Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
АКТУАЛЬНО

Нові призначення

Президент Віктор Янукович призначив мера Харкова Михайла Добкіна губернатором Харківщини. Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави.
[ читати далі... ]

Уже намітився розкол?

Лідер Компартії Петро Симоненко розкритикував партнерів по правлячій коаліції, президента Віктора Януковича і віце-прем’єра з питань економіки Сергія Тігипко, за намір продовжити переговори щодо отримання кредиту від МВФ.
[ читати далі... ]

Тунель під російським кордоном

Китай завершив прокладати під Амуром тунель, яким проляже трубопровід для імпорту російської нафти.
[ читати далі... ]

Ціна бездіяльності

Колишній високопоставлений північнокорейський чиновник Пак Нам Ки був страчений за недбалість в проведенні грошової реформи в КНДР, що спричинило за собою хаос в продовольчих постачаннях і збільшення інфляції.
[ читати далі... ]

Журналісти стануть сексотами?

Провідні газети Естонії днями вийшли з порожніми шпальтами на знак протесту проти запропонованого міністром юстиції Рейном Лангом законопроекту, який, на думку журналістів, обмежує свободу преси.
[ читати далі... ]

Боргів не пробачать

Свого часу Міжнародний Валютний Фонд пробачив Бразилії борг у розмірі 89 мільярдів доларів. На думку експертів, Україні на такі поступки не варто навіть сподіватися.
[ читати далі... ]

Інвестуматимуть в наше село

Японія, Корея та Китай нині найактивніше прагнуть інвестувати в українську економіку. Здебільшого вони зорієнтовані на довгострокові проекти.
[ читати далі... ]
АНАЛІТИКА
СУСПІЛЬСТВО

На Марсі було життя

Сіркомісткі речовини на Марсі, можливо, несуть відбитки живих організмів, які у минулому мешкали на Червоній планеті. До такого висновку прийшли учені, що дослідили ізотопний склад марсіанських сульфідів. Стаття дослідників опублікована в журналі Geology. Її короткий виклад приводить New Scientist.
[ читати далі... ]

Бойові роботи-кроти

Американські військові мають намір створити підземного дистанційно керованого робота-крота, завданням якого буде знищення підземних ядерних об’єктів супротивника.
[ читати далі... ]
ДУХОВНИЙ ВИМІР
ДЕНЬ АКАДЕМІЇ
УРОК ІСТОРІЇ
Український лідер
АВТОСАЛОН
ЗДОРОВ’Я

Це дасть вам шанс

Морква і гарбуз. Характеризуються високим вмістом бета-каротину (вітаміну А), що володіє властивістю попереджати рак простати, легенів, шийки матки, молочної залози, легенів, підшлункової залози і товстого кишечника. Для належного ефекту потрібно щодня з’їдати близько 200 грамів.
[ читати далі... ]
РІЗНЕ

За що?

Ірина Стецюк [ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com