Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ВЕРБУЮТЬ...

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин застерігає інші політичні сили від спроб поповнити свої ряди за рахунок членів Народної партії. Про це Володимир Литвин заявив на прес-конференції в суботу, 5 червня,  в ході робочої поїздки до Сум, коментуючи ситуацію з обнародуваною заявою Народної партії, що членів партії намагається перекупити Партія регіонів.

«Ви розумієте, коли явища набуває системного характеру, то конкретні приклади не наводяться», — сказав голова ВР, відзначивши, що прочитав реакцію на заяву Народної партії з боку Партії регіонів. За словами Володимира Литвина, заява була толерантною.

Спікер також повідомив, що порекомендував своєму заступникові по партії Олегу Зарубінському виступити із заявою наступного змісту: «Очевидним свідченням того, що такі факти мають місце, є виступ президента Віктора Януковича, який рекомендував  обласним організаціям (Партії регіонів. — Ред.) не перестаратися в цьому плані».

«А чому така активність почалася? Для цього є всі підстави. Ви ж розумієте, що активно обговорюється тема місцевих виборів», — сказав В.Литвин. За його словами, обговорюється активно питання про можливість зміни виборчого законодавства і проведення виборів в місцеві ради із змішаної системи — як пропорційною, так і мажоритарною.

«А там де 50 за мажоритарним принципом, потрібно буде набрати думаючих людей. А думаючі і авторитетні люди якраз є в Народній партії», — сказав Володимир Литвин.

При цьому спікер відзначив, що цій обставині також сприяє і те, що деякі підрозділи обласних державних адміністрацій також очолили обласні партійні організації. «Ось і потрібно спертися на авторитети, які є в Народній партії», — сказав Володимир Литвин, передає Интерфакс-Украина.

При цьому він відзначив, що партійці вимушені були піти на обнародування цієї заяви, тому що вже заявляли про те, що їх не захищають. Володимир Литвин сказав, що до нього зверталися люди, наприклад, з Черкас, які говорили про те, що їм пропонують або покинути посаду керівника навчального закладу, або перейти в ряди іншої партії. Спікер додав, що не розуміє і не розумітиме досягнення у такий спосіб результату на виборах.

«Знаходячись на вершині успіхів, певна політична сила прагне все захопити, щоб потім всіх побудувати на свій лад. Якщо їм це вдасться, то вже навесні відбудуться позачергові парламентські вибори, результат яких, виходячи з цього, нескладно спрогнозувати», — сказав політик.

«Зайняти друге-третє місце на наступних виборах Народної партії цілком реально», — вважає Володимир Литвин.

Нагадаємо, раніше Володимир Литвин заявив, що юридичних підстав для проведення позачергових парламентських виборів немає.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com