Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

За розумний компроміс та взаємо­розуміння

Прем’єр-міністру України
п. Віктору Януковичу

Союз українців Ростовської області та Організація культурної автономії українців Дону висловлює свою стурбованість інспірованою міжнародними сіоністськими колами та представниками інших держав провокаційною кампанією проти Міжрегіональної Академії управління персоналом — найбільшого в Україні недержавного навчального закладу, що єдиний серед українських ВНЗ опікується проблемами здобуття сучасної освіти українцями за кордоном, зокрема в Південному Федеральному окрузі Російської Федерації.

Тенденційні та протизаконні дії Міністерства освіти України, що намагається перешкодити роботі тридцяти двох філій МАУП в Україні, спричинили негативний міжнародний розголос, який позначається на іміджі України і української діаспори за кордоном. Кампанія з перешкоджання роботі та призупинення ліцензій філій МАУП в Україні стала наслідком негативного ставлення представників російської влади та громадських організацій — і до українських недержавних установ за кордоном, і до України загалом.

Просимо звернути Вашу увагу на негативну ситуацію, що склалася довкола МАУП, допомогти сторонам знайти розумний компроміс та взаєморозуміння. Українська діаспора півдня Росії сподівається на швидке порозуміння задля зміц-нення міжнародного авторитету нашої держави та поширення позитивного іміджу України в середовищі української діаспори в Росії.

Заступник голови Ради Союзу
українців Ростовської області,
член президії Організації Культурної
автономії українців Дону, директор
Ростовського НКЦ МАУП
Віктор Кірман

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com