Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ліцеїсти МАУП святкують останній дзвоник

Останній дзвоник — свято прощання зі школою, прощання з дитинством і перший крок у бурхливе доросле життя. Цей крок зробили і випускники Ліцею Міжрегіональної Академії управління персоналом. В урочистостях, що відбулися в Президії Академії, взяли участь численні гості, батьки та друзі випускників.

Серед почесних гостей на випуску Ліцею МАУП був і народний депутат України Юрій Мирошниченко, донька якого Вікторія також закінчила навчання в цьому Ліцеї і разом з однокласниками отримала атестат зрілості. «Сьогодні я дуже схвильований, моя донька закінчила школу, — звернувся Юрій Мирошниченко до всіх присутніх. — Дасть Бог, перед всіма вами буде багато таких успішних доріг, які ви зможете разом подолати. Ви живете в дуже цікавий час.

Ми будуємо державу, створили вже певні підвалини, вже є суб’єктом міжнародно-правових відносин, але ще багато нам треба зробити, це й економіка, і соціальна сфера, і державне управління. Тому мені здається, що в ваших особах Україна і набуває тих найкращих перспектив, які визначатимуть обличчя ХХІ століття.

 Я всім вам бажаю вступити до вищих навчальних закладів, радувати своїх батьків, щоб кожен з вас був предметом гордості для тата і мами, щоб ви змогли допомагати їм, щоб ви змогли створити чудові родини, народжувати дітей і вести їх у чудовий цей ліцей. Щастя і здоров’я вам, вашим родинам. Сподіваюся, що сьогоднішній день запам’ятається вам на все життя» — побажав випускникам Ліцею МАУП народний депутат України.

Від імені ректорату привітала випускників проректор з виховної роботи та довузівської підготовки МАУП Людмила Біжик: «Сьогодні у вас закінчується пора дитинства і починається пора юності, пора не лише радостей, але й тривог. Мені б хотілося побажати вам успіхів, подякувати батькам, які багато років виховували вас, подякувати вчителям, які давали вам знання і сьогодні проведуть вас у доросле життя». Людмила Федорівна побажала випускникам успішно скласти зовнішнє тестування і запросила продовжити навчання в Академії.

Зі святом останнього дзвоника ліцеїстів та випускників, батьків та гостей привітала директор Ліцею МАУП Ірина Виговська: «Цей день — радісний і сумний. Радісний, бо це свято увінчує навчальний рік і кличе школярів на довгоочікувані канікули, а сумний — тому що для одинадцятикласників цей дзвоник сьогодні пролунає востаннє. Всім ліцеїстам я бажаю добре відпочити і з новими силами 1 вересня повернутися за парти, а випускникам бажаю добре скласти зовнішнє незалежне оцінювання, вступити до вищих начальних закладів, стати гарними фахівцями своєї справи і достойним майбутнім нашої держави».

Святковий концерт став продовженням урочистої частини. В ході свята ліцеїсти молодших класів отримали почесні грамоти, а випускники — атестати зрілості. Сходинка за сходинкою, від першокласника до випускника вони впевнено йшли до цього дня. Тепер перед ними — нові обрії, нові цілі і завдання. Ліцей МАУП надав їм всі необхідні знання для продовження освіти у вищих навчальних закладах.

Тож, у добру путь, дорогі випускники!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com