Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Обурена Юля

Кандидат у президенти, прем’єр Юлія Тимошенко назвала зрадою рішення чинного Президента Віктора Ющенка не підтримувати жодного з кандидатів у другому турі виборів.

«Гасла Віктора Андрійовича «голосуйте проти всіх» або «не ходіть на вибори, бо обидва кандидата однакові» — це є найбрутальніша, найцинічніша технологія, яка, по суті, є зрадою України», — заявила Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Київської області, повідомляє її офіційний сайт. Вона звернулася до виборців із закликом не піддаватися на брудні технології опонентів. «У мене до вас велике прохання: не сприймайте технології голосування «проти всіх» або непохід на вибори, які Президент країни буде зараз проголошувати по всім каналам телебачення. Він відпрацьовує на Януковича», — підкреслила кандидат в Президенти. Юлія Тимошенко обурена поведінкою Віктора Ющенка, якого вона підтримала на виборах у 2004 році, відмовившись від власних президентських амбіцій на користь змін в Україні.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com