Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
І Зупинилися — на вершині!

І Зупинилися — на вершині!

Цього сонячного, щедрого на тепло, літнього дня в Міжрегіональній Академії управління персоналом зібралися численні гості з дуже приємного приводу. А привід цей — футбол! Аби поділитися своїми досягненнями у цьому надзвичайно популярному виді спорту до Академії завітала футбольна команда нашого навчального закладу «МАУП-Єдність». Студентська збірна МАУП з футболу стала чемпіоном України серед вищих навчальних закладів! Віват переможцям!
[ читати далі... ]
Актуально

Як зросли ціни в Україні

В Україні дефляція у травні 2010 р. щодо квітня становила 0,6%, з початку року (до грудня 2009 року) — 3,7%, до травня 2009 року — 8,5%, в січні-травні 2010 р., порівняно з аналогічним періодом минулого року, інфляція становила 10,3%.
[ читати далі... ]

Битва триває

Продаж одного з найбільших металургійних холдингів України Запорожсталь російським инвесторам заблокував лондонський суд.
[ читати далі... ]

Суд закрив «5 канал»?

Суд повністю задовольнив позов медіа-холдингу U.A.Inter Media Group до «5 каналу».
[ читати далі... ]

Рятували природу

На Львівщині виявили понад 346 куб. м незаконно добутої деревини цінних порід
[ читати далі... ]
Резонанс

Ціна булави

Стрімко наближається дев’ятнадцята річниця Незалежності України і двадцята річниця Декларації про суверенітет УРСР. Тож є привід! Ні, не чару перехилити.
[ читати далі... ]

100 днів: Обережна оцінка

В інтерв’ю Deutsche Welle сказав колишній посол ФРН в Києві, а нині радник Deutsche Bank Дітмар Штюдеманн вважає, що доволі рано говорити про глобальні, далекоглядні зміни після перших 100 днів правління нового президента.
[ читати далі... ]

Готові ратифікувати

Держдума Росії готова ратифікувати угоду про демаркацію українсько-російського кордону.
[ читати далі... ]
Влада

Масштабні особи в долях націй

Нова влада декларує швидкий розвиток нашої держави, входження її в двадцятку найбільш розвинених країн світу…
[ читати далі... ]

Крок вперед і два назад

Скасувавши проведення виборів до місцевих органів влади 30 травня 2010 року та відклавши їх на невизначений термін, Верховна Рада брутально порушила Конституцію України. І жодні аргументи — чи то відсутність грошей у бюджеті, чи політична доцільність, чи будь-яка інша причина — депутатів не виправдовують.
[ читати далі... ]
Горяча тема

Новий закон про мови збурить суспільство?

В Криму вже статус регіональної отримала російська мова. Але чи пошириться ця тенденція на всю Україну, і як скоро Верховна Рада стане Совєтом, поки сказати складно.
[ читати далі... ]
Економіка

Олігархи вже захвилювалися

«Олігархи, лобісти, інші групи впливу стоятимуть, як то кажуть, в черзі», — гримів Віктор Янукович під час свого виступу на 100 днів президентства. — Ніякого стороннього впливу на державні рішення я не потерплю. Часи дикого капіталізму закінчилися на виборах 2010 року!»
[ читати далі... ]

Президент хоче стати сильнішим

Судова реформа, почата президентом України Віктором, може бути продовжена внесенням змін до Конституції, які підсилять владу президента.
[ читати далі... ]

На захист свободи слова

Американський держдепартамент обговорив із тимчасовим повіреним України в США питання, пов’язані зі свободою слова і зборів в Україні.
[ читати далі... ]
Хто ми?

Оптимальна модель суспільної взаємоді

Найбільш характерними позитивними рисами ментальності українців є висока інтуїція та чуттєвість як її основа, образність і вроджена релігійність.
[ читати далі... ]

Хто постраждає? Бідні!

Уряд погрозив пальцем несвідомим працедавцям і працівникам. Тим, хто платить і отримує заробітну плату в конвертах. Очікувані нововведення щосили обговорюють зацікавлені сторони. Але, схоже, до єдиного знаменника прийдуть нескоро.
[ читати далі... ]
Урок історії

Зіштовхнули лобами

В повоєнний час для придушення національно-визвольного руху в Україні радянська влада застосовувала велику кількість різноманітних засобів: від безпосередніх військових дій проти підпілля ОУН та формувань УПА — до витончених агентурних комбінацій. Для реалізації цих засобів використовувалися регулярні війська, війська НКДБ-МДБ і парамілітарні формування. Хто ж такі останні в цьому списку?
[ читати далі... ]
Український Лідер
Депутат поділився планами

Депутат поділився планами

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат від Комуністичної партії України Євген Царьков. У Верховній Раді Євген Ігорович — Голова підкомітету з питань податку на прибуток юридичних осіб та інших податків на доходи юридичних осіб.
[ читати далі... ]
ВЕСНЯНИЙ БАЛ У МАУП

ВЕСНЯНИЙ БАЛ У МАУП

Днями у МАУП відбувся традиційний Весняний бал. Ця студентська акція покликана наблизити нинішню молодь до високих ідеалів минулого у мистецтві, культурі та спілкуванні.
[ читати далі... ]

Конкуренція — двигун прогресу

Традиційно, дев’ятий рік поспіль у зимово-весняний період, в Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшла ІХ Обласна шкільна олімпіада “Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні”, яка проводилась серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх середніх шкіл Львівської області та м. Львова.
[ читати далі... ]
Технології

Безпілотники на ефекті Коанда

Невеликі дистанційно керовані апарати покликані додати маневреності і жвавості традиційним системам, що несе на собі камери спостереження або датчики.
[ читати далі... ]

Найдавніша пасіка

Археологи виявили в долині річки Йордан слі­ди найдавнішого в світі бджільницького господарства, яке працювало біль­ше трьох тисяч років назад.
[ читати далі... ]

Голографія служитиме пішоходам

Нещодавно вчені представили нову розробку, що здатна істотно збільшити безпеку пішоходів на дорозі. Це концептуально нова модель світлофора, яка в принципі нічим не схожа на ті, що ви бачили на вулицях.
[ читати далі... ]

Коли ДАІ штрафує...

Основні моменти, які важливо знати кожному автомобілістові.
[ читати далі... ]

Таксі майбутнього

Кілька років тому американська компанія TLC оголосила конкурс на найцікавіший проект автомобіля таксі, яким можна було б замінити існуючі машини в майбутньому.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Кількість смертей від раку збільшиться

У найближчі 20 років злоякісні пухлини можуть стати найголовнішою причиною смерті в усьому світі.
[ читати далі... ]

Рентген зубів і щитовидка

Дентальні рентгенограми можуть значно збільшувати ризик раку щитовидної залози, попереджають науковці. Пацієнти, які проходили цю процедуру більше 10 разів, у п’ять разів частіше зустрічаються з цією недугою.
[ читати далі... ]

Кава не бадьорить?

Любителям кави краще обійтися без традиційної уранішньої чашки — вона лише підвищує збудливість і кров’яний тиск, вважають фахівці Бристольского університету.
[ читати далі... ]

Рятівний аналіз

Вчені з Ноттінгемського університету Великобританії разом з дослідною компанією Oncimmune Ltd розробили новаторський аналіз крові.
[ читати далі... ]

Клавіатура — розсадник хвороб

Далеко не всі клавіатури небезпечні, проте якщо крім вас по клавішах протягом дня стукають десятки різних людей — варто зайвий раз потурбуватися про своє здоров’я.
[ читати далі... ]

Краса і здоров’я — різні речі

Мати великі сідниці — корисно для здоров’я, стверджують науковці! Власниці огрядних сідниць мають менше проблем із поганим холестерином та рідше хворіють на діабет.
[ читати далі... ]
Різне

Мистецтво писати доноси

Ще в 1964-му році радянська цензура відверто проґавила нищівний постулат, сформульований письменниками-фантастами братами Стругацькими в романі «Важко бути богом». В тоталітарному суспільстві, стверджували автори, існує єдиний вид мистецтва, який підтримується і заохочується владою: мистецтво писати доноси.
[ читати далі... ]

Без їжи і води...

Чоловік прожив 70 років без води і їжі
[ читати далі... ]

Центр сну

Всі ми знаємо, що означає для нас сон. Він відновлює нашу енергію і допомагає нам знову відчути себе свіжими.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com