Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Депутат поділився планами

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат від Комуністичної партії України Євген Царьков. У Верховній Раді Євген Ігорович — Голова підкомітету з питань податку на прибуток юридичних осіб та інших податків на доходи юридичних осіб.

У ході своєї розповіді Євген Царьков торкнувся актуальних політичних, економічних та соціальних проблем сьогодення.

На думку Євгена Царькова найближчим часом важливо ліквідувати податок на додану вартість: «ПДВ — це база корупції в нашому світі», — зазначив представник влади.

Ще одним важливим напрямком роботи, як вважає нардеп, є — жорстке адміністрування виробництва алкоголю в країні. «Якщо ввести держконтроль на виробництво алкоголю в Україні, то щороку ми будемо мати в бюджет 82 млрд. гривень», — наголосив Євген Царьков.

В цьому році закінчується термін дії радянського закону «Про мови», який поширюється і на Україну. Тож представник Комуністичної партії вважає за необхідне ввести російську мову в Україну, як другу державну мову. «Якщо порівняти статистику Радянського Союзу і незалежної України, то я не можу сказати, що з часів незалежності в Україні значно поширилася українська мова — люди спілкувалися як і раніше — хто російською, а хто українською», — підкреслив Євген Царьков.

Серед студентів стало актуальним питання щодо функціонування засобів масової інформації. «У нашій країні лише один національний канал та декілька державних газет. Саме з цих джерел люди можуть дізнатися всю політичну правду. Інші ж ЗМІ — приватна власність».

На питання присутніх «Хто міг би реалізувати справжні якості президента?» Євген Царьков висловив власну думку: «Змінити ситуацію в країні може лише вольовий президент, а чи стане ним Віктор Янукович — час покаже».

Наприкінці розмови Євген Ігорович зазначив, що він завжди йде на зустріч людям і бажає всім кращого життя.

На згадку про змістовну зустріч ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Валерій Захожай вручив гостеві книги видавництва МАУП.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com