Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Конфлікт треба розв’язати

Прем’єр-міністру України В.Ф. Януковичу

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Впродовж тривалого часу, практично з початку діяльності, достеменно знаю один з найбільших недержавних навчальних закладів в Україні — Міжрегіональну Академію управління персоналом. Це знаний і помітний не лише в Україні, а й далеко поза її межами вищий навчальний заклад новітньо-го типу.

За роки свого існування Академія підготувала понад 30 тис. фахівців високого рівня. Серед випуск-ників МАУП — керівники великих під-при-ємств, організацій і установ, голови державних адміністрацій різного рівня.

Широко відома про-с-вітницька і виховна пат-ріотична робота, яку проводять в Академії. Тут приділяють значну увагу не тільки підготовці кадрів, а й вихованню справжніх патріотів нашої держави. І мене глибоко непокоїть ситуація, що склалася нав-коло Академії. Я дуже сподіваюся, Вікторе Федоровичу, що Ви приймете виважене рішення щодо розв’язання конфлікту між МОН України і Міжрегіональною Академією управління персоналом.

 

З великою пошаною до Вас
д.е.н., професор, академік АЕНУ України і академік НАН Угорщини, експерт з бухгалтерського обліку комісії ООН, член аудиторської палати України В.В.Сопко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com