Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Хто контролюватиме українські суди?

Хто контролюватиме українські суди?

Законопроект про судоустрій і статус суддів, прийнятий народними депутатами в першому читанні, викликав гострі дискусії в політикумі та суддівському середовищі. Представники опозиції жорстко критикують законопроект, заявляючи, що головна його мета — поставити судову систему під повний контроль «регіоналів». Представники Партії регіонів натомість переважно розхвалюють його на всі лади, стверджуючи, що такий закон є значним кроком у напрямку формування професійного та незалежного судочинства, подолання корупції в суддівському середовищі. Щоправда, у приватних розмовах вони все ж таки не приховують, що в запропонованих реформах закладено вагомий політичний підтекст.
[ читати далі... ]
Делегація МАУП в Університеті Бахчєшехір

Делегація МАУП в Університеті Бахчєшехір

31 травня — 5 червня 2010 року на запрошення керівництва турецького університету Бахчешехір відбувся візит до цього навчального закладу делегації МАУП у складі Голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна та проректора з міжнародних зв’язків — генерального директора Міжнародного відкритого університету МАУП Ігоря Піляєва.
[ читати далі... ]
Гість з Лівану

Гість з Лівану

Днями Міжрегіональну Академію управління персоналом відвідала делегація з Лівану.
[ читати далі... ]
Актуально

БЮДЖЕТНА ДІРА

Екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник вважає, що Україна може піти шляхом Греції через великі рівні державного боргу та дефіциту бюджету.
[ читати далі... ]

Наш тепловоз їде в Росію

Конкурс з продажу «Луганськтепловозу» завершився перемогою російської компанії «Брянський машинобудівний завод».
[ читати далі... ]

Росширять присутність

Ощадбанк Росії офіційно заявив, що хоче купити в Україні фінструктуру з першої десятки.
[ читати далі... ]

Мета: дожити до пенсії

В Україні підвищуватиметься пенсійний вік, але поступово. Про це повідомили в прес-службі Міні­стерства праці та соціальної політики.
[ читати далі... ]

Скоротився на 5 мільйонів

З початку 2010 року книговидавництво в Україні скоротилося на 1923 найменувань, а тираж зменшився на 5 мільйонів 218 тисяч екземплярів. Про таке падіння показників порівняно з аналогічним періодом минулого року свідчать оперативні дані Книжкової палати України.
[ читати далі... ]

«Купимо ДОРОГО благі наміри для шляхових робіт»

Хтось із дуже мудрих дуже-дуже давно зауважив, що немає пророка у власній Вітчизні. То так! Але мусимо визнати, що таких пророків гостро бракує не тільки в Україні.
[ читати далі... ]
Духовний вимір

Соціальна місія християнина

протоієрей Діонісій Мартишин На превеликий жаль, Церква що далі, особливо на тлі політичних спекуляцій, втрачає авторитет, перестає бути вирішальною реальністю у соціальній мотивації сучасної людини. До того ж, на адресу Церкви звернені обвинувачення в тім, що православного християнина нічого не цікавить, крім храмової молитви, читання акафістів, псалтирі, що християнство в цілому хибує на однобічну поглибленість в містичне споглядання «вічних істин» і забуває конкретні соціальні потреби і нагальні проблеми сучасного людства.
[ читати далі... ]

Хто зупинить сповзання до безладу?

Смерть студента в Шевченківському РУВД м. Києва набула у суспільстві великого розголосу і є важливою темою для обговорення не лише в молодіжних колах, але й серед юристів. В обговорення беруть участь юристи і студенти-юристи МАУП, які неодноразово проходили практику, в т. ч. в правоохоронних органах, працюють в юридичній клініці, виконують функції третейських суддів тощо.
[ читати далі... ]
Суспільство
«ДАВАЙТЕ НЕ ГОВОРИТИ, А ДІЯТИ!..»

«ДАВАЙТЕ НЕ ГОВОРИТИ, А ДІЯТИ!..»

Що менше ми матимемо гордині, то більше витворюватимемо важливих і корисних справ для громади, переконаний Олексій Мушак, координатор екологічних програм благодійного фонду «Україно, я — за тебе!». Нещодавно я мав нагоду переконатися в душевному магнетизмі цієї особистості, в котрій одразу відчуваєш неабиякий заряд добротворення, — феномен, погодьтеся, не такий уже й поширений у нинішньому, вкрай спрагматизованому й егоїстичному світі.
[ читати далі... ]

Вивих системи освіти

Для всіх держав і народів освіта є світлом прогресу, що гріє серце чесного громадянина сподіванням кращого життя стараннями молодого, освіченого покоління.
[ читати далі... ]
Ментальність
Ідеологія  Донбасу

Ідеологія Донбасу

Погляд на два десятиліття останньої української незалежності з донбасівської глибинки показує, що населення Донбасу є носієм світогляду, що не співпадає з умовами існування незалежної української держави. Які ж ці умови?
[ читати далі... ]
Постаті
І. ПОЛТАВЕЦЬ-ОСТРЯНИЦЯ І ВІЛЬНОКОЗАЧИЙ РУХ

І. ПОЛТАВЕЦЬ-ОСТРЯНИЦЯ І ВІЛЬНОКОЗАЧИЙ РУХ

Михайло Іванченко, письменник Іван Васильович Полтавець-Остряниця з’явився на світ 26 вересня 1890 р. на батьківщині Богдана Хмеля у с. Суботові неподалік Чигирина і виростав допитливим, мов запорожець-характерник. Виколисаний народними піснями, гартований прадавніми звичаями та Шевченковим «Кобзарем», змалку шанував справедливість.
[ читати далі... ]
Український Лідер
«Нехай МАУП стане для вас талісманом у великому житті!»

«Нехай МАУП стане для вас талісманом у великому житті!»

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Юні фахівці досягли освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю «Країнознавство».
[ читати далі... ]
«За досягнення в науці»

«За досягнення в науці»

Днями у Харківському регіональному Центрі Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА) відбулося урочисте вручення золотої медалі «За досягнення у науці» Віталію Іванову — кандидату технічних наук, дійсному члену (Академіку) МКА.
[ читати далі... ]
Реформувати Соціальну сфера

Реформувати Соціальну сфера

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України від БЮТ Андрій Павловський. Наразі Андрій Михайлович — член комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці. Тож у ході своєї розповіді народний депутат здебільшого зосереджував увагу на проблемах соціальної сфери.
[ читати далі... ]
Технології
ВУВУЗЕЛА — це зброя

ВУВУЗЕЛА — це зброя

Як правило, наше вухо сприймає звуки, що мають частоту від 20 до 20 тисяч герц (коливань в секунду). Звуки, що мають меншу частоту, — інфразвуки, і звуки з більшою частотою — ультразвуки, ми не чуємо. Але якщо ми їх не чуємо, це ще не означає, що їх немає, або що вони на нас ніяк не впливають.
[ читати далі... ]
Ретроспектива

Зіткнення цивілізацій посеред України

У цьому році майже одночасно суди в Донецьку позбавили Шухевича та Бандеру звання Героя, а міськради у Львові, Тернополі, Івано-Франківську присвоїли їм звання почесних громадян.
[ читати далі... ]

Захистити дубляж

Українські митці закликають Президента України Віктора Януковича не допустити знищення українського дубляжу. Про це йдеться у їхньому відкритому зверненні до Президента України, текстом якого володіє агентство.
[ читати далі... ]
Різне

Бідні дітки в школі!

Влітку 1920-го року Головний отаман Симон Петлюра мав розмову віч-на-віч зі своїм новим союзником Маршалом Польщі Юзефом Пілсудським.
[ читати далі... ]

Європейські канібали

Велике поховання людей епохи неоліту поблизу містечка Херксхайм (Пфальц, Німеччина) була знайдено ще в 1994 році, проте розкопки почалися в 2005 році. До кінця 2009 року археологи опублікували перші підсумки своїх робіт.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com