Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Єврейський слід»

Як повідомляють інтернет-видання (зокрема «Главред»), «джерела, причетні до розслідування справи Гонгадзе, схиляються до того, що саме Фере і Дагаєв, а не міністр Кравченко, були організаторами вбивства засновника «Української правди». Фере Едуард Вадимович — генерал-полковник міліції, колишній керівник апарату МВС, за походженням єврей (зараз перебуває в комі в центральному шпиталі МВС).

Поінформовані джерела стверджують, що витрати на перебування Фере в реанімації тривалий час оплачує ізраїльський бізнесмен, який займається супутниковими протиугінними сигналізаціями і співпрацює з ДАІ МВС України. Безпосереднім підлеглим Фере був відомий генерал міліції Пукач, який переховується, за повідомленнями ЗМІ, в Ізраїлі. Опинився він там, згідно з цими повідомленнями, завдяки своїй подрузі, яка начебто є родичкою єврейського банкіра Б.Фельдмана, відомого своїми злочинами у банку «Слов’янський».

Інший ймовірний ор­ганізатор вбивства Гонгадзе — генерал-полковник міліції Ю.Дагаєв, колишній керівник Державного управління справами (нині покійний). Він також мав зв’язки з Ізраїлем, де тривалий час лікувалася його дружина (але також померла). Разом з Фере та Дагаєвим інтернет-сайти називають і В.Литвина, який тоді був главою кучмівської адміністрації та мав начебто інтимні стосунки з О.Притулою — співробітницею Гонгадзе, яка зараз мешкає у США. Прикметно, що доньки і Литвина, і Кучми вийшли заміж за євреїв.

За повідомленням ЗМІ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com