологічним, економічним та екологічним вимогам.

Резервне джерело теплозабезпечення бібліотечно-інформаційного центру МАУП необхідне для створення постійної температури в приміщеннях книгосховища бібліотеки, незалежно від роботи центральних систем опалення, що періодично зупиняються на плановий ремонт.

Проект будівництва дахової модульної котельні системи «Укрінтерм» для Академії розроблено ПП «Юксі». Встановлене технологічне обладнання котельні типу МН-120 «Бернард», в якому передбачена автоматична система регулювання якості горіння природного газу і не допускається завищення викидів забруднювальних речовин відповідно до вимог Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.05.2002 р. №177.

МАУП зобов’язується виконати проектні рішення щодо норм і правил охорони навколишнього середовища від впливу на нього шкідливих елементів в продуктах згорання, вимог екологічної безпеки при будівництві та експлуатації котельні ДБН А. 2.2.-1.-2003, а також забезпечити контроль над процесом роботи котельної і впливом на навколишнє середовище та інфраструктуру:

— над впливом котельні на атмосферне повітря (шум);

— над викидами оксидів вуглецю і оксидів азоту;

— над відходами виробництва і можливістю їх утилізації, знешкодження чи
безпечного поховання;

— над впливом котельні на водне середовище — скид солей (хлоридів);

— над впливом на соціальне середовище;

— забезпечити котельню підготовленим персоналом, який пройшов атестацію з безпеки її експлуатації.

Це перелік впливу на навколишнє середовище підлягає виконанню. Завдання, прийняте на розробку, і є гарантом екологічної безпеки при експлуатації котельної бібліотечно-інформаційного центру МАУП.

 

Прес-служба МАУП
Проректор МАУП В.Ісаков

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com