Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ТАРИФИ ВГОРУ!

ТАРИФИ ВГОРУ!

У Києві з 1 липня тариф на гарячу воду зросте на 29%, на опалення — на 41%. Відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації від 31 травня 2010 р. оприлюднено у сьогоднішньому номері муніципальної газети «Хрещатик».
[ читати далі... ]
День Академії
Ліцеїсти МАУП святкують останній дзвоник

Ліцеїсти МАУП святкують останній дзвоник

Останній дзвоник — свято прощання зі школою, прощання з дитинством і перший крок у бурхливе доросле життя. Цей крок зробили і випускники Ліцею Міжрегіональної Академії управління персоналом. В урочистостях, що відбулися в Президії Академії, взяли участь численні гості, батьки та друзі випускників.
[ читати далі... ]
Навчальні інновації у вищу освіту

Навчальні інновації у вищу освіту

Проектом закону про вищу освіту передбачено врегулювання суспільних відносин в галузі навчання, виховання, професійної підготовки громадян України, забезпечення потреб суспільства у кваліфікованих фахівцях.
[ читати далі... ]
Актуально

МВФ не дасть

На сьогоднішній день велика вірогідність того, що Міжнародний валютний фонд може відмовити Україні на початку реалізації нової програми співпраці найближчим часом.
[ читати далі... ]

Рада на роздоріжжі

Частина Верховної Ради України наполягає на тому, що вибори потрібно проводити у жовтні цього року. Інші депутати вважають, що спочатку потрібно внести зміни до Конституції, а вже потім обирати місцеву владу, тобто пересунути місцеві вибори на наступний рік.
[ читати далі... ]

І Верховний суд на закуску...

У новому законопроекті про судоустрій пропонується скоротити Верховний суд до 20 суддів.
[ читати далі... ]

ПАРЄ засумнівалося...

Колишній співдоповідач ПАРЄ Ханна Северінсен вважає, що пропонований президентом Віктором Януковичем законопроект щодо судової реформи має отримати висновок Венеціанської ко­місії.
[ читати далі... ]

Чи це реально?

Вартість відновлення серійного виробництва літака Ан-124 «Руслан» може скласти близько 1 млрд. доларів.
[ читати далі... ]

Мертвим не боляче... а живим?

Позафракційний депутат Василь Кисельов зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонує визнати Голодомор «злочином тоталітарного режиму», а не геноцидом українського народу, як передбачає прийнятий раніше закон, повідомляє «Коммер».
[ читати далі... ]
Резонанс

Вимагають розслідування

Після тривалих дискусій, що тривали мало не всю ніч, Рада Безпеки ООН оприлюднила заяву із закликом провести розслідування щодо нападу ізраїльтян на кораблі, що прямували до смуги Ґаза із допомогою.
[ читати далі... ]

Гуманітарна катастрофа

Ізраїльський спецназ напав на «флотилію свободи»
[ читати далі... ]
Геополітика
Росія перейшла дорогу  Ахметову

Росія перейшла дорогу Ахметову

Інформацію про те, що ОАО «Запорожсталь» продане, вчора розповсюдило інтернет-видання «Украинская правда». У російському Зовнішекономбанку (ВЭБ) повідомили, що фінансують операцію, але кінцевого покупця назвати відмовилися. А джерело в установі відзначило, що угода про наміри купити «Запорожсталь» було підписано з власниками активу ще в кінці 2009 року.
[ читати далі... ]

Україна, як євроштрафбат

Обамівське «перезавантаження» світової політики кардинальним чином зміщує акценти на євразійському материку. Україною ж, як об’єктом додатку зовнішньополітичних зусиль «сильних світу цього», схоже, знову затикають геополітичні дірки.
[ читати далі... ]
Імена
НА ПРОЧИТАННЯ І ВІДГУК

НА ПРОЧИТАННЯ І ВІДГУК

Щойно прочитав унікальне трикнижжя: видання творів Олелька Островського, і моє серце аж печуть глобальні роздуми... Так, історія — злочинець, і від цього нікуди, на жаль, не втік жоден із цивілізованих світових народів, а злодійства чинилися і чиняться разом з історією особливо затято й садистськи.
[ читати далі... ]

Літературний бій рояліста Булгакова

Життя російського письменника Михайла Булгакова склалося так, що він став очевидцем руйнування Російської імперії і учасником збройної боротьби в лавах Білої гвардії за порятунок самодержавства. Переживши поразку, він прийняв її як невідворотну подію, але не припинив опору переможцям.
[ читати далі... ]
Урок історії

Гірка дума

Початок ХХ ст., ознаменований для Російської імперії бурхливими революційними потрясіннями, мав своїм наслідком створення нового представницького законодорадчого органу державної влади — Державної Думи, з юридичного погляду — нижньої палати російського парламенту (верхньою стала реорганізована Державна Рада).
[ читати далі... ]
Український Лідер
Опозиція не дріматиме

Опозиція не дріматиме

Народний депутат України Остап Семерак розповів студентам МАУП про діяльність опозиційного уряду
[ читати далі... ]
Прес-конференція програми МВА в МАУП

Прес-конференція програми МВА в МАУП

Відомо, що магістр-бізнес адміністрування є всесвітньо визнаним, найвищим рівнем ділової кваліфікації менеджера та найпрестижнішою у світі програмою бізнес-освіти.
[ читати далі... ]
Почесний професор

Почесний професор

Днями в штаб-квартирі Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» (м. Київ) відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний професор» Ніку Езе. (Федеративна Республіка Нігерія).
[ читати далі... ]

«Арт-палітра 2010»

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувався традиційний Фестиваль художньої творчості „Арт-палітра».
[ читати далі... ]
Трибуна

ПРАВОВА КРИЗА

Україна — перманентно кризова держава. Це неприємне для нас визначення лунає з екранів телевізорів, міститься на шпальтах газет Європи та Америки. Ми маємо «невмирущу» політичну кризу.
[ читати далі... ]
Соті за вологдою...

Соті за вологдою...

Схоже, що «хохляцький свербіж зробити панові добре», проявляє себе скрізь і в усьому, а думка пана Президента про необхідність пуститись навздогін за сяючими спортивними висотами північного сусіда не залишає наших спортивних функціонерів без діла. Ось і зараз у повітрі витає думка про об’єднання футбольних чемпіонатів України та Росії.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Як не залежати від примх погоди

Сучасне життя повне стресів, і це в першу чергу впливає на зниження імунітету. У таких умовах будь-яка дрібниця, навіть щонайменша зміна погоди, може негативно позначитися на самопочутті.
[ читати далі... ]
Як голка лікує?

Як голка лікує?

Вчені з Медичного центру Рочестерського університету в США розкрили секрет зняття болю за допомогою голковколювання. На їх думку, зняття хронічних болів за допомогою голковколювання засноване на збудженні в клітинах рецепторів, які пригнічують больові від­чуття, і є речовина, яка багаторазово підсилює цей ефект, таку речовину можна активно використовувати в нових болезаспокійливих ліках.
[ читати далі... ]

Боротьба триває

Американські вчені розробили вакцину, що імплантують під шкіру хворого, яка здатна реорганізувати роботу імунної системи і змусити її знищувати злоякісні пухлини в організмі, не впливаючи на здорові тканини.
[ читати далі... ]

Вісім міфів про здоров’я

Яким казкам про здоров’я ви схильні вірити? Наскільки вони відповідають дійсності?
[ читати далі... ]
Різне

Ціна війни — забутий вимір

Як ти цю війну не назви — Друга Світова, Велика Вітчизняна чи просто Велика — всі дискусії про неї матимуть одну суттєву ваду. Її свого часу цинічно охарактеризував чи не сам Гітлер: одне втрачене людське життя — це трагедія, мільйони — лише статистика.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com