Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ДОПОКИ?!

ДОПОКИ?!

Нині чимало з тих українців, хто не зчерствів душею і не забув, що таке совість і порядність, запитують себе: де ми перебуваємо сьогодні і в яке завтра прямуємо? Що намагаємося побудувати?
[ читати далі... ]
Актуально

Час «Ч» вже близько

Центральна виборча комісія затвердила форму та зміст виборчого бюлетеня для повторного голосування на виборах Президента України.
[ читати далі... ]

Обурена Юля

Кандидат у президенти, прем’єр Юлія Тимошенко назвала зрадою рішення чинного Президента Віктора Ющенка не підтримувати жодного з кандидатів у другому турі виборів.
[ читати далі... ]

ЦВК посилила вимоги

ЦВК посилила вимоги щодо реєстрації офіційних міжнародних спостерігачів на виборах президента.
[ читати далі... ]

А ДАВАЙТЕ, без пива

21 січня Верховна Рада внесла зміни до низки законів щодо обмеження вживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв.
[ читати далі... ]

СБУ захистить комбінат

СБУ вживає заходи для недопущення втручання в технологічний процес поліграфічного комбінату «Україна», де друкують виборчі бюлетені.
[ читати далі... ]

Має намір стати мером

Сергій Тігіпко спробує посісти місце мера Києва, якщо у нього не вийде стати прем’єр-міністром. Про це він сказав в ефірі програми «Чорне і біле» на телеканалі ТВі.
[ читати далі... ]

Згадати Гетьмана

Президент України Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів України у двомісячний строк затвердити план заходів з відзначення у 2010 році 350-річчя від дня народження гетьмана Павла Полуботка.
[ читати далі... ]

Честь ордена — честь держави

Сам факт присвоєння Віктором Ющенком звання «Героя України» Степану Бандері сколихнув густе і смердюче політично-піарівське болото, хронічно зациклене виключно на виборах. І це добре, бо, принаймні, це дозволить поміркувати над проблемами, не менш важливими, ніж, хто там у нас після 7-го лютого пошиється в Гаранти.
[ читати далі... ]

Чи є життя без російської нафти?

Посол Казахстану в Білорусії Анатолій СМИРНОВ повідомив, що Астана готова забезпечити завантаження Мозирського НПЗ і НПЗ «Нафтан-Полімір» у будь-якій кількості, яку вони зможуть прийняти».
[ читати далі... ]

Ігри Patriotів

Батарея американських ракет ППО Patriot буде дислокуватися у Польщі близько в 100 км від кордону з російською областю Калінінграда, в містечку Моронг (Варміньсько-Мазурське воєводство), вирішили експерти польського військового відомства. Про це повідомило поль­ське видання Gazeta Wyborcza, яке отримало ці дані з міністерства національної оборони.
[ читати далі... ]

Збагачуватимуть самі

Іран офіційно відповів відмовою Міжнародному агентству з атомної енергії при ООН (МАГАТЕ) надіслати свій уран за кордон для подальшого збагачення.
[ читати далі... ]

Дозволять носити зброю

Іракським лікарям дозволять носити при собі зброю. Відповідний законопроект був розроблений урядом країни з метою забезпечити безпеку медпрацівників.
[ читати далі... ]
Суспільство

Сонячне проміння Православ’я

25 січня Православна Церква відсвяткувала день святої мучениці Татьяни, яке вважається академічним днем студентства. Ми звернулися до настоятеля академічного храму дванадцяти апостолів протоієрея Діонісія Мартишина, з проханням розповісти про духовно-моральне виховання молоді у досвіді Православної Церкви.
[ читати далі... ]

Ну й ОРГАНІЗували...

Олесь Гриб У День подвійного свята — 92 річниці проголошення незалежності України від 22 січня 1918 року і 91 річниці Злуки двох держав 1919 року — політрада Української Національної Громади на чолі з лідером партії «Нова сила» Юрієм Збітневим організувала у Будинку кіно столиці форум громадських організацій з метою підготовки скликання Конституційних зборів України.
[ читати далі... ]
Горяча тема
Духовний вимір
ЧИ СТАНЕ МАКАРІВ ДУХОВНО-КУЛЬТУРНОЮ МЕККОЮ?

ЧИ СТАНЕ МАКАРІВ ДУХОВНО-КУЛЬТУРНОЮ МЕККОЮ?

Вважаю, що це питання повинно бути магістральним для громади Макарівського району. Воно давно привертає увагу свідомих і небайдужих макарівців. Завжди ставлю перед собою це питання і я, автор цієї статті. Хочеться зупинитися саме на духовності, історії, культурі та мистецтві. Чи потрібні нам галереї, краєзнавчі музеї та фестивалі духовної музики? Адже відомо, що обличчя нації визначають саме духовність, історія, культура і мистецтво.
[ читати далі... ]

«ТОБІ ТУТ НЕ ПРАЦЮВАТИ…»

Як журналіст я не міг не звернути уваги на те, що на Полтавщині останнім часом зафіксовано низку випадків переслідування колег. І коли прочитав у «Зорі Полтавщини» інформацію під красномовним заголовком «Спочатку журналіст Сергій Ніконов, потім редактор Петро Лях…Хто наступний?» відразу ж подумав про нашу лубенську Настю Ляшенко.
[ читати далі... ]
Нам пишуть

СІМ БАБ — СІМ РАД

Здавна правили родом, плем’ям, народом жреці або воєводи. Справедливі, бува й деспотичні, але їх слухалися. Подавали свій вагомий голос віче і рада старійшин. Проте при суперечці за трон або громад за межу доходило й до братовбивства. Чорні ради вели до зради, а до згоди провадила тільки справедливість.
[ читати далі... ]

ДПІ Інформує

До уваги платників земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності!
[ читати далі... ]
Урок історії

Як СРСР боровся за Галичину

З приходом до влади Тимчасового уряду Росія вже не могла ігнорувати гасла права націй на самовизначення, що вплинуло на долю частини Галичини, окуповану російськими військами. Відбулися деякі поступки у національному питанні.
[ читати далі... ]
Український Лідер

Читаємо більше

Українці продовжують читати і купувати книги. І роблять це частіше, ніж жителі Прибалтики, Румунії і Болгарії. Там за рік попит на літературу впав більш, ніж удвічі.
[ читати далі... ]

Свято студентів

Традиційне студентське свято Тетянин день відзначили В МАУП. Однак небагато сучасних студентів знають історію цього свята. Воно запроваджене на честь Великомучениці Тетяни, доньки заможного римлянина, яка прийняла смерть за християнську віру та доброчинність.
[ читати далі... ]
«У ДУШІ НЕМАЄ ВІКУ»

«У ДУШІ НЕМАЄ ВІКУ»

Нещодавно знакова у вітчизняному інформаційному просторі програма «Надвечір’я» відсвяткувала свій ювілей — перше двадцятиліття. Всі ці роки її незмінним автором і ведучою є Тамара Щербатюк.
[ читати далі... ]

Чи є межа вдосконалення?

Нещодавно у Міжрегіональні Академії управління персоналом відбулося засідання Спеціалізованої Вченої Ради, на якому було заслухано захист докторської дисертації доцента кафедри іноземних мов Інститут міжнародних відносин та лінгвістики Івана Бахова.
[ читати далі... ]
Автосалон
Завжди на п’єдесталі

Завжди на п’єдесталі

Mercedes-Benz — марка німецьких автомобілів, а також назва компанії, що спеціалізується на випуску легкових і вантажних автомобілів, автобусів. На даний момент є дочірньою компанією концерну «Даймлер-Бенц».
[ читати далі... ]

Техогляд — це не кінець

У Департаменті ДАІ МВС України відбулася прес-конференція, на якій йшлося про зміни у порядку проходження державного технічного огляду транспортних засобів.
[ читати далі... ]
Здоров’я
Спосіб життя і рак

Спосіб життя і рак

Рак молочної залози є найчастішим видом злоякісних пухлин у жінок. На рак молочної залози щорічно у світі захворюють близько 1 мільйона жінок. Про причини виникнення хвороби, чинники ризику, методах дослідження і лікування УНІАН розповів головний онколог Донецької області, головний лікар обласного протипухлинного центру Ігор СЕДАКОВ.
[ читати далі... ]
У Китаї знову меламіновий скандал

У Китаї знову меламіновий скандал

Новий скандал з отруєним молоком розгорається в Китаї: на прилавках провінції Гуйчжоу виявлено молочні продукти з речовиною меламін, що викликає ураження нирок. Про це повідомила урядова служба новин Чжунго ван.
[ читати далі... ]

Що таке холодова алергія?

Мороз, навіть невеликий, може стати причиною вираженої шкірної алергічної реакції. Найчастіше спостерігається — холодова кропивниця. Тоді шкіру уражують пухирі та почервоніння.
[ читати далі... ]
Різне

Кому до ордена, ну а кому — до «вишки»…

В сучасній Європі існують три особливих державних ордени зі схожими статутами та історією. Це заснований у 1769-му році російський військовий орден св. Георгія, польський — «Віртуті Мілітарі» і наполеонівський орден «Почесного легіону».
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com