Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сподіваємося на об’єктивність

Заява

Наглядової Ради та ректорату Міжрегіональної Академії управління персоналом

Останнім часом увагу вітчизняної та й світової громадськості — освітян, науковців, політичних і громадських діячів, звичайних громадян — прикуто до великого кола освітніх питань в Україні, з поміж яких помітно вирізняється ситуація, що склалася у відносинах між Міністерством освіти та науки України і Міжрегіональною Академією управління персоналом.

Завдяки широкій і об’єк­тивній підтримці студентства, викладачів, вчених, членів Української Консервативної партії, лідерів козацької громади, патріотично і конструктивно налаштованих громадян, зокрема зарубіжних, принципова позиція МАУП у відстоюванні права молоді обирати ВНЗ, освіту стала чіткішою, послідов­нішою і виваженішою. Ми глибоко впевнені, що зможемо й надалі обстоювати національну освіту в Україні і за кордоном, вдосконалюючи підготовку фахівців у МАУП зокрема і в Україні загалом.

Розуміючи всю складність ситуації, в якій останнім часом опинилися відносини між МАУП і МОН України, з оптимізмом і надіями на їхнє подальше і позитивне врегулювання, інформуємо широку громадськість про те, що днями відбулося спе­ціальне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти (голова комітету — К.Самойлик) з порядком денним «Про ситуацію навколо Міжрегіональної Академії управління персоналом».

Під час обговорення питання члени комітету найперше намагалися відшукати оптимальні організаційні засади щодо врегулювання конфлікту. З цією метою ухвалено рішення: взяти до відома інформацію голови підкомітету з питань фахової освіти М.Луцького; ініціювати створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питання ситуації навколо Міжрегіональної Академії управління персоналом; доручити голові підкомітету з питань фахової підготовки М.Луцькому підготувати відповідний проект Постанови Верховної Ради України.

Схвально сприймаючи щире намагання Комітету вирішити це питання, маємо активно його підтримати. Дбаючи про максимально сприятливі умови вирішення Комітетом Верховної Ради України згаданого конфлікту, керівництво, колектив МАУП вважають за потрібне призупинити пікетування Кабінету Міністрів України та інші дії соціального процесу. Сподіваємося, такі ж кроки зробить і МОН України, його функціонери. Сподіваємося, що завдяки діяльності комітету, Тимчасової слідчої комісії буде прискорено вирішення питань щодо видачі дипломів студентам МАУП, які завершили навчання й атестовані державними комісіями, а також буде спростовано необ’єктивні рішення Державної акредитаційної комісії щодо безпідставного позбавлення ліцензій окремих навчальних підрозділів МАУП.

Від імені студентів, викладачів, співробітників МАУП

Голова Наглядової Ради МАУП
Заслужений працівник освіти України
Г.Щокін

Ректор МАУП
Заслужений працівник освіти України
М.Головатий

Голова трудового колективу МАУП
С.Ярошенко

Голова Студентської ради МАУП
М.Кухар

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com