Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

З доказами сутужно

Американські полі­цейські, обізнані з діяльністю їхніх лондонських колег, повідомили, що під час обшуків на квартирах 23 мусульман, які «хотіли зірвати 10 літаків над містами США», було знайдено й вилучено лише такі «підозрілі предмети», з яких поліцейські спробують скомпонувати для «справи» бомби: лампи-мигалки, батарейки АА (для плеєрів, радіоприймачів, дитячих іграшок кишенькових ліхтариків та ін.), косметичний засіб перекис водню для висвітлення волосся, баночки для розведення перекису водню з фарбою для волосся, фотоапарати разового використання, поліетиленові пляшки з кетчупом виробництва Голландії.

 Нічого іншого «терористичного» у жодного мусульманина не знайшли. Тепер на лондонських «колег» чекає нелегке завдання якось обгрунтувати, як з цих предметів можна виготовити вибухівку для десяти літаків.

Англійські поліцейські вже вибачилися перед американцями за такий слабенький «улов», пояснивши це тим, що у них просто не було часу для «ретельного вистежування членів Аль-Каїди», оскільки їм повідомили, начебто пакистанці, що лондонські мусульмани ось-ось пі­дірвуть літаки. (Незалежні спостерігачі раніше повідомили, що «поспіх» був викликаний наказом якомога швидше відволікти увагу світу від злочинів сіоністів у Лівані).

Американські полі­цейські, своєю чергою, повідомили, що на Пакистан тиснуло ФБР США, аби вони якомога швидше повідомили до Лондона про «підготовку терактів». Голова ФБР заперечував у розмові з журналістами, що його відомство тиснуло на пакистанців, заявивши, що «пакистанці самі повідомили англійцям».

Нині англійські полі­цейські вважають, що з такими «доказами», як у них, мусульман не вдасться засудити за «тероризм» навіть у власному слухняному англійському суді.

U. S. News & World Report

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com